Jump to content
Sign in to follow this  
Guest SportMediaGroup

Smg: Банър система

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Guest SportMediaGroup
Здравейте, Днес завърших системата, която от доста време се каня да направя, която върти всички сайтове на СМГ без: - Arsenal-Bulgaria.com - Chelsea-Bulgaria.com - Liverpool-Bulgaria.com ... (по обясними причини). Идеята е да се саморекламират вътрешно сайтовете и да се привличат посещения от хората по другите домейни (без директните конкуренти). Ако имате някакви коментари/препоръки и/или мнения моля пишете или тук или се обадете на RedDevil/Authentic. Поздрави, aRmYmAn Sport Media Group

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харесва ми. :) Единствено има нещо, което ми убягва. Ако идеята е да се привличат потребители, не трябва ли да го има и из другите сайтове /аз там не го видях/. Не знам да ли бъркам, но така както е в момента, се прави реклама на останалите сайтове, но не и на този на Манчестър. :smihesorry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SportMediaGroup
Ще го има до ден два.. аз се занимавам по-близо само с няколко от тях, просто отнема известно време да се свържем с администраторите на останалите сайтове! :) До ден-два ще я има системата навсякъде :)...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто ако сте във друг форум според мен е добре да си сложите url-a на подписа... С ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове