Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Манчестър Юнайтед - Блекбърн

Препоръчани публикации

Очаквам да играят резеврите така че ще съм доволен и на минимална победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По Спорт 7 ще дават Уотфорд - Тотнъм, а за ТВ 7 не се знае .... ще видим, нека да дойде Сряда :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач на мен лично,ще ми е много интересен... Дано победим,не искам загуба :D ,даже ми се ще да вземем и Купата... Почти 100% съм сигурен че ако продължим,ще се срещнем със А'нал :glare: .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед - Блекбърн

Карлинг Къп | Сряда 03.12.2008г. | 22:00ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам ще се даде почивка на голяма част от титулярите... Не знам дали не е по-добре да отпаднем рано от този турнир и да се съсредоточим върху ФА,шампионата и ШЛ. А да не забравяме,че този сезон ще играем и на световното клубно първенство...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То е ясно че титулярите ще почиват, а резервите и младите квото направят!Въобще не трябва да си даваме зор за тая купа, и да се натоварваме с излишни мачове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
шquote name='solskjaer' date='Dec 1 2008, 07:17 AM' post='104251']
То е ясно че титулярите ще почиват, а резервите и младите квото направят!Въобще не трябва да си даваме зор за тая купа, и да се натоварваме с излишни мачове!
[/quote]

СЪГЛАСЕН ! :newsm36: :newsm36: :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
--------------------------Kзчак-------------------------------- Рафаел--------------Еванс------------Рио------------О'Шей Нани---------------Посебон-----------Андерсон-------Гигс -------------------Уелбек---------------Руни----------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да е незначителен,трофея си е трофей.По-добре да се опитаме да спечелим,отколкото да го дадем без бой и да останем с пръст в уста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бива да се подценява Blackburn.Още по-малко ако играем с резерви

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако искаме требъл може да се борим вместо за ФА за Карлинг къп. И без това останаха слаби отбори - освен Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мнение съм , че трябва най - накрая да го спечелим този турнир.Само ние , Анал и тотнъм останахме от добрите отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом сме домакини, мисля, че няма да има проблеми! :manutdd2:

ПП: Оуу не, този мач ще се гледа по нета, което ме притеснява.
Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и да е незначителен,трофея си е трофей.По-добре да се опитаме да спечелим,отколкото да го дадем без бой и да останем с пръст в уста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен няма да играем с резервите... може с някои от тях, но със сигурност няма да има подценяване на мача. Очаквам едно стабилно 2:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
--------------------Кушчак------------------

Рафаел-------Евънс-------Рио----------О'Шей/Евра

Парк---------Гибсън/Андерсон-------Посебон----Нани

--------------Уелбек/Манучо-------Тевес-------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мнение съм, че този турнир трябва да го спечелим... и да се борим на всички фронтове и без това вече не е 1/4 финал и отборите не са толкова силни.Предполагам, че това е идеалния момент САФ да нахъса младите и да ги накара ТЕ да спечелят турнира....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А Блекбърн са в отчайваща форма.Сигурно вече имат към 7-8 поредни загуби...ако не са и повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Емм,не виждам защо да не го спечелим... Ние свършихме наполовина работата,остава още малко,защо да не се опитаме ? пък и няма какво да губим... Само можем да спечелим. (в случая ;))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По Спорт 7 ще дават Уотфорд - Тотнъм, а за ТВ 7 не се знае .... ще видим, нека да дойде Сряда :)

По tv7 ще дават Милан - Лацио, така че няма как! Пак ще се търсят линкове в нета! :glare:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По tv7 ще дават Милан - Лацио, така че няма как! Пак ще се търсят линкове в нета! :glare:

Мислех си, че могат да го дават по Диемите, ама не.. пробвайте този линк:

http://www.myp2p.eu/competition.php?compet...ipline=football

Мачът ще е 1-ца със сигурност! Резерви в отбор като Юнайтед...хм...то и Гигс влиза резерва,ама дали е със статут на такъв...Тевес също..смятам, че такива мачове са от полза за СЪР..дано да пусне повече млади играчи. Очаквам го с нетърпение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
а аз очаквам с нетърпение некви оферти къде да го гледаме.. с оглед на турнира, може и харпа :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this