Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Манчестър Юнайтед - Евертън

Препоръчани публикации

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед - Евертън

Премиършип | Събота 31.01.2009г. | 19:30ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън са корав съперник и не мисля, че ще е много лесно, макар и на Олд Трафорд. Миналата година същият този мач беше доста драматично спечелен след една дузпа в 87-мата мин... Да се надяваме тва да не се повтаря и да ги бием. Дано не играят така, както срещу Ливърпул поне. Притежаваме обаче достатъчно по-класни играчи от ливърпулските, за да успеем да ги бием с 1-2 гола разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един от ключовите мачове... Очаквам труден двубой с карамелите но след победата над УБА , вярвам че можем да ги смачкаме ! Редактирано на от Ronaldo`17

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мача на Ливърпул с Евертън имах 2 предчувствия : 1.Техния мач ще бъде X 2.Нашия мач ще бъде X Надявам се да не е така, но 1вото предчувствие излезе :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ще са надъхани след като направиха двата равни с лузърпуул и ги скастриха така. Мисля, че ще са НАЙ-трудните ни 3 точки, но САФ няма да ги изпусне!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен този мач ще затвори устите на всички който имат нещо против Юнайтед.Аз лично очаквам преса по целия терен и много скорост в атаките на Юнайтед и резултат 2 на 0 за Юнайтед. :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :newsm36: :newsm36: :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък се надяваме да нямаме проблеми и доста мисля, че и така ще стане. Силен съперник определно, но само вижте програта му през последните седмици - два мача с пуул, един с арсенал тази вечер, после са с нас и след това преиграването с пуул. Като гледам тая програма според мен ще се напънат точно за мача с Арсенал, защото са им пряк конкурент за място в класирането и са домакини, както и за мача с Ливърпуул, защото ако бият продължават за купата и това е градския съперник. Следователно някъде трябва да се поотслабят(поиздишат, поотпочинат), защото те нямат тази дълга резервна скамейка като нас или Челси, че да си позволят да играят на топ ниво с различни футболисти, а ако не ги върти няма да издържат и май май ударихме джакпота :) но ще видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се серията ни без допуснат гол да продължи. Напълно постижимо мен ако питате. Евертън изкараха 2 х-а с Ливърпул, ама да не земат да си повярват прекалено, защото все пак това е Юнайтед , не Пуул :newsm36: :229: :229: Ако до този мач имаме нови възстановени, ще е супер ! :) :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така, така - ама вчера познах, нали? :smily36_2_29: Прогнозата ми е победа на Юнайтед с два гола или с 2:0 или с 4:2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам равенство. Но не защото съм фен на Евъртън, а от чисто фактологическа гледна точка. Помним какво стана когато спечелихме с 4-0 срещу УБА и с 5-0 срещу Стоук. На следващите мачове всички очаквахме събитията да се повтарят, но то става нещо обратно. Да, след мача с УБА бихме Селтик с 3-0, но да не забравяме, че 2 от головете бяха от засада. След мача със Стоук имахме гостуване на Астън Вила, което ни беше много слабо. Поради тази причина си мисля, че няма да играем толкова ефективно и не очаквам резултат от рода на 3-0 или нещо подобно. Наистина се надявам да спечелим, но хич няма да е лесно. Карамелите показаха защо са големи. Направиха Х със Челси, който мач заслжуаваха да спечелят. После дойдоха и 2 хикса със Пуул. Евъртън са много опасни от статични положения и затова е важно Фърдинанд да е титуляр в мача. :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четох че Артета и Фелайни се връщат за Евъртън за мача срещу нас.Да се надяваме че всичко ще е наред и ще увеличим напрежението върху Пуул и Челси преди мача им в неделя с една хубава победа на "карамелите".Миналата година доста се озорихме срещу тях на Олд Трафорд,преди Гигс и Роналдо да ни спасят накрая.Дано сега не се получават подобни съпенси.Разбирателството между Роналдо,Тевез и Бербатов се покачва от мач на мач и дано това да се види и срещу Евъртън.Мачът ще е труден естествено но шансът да при победа да имаме вече и преднина пред Пуул в неделя е голям така че трябва да го вземем.Фергюсън със сигурност е наясно с това и съм сигурен ще мобилизацията ще е налице. Дано да извади още някоя хитринка,както с Рио и Парк срещу Бромич.Преполагам че Гигс ще почива,да видим кои ще в халфовата линия,там е силата на карамелите.Надявам се че и мачът,който имат с Пуул в понеделник ще ги накара да пестят малко силите си,макар че не ми се вярва да се случи-Дейвид Мойс е много амбициозен треньор и ще иска да докаже че успехите напоследък не са случайни.Изобщо Евъртън+Мойс е много добра комбинация,ние обаче много пъти сме я разбивали,така че дано да си играем играта и да победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ще бъде,не очаквам голяма победа...най много 2-0...трябва да си взимаме 3те точки от всичките мачове които предстоят ако искаме да спечелиме лигата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам победа, все още си спомням за предишния ни мач със тях и все повече се отвръщавам. Мисля,че основното им оръжие ще е центрирането, а те имат много добри футболисти за тази цел. Но, за сметка на това ние притежаваме страхотна защита и вярвам че ще се справим, по един или друг начин. Както и да е, Евертън не са случаен отбор и трябва да играем на 100%, за да не съжаляваме накрая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън е много корав отбор и ще имаме проблеми с тях.Въпреки това мисля,че ще се поздравим с победата.Точките са жизнено важни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ситуацията с контузиите се подобрява

Сър Алекс Фъргюсън сигурно още е "на седмото небе" от щастие, след като наблюдава отборът си да разнебитва Уест Бромич Албиън с 5-0 във Вторник, но той със сигурност е еднакво доволен и от факта че списъкът с контузени играчи започва да се скъсява.

Рио Фърдинанд, Уес Браун и Джи-Сунг Парк се завърнаха на терена след отсъствие поради травми, а Патрис Евра (глезен) и Нани (слабини) са в доста по-добро здраве, и това без съмнение дава повод за радост на босът.

"Нещата се подобряват и играчите ни започнаха да се завръщат," - каза Фърги за MUTV.
"Патрис може би ще получи шанс в Събота срещу Евертън. Ако мачът не беше изместен напред и беше все още за Понеделник, тогава бих казал че той със сигурност щеше да играе. Но все пак шансовете му са големи, има още няколко дни да се подготви.
Нани също може да е готов за игра до Събота. Тези които ще пропуснат мача са Джони Евънс, Рафаел, Фабио, и Андерсон."

Мениджърът не спомена нищо за фитнес нивото на Уейн Рууни и разтегнатото му сухожилие, но по-рано през уикенда потвърди че нападателят ще бъде оставен спокойно да се възстанови и няма да бъде пришпорван към завръщане на терена.

"Уейн не е имал никога преди подобно разтежение, и няма начин да рискуваме с преждевременното му включване." - добави босът.
"Той се справя страхотно във фитнес салона с упражненията които са включени в рехабилитационната му програма, и нещата изглеждат оптимистични. Още когато се контузи казахме че периодът в който ще отсъства ще е около три-четири седмици, и срокът към днешна дата остава същият."

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ма4ът срещъ Евертън няма да е лесен,но се пак сме домакини.Можеби победа с 2:0 или 2:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this