Jump to content
Sign in to follow this  
DAVIDKO

Джузепе Роси

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Пост: Нападател
Дата на раждане: 01.02.1987 г. в New Jersey, USA
Националност: Италианец
Предишен отбор: Parma
Дебют за Юнайтед: 10 ноември 2004 г. в мач срещу Кристал Палас за Карлинг Къп

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джузепе продължава да бележи в Парма. Дано неговите голове помогнат на "пармалатите" да се спасят, много сипматичен отбор са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той докога ще е в парма? В manutd.com като гледам първия състав, за него няма отметка, че е под наем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снощи Роси вкара и двата гола за победата на Парма с 2-0 над Фиорентина. Благодарение на спечелените 3 точки дуковете излязоха от зоната на изпадащите и се нуждаят от още 2-3 победи в оставащите 5 кръга, за да си осигурят оставане в елитната дивизия на Италия и през следващия сезон. Откак се завърна при пармалатите през зимата, Роси има отбелязани 6 гола и то все решителни и носещи точки на отбора.
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ни трябва нов нападател, Роси е достатъчно талантлив и не искам шансовете му за изява да бъдат ограничени от някой скъп наемник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като чета изявленията на Сър Алекс ,май ще се маха Саха на негово място ще си върнем Роси който си е и наша собственост и ще вземем още един нападател да усилим нападателната мощ на отбора .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роси пак поведе Парма. Е, моя любим отбор от детството май няма да изпадне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май, е най-добре наистина да си го върнем! Нямам големи впечатления от играта му...просто не съм гледал Италиянски мачове през тoзи сезон...

Ето още един негов гол: Тук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето още един негов гол: Тук

Уоуу страхотен гол това момче явно определено има талант и психика, вкара супер много решаващи гола за парма .Много ще се радвам да се наложи в състава на Юнайтед от следващия сезон .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми аз нямам нищо против да остане. Новият сезон могат да се въртят със Смит и Руни. Той е още млад и вярвам,че има потенциал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роси все още обича Юнайтед

Джузепе Роси се е насладил на всяка една минута при срещата с бившите си съотборници от Юнайтед, и заяви че все още продължава да обича клуба.

Нападателят, който наскоро впечатли в дебюта си с националния отбор на Италия, гради добра кариера във Виляреал откакто напусна Олд Трафорд. Не успя да се разпише в първия сблъсък срещу бившия си клуб, но равенството 0-0 класира и двата отбора за осмина-финалите.

"Много съм доволен, наистина се насладих на мача" - каза той за MUTV. "Не беше лек двубой понеже играхме с висококласен отбор. Но постигнахме добър резултат, главната ни цел беше да се класираме напред в турнира."

Роси, който впечатли за Резервите на Юнайтед но не успя да си пробие път към първия отбор преди Виляреал да направят своя ход, е останал доволен и щастлив от срещата с бившите си съотборници.

"Срещата беше много специална за мен. Прекарах три страхотни години в Юнайтед, сега съм във Виляреал и продължавам да се наслаждавам. Справяме се добре в Ла Лига, на трето място сме, днес си осигурихме и класиране напред в ШЛ.
Животът в Испания ми харесва. Приятни хора, спокоен начин на живот, и футболът който играем е на ниво. Почти свикнах с всичко. Продължавам да следя резултатите на Юнайтед, винаги. Оставих няколко страхотни приятели в Манчестър, както и няколко страхотни съотборници. Искам Юнайтед да са най-добрите".

Роси все още пази спомена за Юнайтед в сърцето си, но сега целите му са единствено за европейски успех с Виляреал. Той знае много добре, че няма да е никак лесно.

"Трудно се играе в ШЛ понеже се изправяш срещу едни от най-силните отбори в света." - добави Роси. "Стремим се да подхождаме отговорно към всеки един мач и ще се опитаме да достигнем възможно най-напред."

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джузепе Роси отсвири мераците на Манчестър Юнайтед

Нападателят на Вилареал Джузепе Роси призна, че не се интересува от възможността да се завърне в Англия и да облече екипа на Манчестър Юнайтед, като добави, че се чувства отлично в Испания.

22-годишният талант прекара две години на Олд Трафорд преди да подпише с Виляреал през 2007 година.

Медиите на Острова обаче информират, че Червените Дяволи са си уредили клауза в договора на играча, която им позволява да си го върнат, в случай, че реши да напусне испанския тим.

Роденият в Америка италианец обаче няма намерение да се връща във Висшата лига, като заяви, че липсата на възможност за изява в Юнайтед действа на състезателите доста разочароващо.

„Няма какво да доказвам на Cър Алекс Фъргюсън. Едно време просто нямах възможност да играя в Премиършип”, коментира Роси, цитиран от „Daily Star Sunday”.

„Нямам никакво отношение с Манчестър Юнайтед. Що се отнася до мен, аз ще играя за Виляреал. Това е всичко”, отсече нападателят, който видимо се наслаждава на играта си за испанския тим. От началото на тазгодишната кампания вече има 11 гола на сметката си, а „жълтата подводница” заема 5-то място във временното класиране на Примера Дивисион.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега като го видях къв гол мушна на Американците, отново ме хваща яд, че го изпуснахме! Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още има клауза в договора му според която можем да си го откупим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
след дъжд качулка. По-добре да не ставаме като Барса, които си дават играчите и след време ги купуват на петорна цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано все някога се възползваме от тази клауза, качествен футболист е, скромен по характер и безспорен талант. Определено има място в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано все някога се възползваме от тази клауза, качествен футболист е, скромен по характер и безспорен талант. Определено има място в Юнайтед.

Еми да ама както каза Дидо....мн ме яд, точно за него и дано го видя пак с червената фанелка, макар да казва, че не би се върнал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джузепе Роси: Никога няма да се завърна в Манчестър Юнайтед

Нападателят на Виляреал Джузепе Роси опроверга слуховете, че ще се завърне в отбора на Манчестър Юнайтед, като заяви, че няма намерение някога пак да облече екипа на Червените Дяволи до края на кариерата си.

"Няма абсолютно никакъв шанс да се върна на Олд Трафорд. Нямам какво да доказвам на когото и да било там, а освен това съм и много щастлив във Виляреал", категоричен бе италианският стрелец пред Four Four Two.

"В Юнайтед ми бе приятно, но не мисля, че нещата се получиха както трябва. Така че, както вече казах, харесва ми в Испания и съм щастлив като играч на Виляреал", добави Роси.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се казва "никога не казвай никога". Има много години пред него и при добри игри и евентуален интерес от САФ, последван от добра оферта не виждам защо би отказaл такъв трансфер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове