Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

Епа що да не бием. Те Вила са ни абонати :rolleyes: п.п. Направи тениската и ще си купя :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са мн здрав отбор и днес пребиха Арсенал.Изобщо няма да е лесно трябва да се стегнем здраво.Тва не са Сток да им набутаме 5 парцала.Очаквам тежък мач дано измъкнем 3те точки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма мач през седмицата и трябва всички да са напълно готови, а и за някои ще станат пълни две седмици от мача с Арсенал, така че съм оптимист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бог дал,Бог взел...днеска достатъчно им даде на Вила,др.кръг ще им вземе :) Длъжни сме да спечелим тоя мач,че формата ни далеч от ОТ е отчайваща тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължително трябва да спечелим и да се възползваме максимално от грешките на другите отборчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Вила парк ще ни е трудно,видяхме какво направиха Астън Вила срещу Арсенал като гост -> Арсенал - Атън Вила 0:2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Адски труден мач,ще има яка борба в средата на терена,Стилиян ще се нагърби с задачата да спре организатора на атаките ( Бербо) Дано вземем 3те точки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И преди се е говорело, че ще е труден мач, Вила ще ли да се борят и накрая Юнайтед ги разпилява

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Адски труден мач,ще има яка борба в средата на терена,Стилиян ще се нагърби с задачата да спре организатора на атаките ( Бербо)
Дано вземем 3те точки

Стилиян Петров е контузен, а Бербатов едва ли ще играе назад при наличието на Гигс, Руни и Андерсон.

А ако контузията на Флетчър е сериозна и пропусне мача, никак няма да е на добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо отворих темата да напиша, че съм се объркал. Кой знае защо мислех, че няма да играе до края на годината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс титуляр с Карик в центъра и ги бием...Убеден съм, че Гигс ще има ключова роля в този мач...Правя аналог с гостуването за ФА къп в началото на календарната година, когато кажи-речи неговата поява реши мача в наша полза. Дано и Уейн се възстанови за мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс много добре знае как да спечели този мач и ще го направи. Може би няма да е лесно, но кой знае. Срещу Челси, Арсенал и Ливърпул смея да твърдя, че ни липсваше нужния късмет. Нещата обаче никога не стоят само в едната посока и сега е момента да ни се усмихне шансът. здрава защита = сигурна победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Премиършип | Събота 22.11.2008г. | 19:30ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И според мен тоя тип мачове с типа отбор "изненада на сезона" или нещо подобно са от любимите на сър-а. Естествено, че ще е труден мача, Вила се справят отлично от началото (спомнете си думите на САФ за това, койт отбор ще влезе в "четворката"). Ако играем по-малко егоцентрично като в мача със Стоук и играта ни тръгне силно смятам, че ще го обезличим. НО - трябва ни Рууни, трябва ни Рио, трябва ни адски зла халфова линия (демек - Нани - поне на 3 часа път с влак от "Вила Парк").

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От доста време Вила нямат победа над нас, и ще се борят особено на Вила Парк, но очаквам победа,все пак са ни абонати!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля , че мачът ще е труден , но съм оптимист и се надявам , че ще вземем 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа на Емитейтс не е малко тъй че дори и да загубят от нас голяма работа. Все пак много ще им стане да бият Арсенал и да вземат нещо от нас. Прогноза - трудна победа 1-2 (Роналдо и Бербо) :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина са добри, но по принцип играят не много добре срещу нас, та дано си спечелим, пък ако може и с 3-4 гола на Андерсон ще съм много щастлив. Иначе е притеснително, че плешивият им е на врата. Много го мразя този човек. Прави страшни спасявания срещу нас пък и ние квито пропуски правим ще има много чистения от голлинията. И все пак накрая Арсенал ще си бъдат на 4 място, ако ще и в последния кръг играчите на Вила да получат стомашно отравяне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this