Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Манчестър Юнайтед - Блекбърн

Препоръчани публикации

Може ли някой да ми линк и да ми обясни някой как да си пусна мача че до сега не съм гледала мач така :wacko: :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача очаквах Бербо да играе за да натрупа малко игрови минути след контузията.Или все още САФ го пази да не се усложни контузията му

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ся не искам да се изхвърлям много, много, но Андерсон няма как да не вкара този мач. :mellow:

Е па ше видиш че няма да вкара :tongue: .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако случайно на някой му изпадне линк с добро качество на мача (нещо от justin.tv примерно) да го пейстне във форума! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О-хо ! Тая тема може да заприлича на оная с КПР и още как хаха. Важното е целия да е вътре и по-важното да има стрийм!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал и Стоук аут за Карлинг Къп! 03.12.2008 Спорт НетИнфо Втородивизионният Бърнли намери място сред най-добрите четири отбора в турнира за Купата на Лигата "Карлинг Къп", след като изхвърли от надпреварата Арсенал. На своя стадион "Търф Моор" Бърнли победи с 2:0 младежка формация на "топчиите", като и двата гола за "тъмночервените" отбеляза Кевин Макдоналд в шестата и 57-ата минута. Така Бърнли ще играе в полуфиналите на голям турнир в Англия за първи път от 25 години. Съревнованието напусна още един елитен отбор - Стоук Сити, който отстъпи пред Дарби Каунти с 0:1. Попадението за "овните" вкара Нейтън Елингтън от дузпа в последната минута. В другите 1/4-финали тази вечер миналогодишният победител Тотнъм гостува на Уотфорд, а Манчестър Юнайтед посреща Блекбърн Роувърс на "Олд Трафорд". Бърнли отстрани друг лондонски гранд в предния етап - Челси след изпълнение на дузпи. Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер обаче остана твърд в политиката си да налага в турнира резерви и млади играчи, които в предишните кръгове отстраниха Уигън и Шефилд Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е има си бая линкове в myp2p.eu тоя път.. аз инсталнах ей тва http://www.myp2pforum.eu/new-p2p-programs/...-sports-tv.html засега работи и качеството изглежда прилично, пък и е на английски :laugh: би треало да има мач ама не знам, тръгвам към халфа..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стартовите състави на Манчестър Юнайтед и Блекбърн

Стартовите състави на Манчестър Юнайтед и Блекбърн, 1/4-финал за Купата на английската футболна лига, започващ от 22:00 ч:

Манчестър Юнайтед: Фостър, Рафаел, Невил, Еванс, О'Шей, Нани, Гибсън, Посебон, Андерсон, Гигс, Тевес;

Блекбърн: Робинсън, Олсон, Нелсен, Оойер, Уорнък, Трийси, Керимоглу, Мокоена, Емертън, Дербишър, Санта Крус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е т'ва нещо http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/384538
върви доста добре при мен, без звук е ма точно имам да уча, хем няма да ми пречи, хем ще хвърлям по едно око ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЛЕле като гледам как са тръгнали нещата :D още в втората минута ни затрудняват яко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея джъстин тв хубаво правят хората,че пускат стриймове са почти всички мачове,но качеството е БОЗА.Който иска може да гледа мача от тук с високо качество и английски език.Накратко MUTV :)
http://mysite-bg.com/file.php?f=326
НО лошото е че няма да го дават на живо а чак в 1 часа наше време :( Ако някой е буден да и иска да си го пуска

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
всички спряха... :( дайте линк едит: през Сопкаст подкарах едно, на полски... първия линк за сопкаст.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея джъстин тв хубаво правят хората,че пускат стриймове са почти всички мачове,но качеството е БОЗА.Който иска може да гледа мача от тук с високо качество и английски език.Накратко MUTV :)
http://mysite-bg.com/file.php?f=326
НО лошото е че няма да го дават на живо а чак в 1 часа наше време :( Ако някой е буден да и иска да си го пуска

Еми тогава къв е смисъла да ни даваш линкове. Искаме да гледаме мача в реално време!

П.п. Кажете кой играе, че не успях да видя?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оп, забравих за това! Добър е. Само жалко че някой измежду Манучо и Уелбек не партнира на Тевез в атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ГООЛ ! Ако питате мене беше Гигс човека... (ЛИНК-http://www.justin.tv/iraqgoals4/popout) ако някой го гледа със Сопкаст-а ,моля му се да даде канала... Е па 2-ри Гол... (Джаго..)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз го гледам през PolishPublicChannel върви идеално.В www.futbol-tv.com го има линка,цъкате на нашия мач и ви излиза

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this