Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

как може да се плюе играч с такова сърце, като О'Шей? не знам някои от вас за какво са фенове на тоя отбор.

отдавна казах, че резултатът от този мач зависи от 3 фактора - играта на Бербатов, кондицията на Роналдо и фортуната на Фрийдъл. и че ако 2/3 от тези фактори са в наша вреда, трудно ще вземем мача. вече единият фактор е в наша вреда. за Рони съм 99% сигурен, че няма да е в кондиция. първо заради пътуването и мача в Бразилия, второ заради сбиването му там. Тевез ще помогне много да НЕ загубим мача! чакаме грешки на Фрийдъл и избухване на Руни/Карик/Флетчър. и все пак, Рони може и да набута някой фал...

и честит първи сняг! :D

..e щом има сняг значи ще победим :rolleyes:
Тук в пловдив има само вятър и дъжд :glare:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очертава се поредния тегав мач (тоя сезон станаха доста такива). Вила са в яката форма и след Арсенал ще се опитат да бият и нас, всичките им титуляри са здрави => много проблеми за нас. Без Бербатов в атака ще сме поотслабени, но пък нацупения Тевез ще има шанс да запише още игрови минути (че видиш ли иначе може да се разсърди и да избяга :)) и да видим колко им е добър синхрона с Рууни (щото се видя, че с Митко трудно се сработват). Жалко за Уесли, той винаги играе на 110% в подобни мачове и е яко полезен. Вместо него сигурно ще гледаме Гари, че бразилчето е прекалено неопитно, много бяга напред и си изоставя зоната. Ключовото звено ще е полузащитата ни, която не ми се мисли как ще изглежда без Скоулс, Харгрийвс и Флечър. Тези тримата са идеални за подобни мачове и естествено поради шибания ни карък (който ни гони от началото на сезона) няма да могат да играят днес. Гигси задължително титуляр, той бирмингамци си ги обича много. Иска ми се да излезем с 5 халфа, та да съм малко по-спокоен, но и един по-деен Тевез напред ще свърши работа (той се връща достатъчно да помага). Дано успеем да бием, макар че според мен мача е равен. Абе днеска къде ще се гледа мача? Ще се събираме ли някъде?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много слаб мач на Видич.

Това ти беше слабата част от изказването, Видич вече си е стабилен, но иначе звучеше доста добре. :)

първо заради пътуването и мача в Бразилия, второ заради сбиването му там.

Какво е станало? Нещо съм пропуснал.

А който псува О`Шей наистина би било хубаво да преосмисли футболните си пристрастия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед няма "сух" мач вече година

Манчестър Юнайтед гостува на Астън Вила, в мач, който обещава да има голове. Червените дяволи са един от четирите отбора от шестте големи първенства, които вкарват във всеки мач от началото на сезона.

Единствено Юнайтед, Аякс, Борусия (Дортмунд) и Валенсия са вкарвали поне по един гол във всеки кръг от първенствата на Англия, Италия, Испания, Германия, Франция и Холандия.

Манчестър Юнайтед вече почти година не е пропускал да се разпише във всеки мач от Висшата лига. Серията на Червените дяволи вече достигна 36 мача. Последната среща, в която отборът на сър Алекс Фъргюсън не се разписа бе срещу Болтън на 24 ноември 2007.

Второто място по този показател в големите първенства на Европа се дели от Аякс и Борусия (Дортмунд), като двата тима имат по 16 поредни мача с гол. Четвъртият тим, който не пропуска да се разпише този сезон е Валенсия. Испанците са в серия от 14 поредни срещи с гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво е станало? Нещо съм пропуснал.

влязъл на някъв стабилно с бутоните, едвам не му чупил крак. и след тва имало държане за гуши и т.н. бая се е бил изнервил, гледах снимки от мача, кипнал беше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голмайсторите на Астън Вила във Висшата лига през този сезон:

Габриел Агбонлахор - 7
Джон Карю - 5
Гарет Бари - 2
Стив Сидуел - 2
Ашли Йънг - 2
Мартин Лаурсен - 1
Найджъл Рио-Коукър - 1
Люк Йънг - 1

При асистенциите:

Ашли Йънг - 5
Джеймс Милнър - 3
Гарет Бари - 2
Джон Карю - 2
Къртис Дейвис - 1
Мартин Лаурсен - 1
Стилян Петров - 1
Ники Шори - 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам защо , но мисля че днес ще е деня на Рууни и Тевез , дано и двамата отбележат и продалжим да мачкаме !!! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Oсобено трябва да внимаваме в средата на терена.. ако искаме да бием и естествено със скоростта на Гейбриъл Агбонлахор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стилиян Петров: Юнайтед има за какво да се страхува от Астън Вила

Стилиян Петров, който се прибра във Великобритания от Белград след мача Сърбия - България на борда на частния самолет на Манчестър Юнайтед с Неманя Видич и Димитър Бербатов, предвещава трудни времена за сръбския защитник в днешния двубой на неговия Астън Вила срещу Червените Дяволи, пише "Дейли мейл".

Манчестър Юнайтед не познава загуба от Астън Вила в последните 14 мача, но Петров смята, че дори шампионите започват да се съмняват дали това ще продължи и в 15-ата среща, допълва вестникът.

Убедителната победа на Астън Вила срещу Арсенал в Лондон преди седмица пося първото семе на съмнението, а впечатляващият дебют на Гейбриъл Агбонлахор с националната фланелка на Англия срещу Германия вдъхва оптимизъм на футболистите от Бирмингам.

Петров дава висока оценка на Агбонлахор и неговото старание непрекъснато да подобрява играта си. Що се отнася до слуховете за нов договор с Астън Вила, Стилиян Петров отбелязва, че все още клубът не е контактувал официално с него по този въпрос, пише "Дейли мейл".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
57' Челси - Нюкасъл 0:0 57' Ливърпул - Фулъм 0:0 57' Манчестър Сити - Арсенал 1:0 Тия ако се изложат ние нямаме право на грешки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да ви кажа че съм забелязал че имаме невероятната способност често докато другите ни ГОЛЕМИ СЪПЕРНИЦИ падат ние да не се възползваме и ако днес пак стане така ще ме е яд страшно много! АЙДЕ ПОБЕДА!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
van der Sar, Edwin Evra, Patrice Vidic, Nemanja Ferdinand, Rio O'Shea, John Giggs, Ryan Carrick, Michael Park, Ji-Sung Ronaldo, Cristiano Tevez, Carlos Rooney, Wayne subs: Anderson Evans, Jonny Gibson, Darron Kuszczak, Tomas Nani Rafael Welbeck, Danny

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде след мачовете на Пул и Челси не трябва да допускаме грешки. GO GO RED DEVILS !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С оглед на резултатите на Челси и Ливърпул, тази победа е меко казано задължителна! GGMU!

П.П. А'нал СМЕХ !!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, така е екстра, опитът на О`Шей е важен. А Рафаел ще влезе през второто полувреме, ако ни трябва гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this