Jump to content
Alan_Smith

Артикули на Манчестър Юнайтед

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Фанелка на Англия
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Ключодържатели и значки на отбори от Премиършип

Публикувано изображение

Бележник и официална програма преди мача с Уест Хем

Публикувано изображение

Чаша на Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продавам две чисто нови и оригинални фланели на Ман Ю,купени от Англия.Едната е синя,с надпис Водафоун и Найк,другата е бяла с надпис Водафоун,пак Найк.По 40 лева за фланела.Причина за продажбата е,че ми ги пратиха скоро,но са ми големи.Размерът е ХЛ. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Продавам две чисто нови и оригинални фланели на Ман Ю,купени от Англия.Едната е синя,с надпис Водафоун и Найк,другата е бяла с надпис Водафоун,пак Найк.По 40 лева за фланела.Причина за продажбата е,че ми ги пратиха скоро,но са ми големи.Размерът е ХЛ. :)

Батка,даваш фанелки,които са стрували 40 паунда за 40 лева?Нещо не хвашам уловката:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Батка,даваш фанелки,които са стрували 40 паунда за 40 лева?Нещо не хвашам уловката:)

Купени са по 20 паунда на разпродажба.И ги продавам защото са ми адски големи,особено синята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Продавам книгата "BESTIE, Joe Lovejoy. Автобиография на Джордж Бест ", колекция от автографи, книги и програми на Манчестер Юнайтед, http://auction.bg/item.php?id=52963

Ти затова ли си се регнал в тоя форум?Само да продаваш ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
продавам чисто нова фланелка:http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_TSH546BK.jpg купена е онлайн магазина на юнайтед!онзи ден я получих,само че съм объркал размера и ми е малко голяма( XL)!цената е същата както във онлайн магазина:18 евро(36 лева)!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Търся си флаг на отбора. Откъде мога да си купя ? От София съм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен ми трябва черната фланелка от 2005 годиняа с надпис "Водафоун",преди време Стефан -F.Totti я продаваше ,но за жалост той зачезна някъде.Ако някой му има някакви координати няма да е лошо да ми ги даде или пък някой друг да предложи такава фланелка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми каже колко вървят сегашните фанели без име и номер на футболист ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си избрал много подходящо време да си взимаш фланелка, ше има нова за следващия сезон...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе тя е много добра, спор няма, просто ше е актуална още 6-7 мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки това, ако постигнем требъл (а дано) си струва, най-малкото ще бъде страхотна вещ като спомен след години : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже колко вървят сегашните фанели без име и номер на футболист ?

До колкото знам са около 90-100 лева поне в СТЗ са толкова

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте!!! Ами вижда се от ника ми как се казвам :tongue: Ами искам да ви попитам къде мога да си набавя ключодържател с емблемата на Манчестър Юнайтед? Дали от и-бей, или... Ама и да е нещо по-евтиничко разбира се :rolleyes: Ако някой може да ми каже, ще му бъда благодарен ако ми отговори тук, във форума, и евентуално да ми каже колко вървят едни такива ключодържатели! Благодаря предварително на всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
zdravei ,ako beshe ot stara zaora mojeshe i da se sdobiesh s takav za skromnata cena ot 10lv koito biah donesal s nekomersialna cel da se prodavat v magazina na NIKE sreshto bulbank ot UK.inache za 2-3 paunda mojesh da se sdobiesh ot UK chez niakoi mate.ima plastmasovi i metalni a ot Old Traford sa na nai niska cena vapreki che poniakoga tam v magazina e po skapo.v sz v magazina na NIKE se stremim da ima mnogo nesheta na Man United.United forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

....v sz v magazina na NIKE se stremim da ima mnogo nesheta na Man United.United forever

Това последното не е вярно. Отивам аз в началото на сезона и им викам Имате ли нови фланелки на Ман Юнайтед и той ми вика ами не има само едни за рекламна цел и то само бели и черни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я някой запознат да каже, за колко време става доставката от онлайн стора на Юнайтед долу горе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове