Jump to content
Sign in to follow this  
RedDevil

Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед

Премиършип | Неделя 30.11.2008г. | 15:30ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този мач очаквам единствено отмъщение заради позорната домакинска загуба миналия сезон навръх честването на трагедията в Мюнхен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно такива са и моите очаквания! Няма път назад. От този мач започваме да мачкаме наред. Ще опитам да отгатна халфовата линия, защото вратаря, нападението и защитата са ясни. Тя включва, според мен: отляво - Роналдо, отдясно - Флетчър/Парк, в средата - Скоулс и Карик. Според мен, това ни е оптималният състав в момента и очаквам нищо друго, освен убедителна победа. Редактирано на от Rooney_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нападението въобще не е ясно! А от него зависи и халфовата линия!

Хе, ти сигурно се майтапиш нали?, Кое не ти е ясно? Рууни и Бербатов. Ако искаш, питай и за вратаря! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има мачове и МАЧОВЕ.Този е от вторите:)).Освен че е дерби с най-мразения от мене отбор(заедно с Пуул)двубоят с Сити идва в момент,който може да се окаже преломен в борбата ни за титлата.Всичко освен победата ще бъде лошо,много лошо. Обратното-при победа ще се върнем в играта и може да сложим началото на така чаканата от нас поредица от победи. Слабото място на Сити е защитата.Така че е ясно какво трябва да правим.Атака и пак атака.Дадем ли им да дишат ще имаме проблеми.Робиньо и С.Аерланд са играчите на които съм сигурен че САФ ще обърне внимание.Двамата в момента са в топ форма.Много ще е важен изборът на халфовете ни.Саар,Видич,Рио,Евра,Карик,,Роналдо,Руни,Бербатов(ако е здрав но ми се струва че дори и да не е въстановен САФ ще го пусне)за мен са сигурни титуляри.Остават три поста.ОШей или Невил(Рафаел).С оглед на последните мачове би трябвало ирландецът да е титуляр.В центъра на двете оставащи места предполагам изборът ще зависи от това как мисли САФ да се справи с Робиньо.След мача снощи Нани едва ли ще влезне и като резерва-остават Парк,Гигс,Андерсон и Флетчър.Аз си мисля че Флетчър ще започне като титуляр.Ще видим.Ако сме мотивирани(а не знам как бихме могли да не бъдем точно в този мач) и играем така както можем ще ги победим без проблеми.Просто сме длъжни да го направим.И последно:незнам какво мислите но според мен най-късно от лятото Тевез вече няма да е наш играч,за съжаление.Просто мача с Виляреал и решението на САФ да го пусне 5 мин преди края... При условие че имаме Кембъл и Уелбек едва ли Фърги ще си позволи играч като Тевез да е скъпоплатена резерва. Това беше лирично отклонение.Нямам търпение да дойде неделя.Такива мачове си заслужават винаги чакането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хе, ти сигурно се майтапиш нали?, Кое не ти е ясно? Рууни и Бербатов. Ако искаш, питай и за вратаря! :)

Бербатов не е сигурен бе! Има още 5 дни до мача ,нищо не се знае , а ти и състав извади! Едва ли и САФ знае още как ще му изглежда отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично очаквам вече една добра игра и победа.Дано Бербо се възтанови,иначе не виждам победата да е толкова лесна

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги премажим тия шибаняци,най вече за мин.годишните загуби!Май си набиват филмеца че могат да вземат нещо!!!ПОБЕДА И САМО ПОБЕДА!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
solskjaer, както виждаш, не само аз мисля че състава ще е този. ;)
Не знам Съра знае ли, какъв ще е варианта, или не, обаче вадя заключения точно от неговите решения през сезона.
Нани, Тевес и който не покаже добри игри, в следващите важни мачове, не започва.
След последните срещи на споменатите двама и на Андерсон, не ми се вярва да ги пусне. А Бербо бе обявен да липсва за 7 до 10 дни. Е, десетия е в Събота! Досега е било наши контузени, да се връщат по-рано, но няма пресен пример, да се е забавяло връщането.
Дано всичко е ОК!
PS:Разбира се, ако Скоулси не е в оптимална форма - изборът е Гигс. Редактирано на от Rooney_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уейн: Пазихме головете за Сити

Уейн Рууни се надява да преоткрие головата си сметка срещу Манчестър Сити в Неделя.

Червените Дяволи завършиха наравно 0-0 с Виляреал във Вторник вечерта – второ нулево равенство подред за Юнайтед, след съботното нулево реми с Астън Вила. Но Рууни не е притеснен от своя, и на Юнайтед, неуспех пред гола.

„Няма причина за тревоги” – каза той за MUTV. „Въпреки че не спечелихме мача, ние сме доволни защото продължаваме напред. Надявам се да сме запазили головете за Манчестър Сити. Градското дерби е голям мач за нас и всички го очакваме с нетърпение.
Признавам че равенството с Виляреал не беше от най-добрите мачове за гледане, но ние бяхме по-добрия отбор и създадохме доста положения. Просто не успяхме да ги оползотворим. Най-важното е че се класираме за елиминационната фаза. Остава още един мач с Аалборг, и ако го спечелим ще финишираме начело в групата. Този резултат с Виляреал може да се окаже добър за нас в края.
Не знам защо продължават нулевите равенства. В повечето моменти показвахме по-добра игра. Противника се защитаваше стабилно но не показа желание да спечели мача, и това направи задачата ни по-трудна.”

Рууни излезе в изгодна позиция на няколко пъти и можеше да реши мача, както и Кристиано Роналдо, който отново бе замесен в най-коментирания инцидент в двубоя. Жоан Капдевиля фаулира грубо Роналдо и си изкара червен картон, като след това испанските фенове провокираха крилото на Юнайтед – като тези провокации стават все по-често явление.

„Рони е футболист с голямо име и класа, и където и да отиде ще получава подобно отношение от противниковите фенове.” – смята Рууни. „Но той е достатъчно силен за да се справи с напрежението.”

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Бербатов да е готов за мача! Ще им е нужен човек който да внесе малко фантазия в атаката на Манчестър. На мачовете между Вила и Виляреал се видя колко много липсва на отбора с неговите асистенции :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се най-накрая да победим след 2 мача без победа и особено много се надявам да се отпуши отбора,защото 2 поредни мача без отбелязан гол за твърде много.А като цяло мача ще е много тежък и победата ни е под голям въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми се иска да ги унижим на техния стадион с 3-4 гола разлика...
Иначе състава 100% отново ще бъде поне малко изненадващ. Очаквам завръщане на Скоулс ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни: Пазим си головете за Манчестър Сити

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Уейн Рууни, не е притеснен от резултатите в последните мачове на европейския клубен шампион. В събота "червените дяволи" направиха 0:0 навън срещу Астън Вила във Висшата лига на Англия, а във вторник отново се получи равенство без голове при гостуването срещу Виляреал в груповата фаза на Шампионската лига. В неделя пък Юнайтед ще се изправи срещу градския си съперник Манчестър Сити.

"Резултатите ни не са притеснителни. Не спечелихме мача срещу Виляреал, но сме много доволни, защото се класирахме в следващата фаза. Надявам се, че сме си запазили головете за Манчестър Сити. Дербито в края на седмицата е много важно за нас и вече гледаме единствено към него", заяви Рууни. "Не съм убеден, че равенството срещу Виляреал е било атрактивно за феновете, но ние бяхме по-добрият отбор и пропуснахме няколко изгодни положения за гол. Най-важното е, че вече сме във фазата на директните елиминации. Остава ни един мач срещу Олборг и ако го спечелим ще сме на първо място в групата. Резултатът от двубоя с Виляреал може да се окаже много добър за нас", продължи английският национал.

"Не знам защо продължаваме да завършваме 0:0. В повечето мачове сме по-добрият отбор, а съперниците ни единствено се защитават. Това прави нещата доста по-трудни за нас", завърши нападателят на Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има закакво да си връщаме , затова им дойде реда да го отнесат.Но нека и да не ги подценяваме че да не станем като анала което много ме съмнява.Бербо дано да е на линия за да сме още по силни с него.Прогноза трудно се дава за такъв мач но все пак очаквам минимална победа :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пфффф много гаден мач, откъдето и да го погледнеш. Ако играехме на ОТ щях да съм сигурен колкото вас с победата, но сме на Сити Ъф Манчестър. Светлосините са в много голяма форма, яко надъхани и със сигурност очакват този мач с нетърпение, както нас. Според мен мача трябва да го изиграем спокойно, без много оголвания, защото бързаците, които имат Сити по крилата ще затрудняват много, особено ако пак играе О'Шей вместо Рафата. А според мен е много важно един Бербатов да е възстановен - би трябвало да го знаете, ако сте гледали мачовете без него..
Наистина ми се иска да ги бием, но ще е много трудно. Мисля си, че могат да ни "изненадат" много лошо, както стана миналата година. И ако това стане е възможно да влезнем в някаква мини криза, но стига с негативното. Наистина вярвам, че ще ги победим, а и за мен равенството е неприемливо.
Прогноза с Бербатов 0-2
Прогноза без Бербатов 0-1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме интересува играта, не ме интерсува какво ще ни струва, искам кръв да се леее, и кур за Шити !

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this