Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Манчестър Юнайтед - Тотнъм

Препоръчани публикации

Този мач имам чувството, че ще е доста трудничък. Първо, че е срещу стойностен съперник и второ, че е за Купата на Англия, а не Карлинг. САФ може би ще пусне голяма част от титулярите, защото ФА Къп не е шега работа а и след това играем с УБА. Тотнъм ще са нахъсани за победа като ги знам... Спомням си, че миналата година пак в даден етап от ФА Къп ги срещнахме и бихме, но сега нещата са много по различни - Реднап е треньор и играчите са доста по-различни. Отново миналата година същия този Реднап ни изхвърли от купата (макар че неговото име бледнее пред това на съдията в онзи мач с портсмут ама ае..), така че се надявам на задължителна победа дори с 1-0, само не и преиграване, че прекалено много мачове ни се насъбраха (респективно контузии), и да не е загуба, че тая година много, ама наиситна много ми се иска да спечелим тази супер стойностна според мен купа. Да видим дали утре Тотнъм ще направят нещо изненадващо срещу Бърнли (макар и да не ми се вярва). Смисъл, ако се случи нещо подобно те ще пристигнат със спаднал дух и самочувствие и би било по-лесно за нас, ама с аванс от 3 гола май май само с надеждата ще си остана :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имайки предвид, че отново играем в Манчестър, не мисля, че ще има проблеми. Видич, Скоулс, Карик, Парк, Бербатов - доста играчи почиваха. Ако утре не се окаже, че сме без половината отбор, би трябвало мачът да не е особено тежък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам че ще победим и то убедително. Тотнъм е отбор който не се свива, а играе, а ние играем успешно срещу такива съперници. Имам въпрос към съфорумците си. Поради едно честване няма да мога да гледам мача. Има ли възможност и евентуално къде в нета да мога да изгледам мача на повторение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs.Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед - Тотнъм

Купа на Англия| събота-24 . 01. 2009г| 19:15ч

пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на победа над Шпорите и Бербатов да играе вече в този двубой, да им намушка 1-2 гола, просто ще е безценен момент, нещо подобно на гола на Рууни срещу Евъртан и последвалия начин, по който се израдва! Иначе Тотнъм са много във Висшата лига, даже може и да отпаднат, но точно заради това ще дадат максимално от себе си поне да продължат да се борят за ФА Къп, такаче мача няма да е лесен, но все пак си мисля че ще ги победим. Пък и още няколко мача ще имаме срещу Тотнъм и за Карлинг Къп и за Висшата Лига, така че ще ни писне да ги гледаме и да ги биеме! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудно ми е, кой ще е десен бек ? Освен Флеч, друг няма. Или САФ да рискува като пусне Честър до Вида, и Гари да си застане на позицията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач - Тотнъм са си сериозен отбор, но отново излизаме за победа това е повече от ясно. Настроението в отбора вече е на нужното ниво и очаквам да видим единн мнохо стойностен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смятам че ще победим и то убедително. Тотнъм е отбор който не се свива, а играе, а ние играем успешно срещу такива съперници.
Имам въпрос към съфорумците си. Поради едно честване няма да мога да гледам мача. Има ли възможност и евентуално къде в нета да мога да изгледам мача на повторение.

От тук можеш да свалиш мача в събота. Принципно ги качват доста бързо и с добро качество. Zamunda и аrena също са вариант. :) Успех на наште и за FA Cup !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мисля, че това е мача на Бербо. Трябва най-после да ги накаже и да ни класира напред, може и с минимален резултат.
Няма ли шанс Еванс да се оправи до мача?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов трябва да им отмъсти за дето го нахраниха толкова след като напусна !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден съперник - очаквам труден мач, също така очаквам и много груба игра срещу Бербатов. Много силно желая той да вкара гол на Тотнъм, преди всичко заради реакцията му, тя винаги е показателна за личността и характера на играча в такъв момент. :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без съмнение мача ще е тежък!С тези контузии..надявам се Бербо да се отпуши срещу бившия си тим!!ПОБЕДА И САМО ПОБЕДА!!!!!! :1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f Редактирано на от !Rooney!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че това е мача на Бербо. Трябва най-после да ги накаже и да ни класира напред, може и с минимален резултат.
Няма ли шанс Еванс да се оправи до мача?

Май единствено при Евънс можем да очакваме скорошно подобрение, защото доколкото знам се говори, че ще отсъства една седмица, но и за Рио беше седмица а стана така, че не знаем кога ще разчитаме на него.Разчитаме само на Гари, Видич, О`шей и Честър.Възможно е Фабио да се е оправил и да го видим най-накрая.Иначе не знам на каква победа можем да се надяваме без стабилна защита, въпреки че единствено Честър ме притеснява.Но и какво правим, ако недай си Боже някой от тях трябва да бъде сменен?! :blink: Не искам и да си го представям!Все пак играем срещу Тотнъм и това определено ще бъде много труден мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не само, че искам да ги бием, но искам Берба да им напълни кошницата. Резултатът е 3-1 с голове на Роналдо и Берба. ПС: Много противен треньор имат тея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На ОТ просто нямат шанс да ни бият ако играят открит футбол. Бербо и Тевез трябва да дадат всичко от себе си и чакаме ново бижу от тях на терена

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и само победа!Никакъв равен или загуба че много мачове станаха. Относно реакцията на Бербатов при евентуален негов гол срещу Тотнъм според мен няма да е особено радваща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Невил в центъра на защитата нещо ми е притеснено.По-добрият вариант е двойка Видич-О"Шей според мен.Но Гари-Видич също е вариант.Ако,О"Шей застане обаче до Видич отляво ще разчитаме или на Парк или на Фабио.Не знам дали обаче бразилецът е съвсем готов за игра.Изобщо всички тези контузии са меко казано ужасни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този полусезон бая мачове се очертават с Тотнъм и за трите купи в Англия,хаха :) Очаквам победа,без да се налага да преиграваме. :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В добра серия сме и мисля че ще победим.Само се надявам да няма нови контузии че както ни е тръгнало след всеки мач да има някой контузен .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this