Jump to content
Sign in to follow this  
20LEGEND

Ман Юнайтед привлече млада надежда на Стоук

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед взима защитник от Сток Сити

Агенция "Фокус"

Манчестър. Манчестър Юнайтед привлече белгийския защитник Ричи Дьо Лае от тима на Сток Сити, съобщава goal.com. Сделката е станала днес, но засега липсват повече подробности.
Белгиецът е на 20 години. Играл още в тимовете на Ройал Антверп и Рексъм.
Ричи Дьо Лае е третото ново попълнение в Юнайтед след сърбите Ляич и Тошич.

Но в www.manutd.com уточняват, че е взет под наем от Сток Сити и ще играе за резервите, и ще играе до края на сезон 2008/2009. Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А по горе пише

Манчестър Юнайтед привлече белгийския защитник Ричи Дьо Лае от тима на Сток Сити, съобщава goal.com.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може би Сър Алекс търси преспектива в центъра на защитата (ако там играе) за да може освен Евънс да има друг избор при проблеми с Рио или Вида.. поне аз така си мисля. Дано момчето има потенциал и САФ да му даде шанс и в първия отбор, а не да го закопае тотално при резервите. Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За пореден път имаме интерес или привличаме играч,който не съм чувал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее то няма как да си го чувал бая млад е.САФ винаги от нечувани футбулисти прави звези така че...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силно съм изненадан, сега се връщам и чета, че сме го взели. Не съм запознат с качествата му, като гръмнат съм честно казано. Ако някои може да му намери някое друго клипче, за да го видим в игра...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама под наем ли е ,или сме си го купили

Според официалния сайт, той е взет под наем до края на сезона, и ще играе при Резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Млад белгиец в Юнайтед Манчестър Юнайтед неочаквано привлече млад защитник. Английските медии съобщиха, че клубът е взел 20-годишния Ричи де Лае от Стоук Сити, който е подписал договор за 3 години. Контрактът обаче зависи от представянето на играча и Стоук ще получи пари в зависимост от изиграните мачове. Белгиецът не записа нито един мач за Грънчарите, откакто дойде в отбора през 2007 година, но сър Алекс Фъргюсън го счита за обещаващ футболист за бъдещето. В началото на кампанията младокът игра под наем в Рексъм за известно време, а в Стоук пристигна от белгийския Роял Антверп. Той е третият нов играч на отбора, след като наскоро на "Олд Трафорд" дойдоха младите сърби Зоран Тошич и Адем Ляич, за когото бяха платени общо почти 17 милиона паунда. Редактирано на от Fan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ааа Значи не е под наем за 3 год. Браво

Ами в началото в официалния сайт се казваше, че е взет под наем до края на сезона и ще играе за резервния състав, сега само че е подписал и не се споменава за никакви 3 години. Явно трябва да чакаме още докато излезе по-подробна информация!

Манчестър Юнайтед отмъкна белгийски талант

Манчестър.
Английският шампион Манчестър Юнайтед, където играе Димитър Бербатов, отмъкна белгийския талант на Стоук Сити - защитникът Ричи дьо Лае. Младият талант идва с договор под наем до лятото. Той никога не е попадал в първия тим на "грънчарите" и изкара период под наем в Антверпен. Белгийският клуб е сателит на "червените дяволи" и именно там сър Алекс Фъргюсън обиграва своите младежи. Под наем в Антверпен са играли Джони Еванс, Дарън Гибсън, Дани Симпсън и играещият в Тотнъм в момента Фрейзър Кембъл.

Дьо Лае ще струва на Юнайтед едва 100 хиляди паунда. "Дяволите" си осигуриха услугите и на още двама вундеркинда - сръбските таланти Зоран Тошич и Адем Ляич от Партизан (Белград). Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this