Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Знаеш, че си фен на Манчестър Юнайтед, когато..

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

1. Мислиш си, че всеки мач може да бъде спечелен през последните 2 минути..
2. Не можеш да играеш футбол със свалена яка
3. Смяташ, че да правиш нещата по трудния начин е нещо нормално
4. Мразиш всичко, свързано с Челси, Арсенал или Ливърпул
5. Знаеш значението на думата "требъл"
6. Знаеш какво представлява и къде се намира "Театъра на мечтите"
7. Можеш да предвидиш финтовете на Кристиано Роналдо
8. Знаеш кои са "Уаза" и "Вида"
9. Футболът не е футбол, когато Юнайтед не играят
10. Вярваш, че можем да спечелим лигата, дори и да изоставаме с 12 точки, 4 кръга преди края
11. Гардероба ти е пълен с фланелки на червените
12. Ставаш в 4 сутринта в Щатите, след като си пил до 2 и си спал само 2 часа, за да гледаш Юнайтед срещу... Уотфорд
13. Гледайки мач като неутрален фен, намираш връзка с Юнайтед и започваш да подкрепяш този отбор
14. По време на световните и европейски първенства се надяваш страните, в които има играчи на Юнайтед, да отпаднат възможно най-рано, за да могат играчите да имат по-дълга почивка
15. Когато избираш цветове, за каквото и да е, червено, бяло и черно са винаги предпочитани
16. Видиш ли числото 20, ти се иска да прибавиш LEGEND към него
17. Да изоставаш в резултата, никога не изглежда като голям проблем
18. Във всяка футболна компютърна игра, винаги първо търсиш Юнайтед
19. Боготвориш няколко избрани богове, под имената: Скоулс, Невил, Гигс, Роналдо, Рууни и т.н
20. Знаеш повече за младежкия отбор на Юнайтед, отколкото други фенове знаят за първия си отбор
21. Телефона ти звъни с песен за Юнайтед
22. 2/3 от времето ти в Интернет е посветено на "червените дяволи"
23. Все още мразиш Лийдс, въпреки че са 2 лиги надолу и повечето хора не са чували за тях
24. Измисляш си песни пред телевизора по време на мача
25. Когато не можеш да гледаш мача, приятелите ти ти изпращат смс на всеки 5 минути, за да те информират за резултата
26. Изпитваш гняв при вида на човек с фланелка на ливърпуул
27. Без значение колко скапан е бил деня ти, гледайки клипове от финала през 1999г се чувстваш доста по-добре
28. Без значение за какво си отделил пари, при вида на стоки на Юнайтед, тези пари са похарчени
29. Смяташ, че Дарън Флетчър и Джон О'Шей са класни играчи
30. Знаеш, че 1966г е страхотна година за английския футбол... Ерик е роден.
31. Смееше се на ридаещите играчи на Байерн Мюнхен през 1999г
32. Псуваш като каруцар ако Юнайтед губят, равни са или водят с малко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харесах си 1,2,5,9,10,12,13,14,16,20,22,23,24,26,29,30,31,32

3О - Знаеш, че 1966г е страхотна година за английския футбол... Ерик е роден :lol:

Всички 32 довода са невероятни, и ни правят уникални, за себе си се убедих, че притежавам почти всички :003:

Обичам го този клуб, :wub:

:1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f
:a0f5f79defc56cc0d0b7bf2966b43bb

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникални са всички! И всички са истина! Единствено 3-4 не важат за мен :) Но това трябва да се промени! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много са добри всички! Единственото, от което ме боли страшно много, е номер 11.. it's impossible for the present! :(
:1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
32. Псуваш като каруцар ако Юнайтед губят, равни са или водят с малко ... ... познато :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много вярно!
Само 21 не важи за мен, но и това замислям!

Това явно ме прави маняк! Дори ,не само че телефона ми звъни с песен за Юнайтед, но и темата на телефона ми е на Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това явно ме прави маняк! Дори ,не само че телефона ми звъни с песен за Юнайтед, но и темата на телефона ми е на Юнайтед!

В такъв скучай кажи къде я намери тази тема и какъв ти е телефона? Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм с песен на Юнайтед, както и с тема, понеже е по- зарибително отколкото само с уолпейпър :)

Моя е Nokia 5310, а ако искате да теглите нещо свястно, посетете zedge.net ... дано съм бил полезен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В такъв скучай кажи къде я намери тази тема и какъв ти е телефона?

NOKIA 6500 slide , а в сайта има теми за много телефони!

Темите тук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.zedge.net/ - Има търсене по модел телефон. Този сайт е определено най-богатият за теми.
Но моят съвет е, ако сте ентусиасти, вземете някоя програма (според модела на телефона ви) и си направете темата сами. Ако имате време да се занимавате де.. Тези, които са качение из нета са отвратителни. Нито са съчетани цветове, нито икони, нищо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само 14 не важи за мен . Незнам защо но като вида играч на Юнайтед в някой национален искам да печели .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ама всички изреждате кое не важи за вас, и никой не споменава 12.. всички ли сте в щатите, бре, родоизменици?! :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахаха,много яко! Повечето неща едно към едно съвпадат с мен :manutdd:

23. Все още мразиш Лийдс, въпреки че са 2 лиги надолу и повечето хора не са чували за тях

We all hate Leeds scum! :D :D :D Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ама всички изреждате кое не важи за вас, и никой не споменава 12.. всички ли сте в щатите, бре, родоизменици?! :wacko:

АХАХАХАХ, иначе да, като изключим това, че не съм чак толкова в час с младежкия отбор на Юнайтед и Не ставам в 4 суринта с Щатите ахахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По точка 32 бих казал, че го правя дори и да бият :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За 29 трябва да си доста болен фен на Юнайтед....

Начи ако има изобщо некви критерии дали си истински фен, тва със сигурност трее да е един от тях. :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За 29 трябва да си доста болен фен на Юнайтед....

Трябва да си фен. Ако мислиш, че не са класни, тогава си болен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1-Абсолютно 2-тва не го разбрах(футбол играя всякак) 3-да 4-За пуул и арсенал в пълна сила,но не мога да кажа че мразя челси 5-много ясно 6-да 7-хахах интересно 8-етЪ как 9-ненормално вярно 10-ами чак такъв оптимист не съм 11-определено 12-да 13-не мога да намеря връзка на никой отбор с юнайтед 14-точно обратното 15-червено и черно! 16-ами да случва се 17-да 18-ьхаха да 19-абе роналдо не ми се вижда кат бог ама да 20-со со 21-да 22-естествено 23-да 24-ЙЕС 25-не 26-ооо да 27-много ясно 28-да 29-флетчър да,но за да смятам уше за класен вярно трябва да съм болен 30-знам го :Д 31-ами малък съм бил,но сега им се смея 32-мхм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове