Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Фъргюсън ще връща Роси

Препоръчани публикации

Фъргюсън ще връща Роси

Сър Алекс Фъргюсън разкри, че е възможно Манчестър Юнайтед да купи отново нападателя Джузепе Роси. Роденият в САЩ италианец не успя да се наложи на "Олд Трафорд" и през 2007 година бе продаден на Виляреал за 10 милиона евро.

В договора му обаче бе включена специална клауза, според която при определени условия английския клуб може да откупи за сума, по-голяма от тази, която получи за него.

"Той е отличен футболист. Беше ни трудно да го продадем на Виляреал, но тук нямаше как да му гарантирам титулярно място, а той искаше да играе. Афертата им бе атрактивна, още повече, че включихме специална клауза в контракта му. Обмисляме дали да не го върнем обратно" каза шотландецът.

Във вторник Роси ще излезе срещу бившия си отбор, когато двата тима се срещнат в Шампионската лига. Твърде е възможно футболистът да замени в Юнайтед Карлос Тевес, чието бъдеще остава неясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако го върнем ще е добре.Аз го харесвам като футболист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина май това са психически атаки :) И на мен много ми допада като футболист, но ако Тевез остане, няма да има никакъв смисъл да се връща на ОТ - само на пейката да стои.. и евентуално при контузени/наказани...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ДЖУЗЕПЕ РОСИ ОТСВИРИ МЕРАЦИТЕ НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

Нападателят на Вилареал Джузепе Роси призна, че не се интересува от възможността да се завърне в Англия и да облече екипа на Манчестър Юнайтед, като добави, че се чувства отлично в Испания.

22-годишният талант прекара две години на „Олд Трафорд” преди да подпише с Виляреал през 2007 година.

Медиите на Острова обаче информират, че „червените дяволи” са си уредили клауза в договора на играча, която им позволява да си го върнат, в случай, че реши да напусне испанския тим.

Роденият в Америка италианец обаче няма намерение да се връща във Висшата лига, като заяви, че липсата на възможност за изява в Юнайтед действа на състезателите доста разочароващо.

„Няма какво да доказвам на сър Алекс Фъргюсън. Едно време просто нямах възможност да играя в Премиършип”, коментира Роси, цитиран от „Daily Star Sunday”.

„Нямам никакво отношение с Манчестър Юнайтед. Що се отнася до мен, аз ще играя за Виляреал. Това е всичко”, отсече нападателят, който видимо се наслаждава на играта си за испанския тим. От началото на тазгодишната кампания вече има 11 гола на сметката си, а „жълтата подводница” заема 5-то място във временното класиране на Примера Дивисион.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като го гледам как играе, а и вече е национал на Италия все повече ме е яд че го продадохме.Даже не мога да си представя чу САФ е изпуснал такъв талант.Ако има някакъв шанс да се върне ще се радвам, въпреки че отново ще бъде в най-добрия случай трети избор след Рууни и Бербо.Желая му успех и сигурно скоро ще заиграе в някой от грандовете в Италия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че е талант,талант е..но на кой мястото да играе.. виждаме само с 3ма Бербо,Рууни,Тевез какво става.. а като прибавим Кембъл и Уелбек,които несъмнено имат качества да са в отбора..а и все пак са англичани и имат предимство ;) Разбирам САФ,не е можел да обещае на Роси да играе често и го е освободил..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Връщане назад няма...трябва да е голям талант от сорта на Бекъм или Нистелрой,то ако беше така да си вземем и Форлан...човека бележи почти всеки мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лично моето мнение е, че САФ сбърка с продажбата на Роси.

Подкрепям мнението.Дори мисля,че Роси е по-голям талант от Кембъл и Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роси е голям талант, без съмнение. Само че не ми се ще да трие скамейката при тази конкуренция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма място за сравнение между Роси и Уелбек. Колкото и да харесвам Уелбек той трябва да се учи от Роси. Роси се е учил от други хора , така че сега Уелбек трябва да се учи от него , ако иска да стане като Роси , много добър нападател.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Говорим си за талант, нещо, което е просто вродено. А в това отношение Роси отстъпва на Уелбек. Класата, която я има италианеца сега, е резултат на здрава работа. Когато Уелбек изиграе толкова мачове, колкото Роси има в мом, ще е 10 пъти по- добър от него .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this