Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Арсенал - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Арсенал - Манчестър Юнайтед

Премиършип | Събота 08.11.2008 | 14:45ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Венгер: Трите точки срещу Манчестър Юнайтед са задължителни

След третата загуба за сезона мениджърът на Арсенал Арсен Венгер обяви, че трите точки в следващия шампионатен мач срещу Манчестър Юнайтед са задължителни. Лондончани допуснаха поражения от Фулъм, Хъл Сити и Стоук Сити и всяка следваща грешна стъпка може да сложи окончателен край на надеждите за първото място във Висшата лига. В предстоящия 12-и кръг Арсенал приема шампиона Манчестър Юнайтед на своя „Емиратс", но без да може да разчита на основния си голмайстор Емануел Адебайор, крилото Тео Уолкът и наказания Робин Ван Перси. „Не знам колко загуби още можем да си позволим. Трябва ни задължителен успех над Манчестър Юнайтед в събота. Няма по-добър мач, за да си възвърнем формата и да покажем, че имаме качества", заяви Венгер.

Насри: Победа над Манчестър Юнайтед ни връща в играта

Новото попълнение на Арсенал Самир Насри смята, че титлата във Висшата лига отново ще се реши в мачовете между „Голямата четворка" и победа срещу Манчестър Юнайтед в предстоящия кръг е абсолютно задължителна. „Артилеристите" записват колеблив сезон, като в 11 кръга допуснаха три поражения, но френският национал не се обезкуражава от пропуснатите девет точки. „Титлата във Висшата лига ще бъде решена в мачовете между „Голямата четворка". В тези срещи се натрупва психическото превъзходство, което е необходимо за спечелването на първото място. Равенство или загуба има последствие през целия сезон. Има минипървенство между Арсенал, Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Челси. Всяка среща между тези състави е решителна в състезанието към върха. Не може да си позволим грешки в събота, защото ако сбъркаме ще стане много трудно да наваксаме разликата", заяви Насри.

Агенция Спортал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смешниците почнаха!Леле колко са жалки тея , не е истина!Още си спомням при 2:2 на техния стадион как се радваха като спечелили ШЛ и направили Требъл!Тъпи Лондонски Нещастици!Искам да ги размажем насред Лондон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смешниците почнаха!Леле колко са жалки тея , не е истина!Още си спомням при 2:2 на техния стадион как се радваха като спечелили ШЛ и направили Требъл!Тъпи Лондонски Нещастици!Искам да ги размажем насред Лондон!

И мене още ме е яд ,как на 2 пъти поведохме и накрая ги изтървахме!!! Но този път няма да има прошка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ТОлкова много им върви в 90+++ на Емирейтс,че ЛОШО МИ СТАВА :wacko: :angry2: Ако ги треснем 0-1 в 94-та по начина по който те нас мин. година ще счупя тв-то от кеф сиг. 2 денна ще реанимирам :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това ще е мн труден ма4.В последно време Арсенал не са във форма,но дано да бием.Нужни ни са 3те то4ки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предстои ни мач с Манчестър Юнайтед, но нямам нападатели, заяви Венгер | Агенция "Фокус"

Лондон. В събота ни предстои много важен мач с Манчестър Юнайтед. За нас това е голям шок, че Силвестре се контузи. Той получи травма в носа след удар от лакът, но се надявам да не е счупен. Очаквам докторите на отбора да го прегледат и до установят, колко време ще отсъства от игра. До тогава не мога да кажа нищо повече. Това заяви мениджърът на Арсенал Арсен Венгер пред електронното издание на ”Скай Спортс”. „Този мач ще е много проблемен за нас, защото нямам нападатели. Може би Тео Уолкът ще се появи в игра, но засега не мога да гарантирам. Робин Ван Перси и Адебайор твърдо са аут, но ние в този двубой трябва да дадем всичко от себе си и да спечелим”, каза още французинът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсен Венгер: "Адебайор ще бъде аут поне три седмици. Уолкът няма да бъде напълно готов в следващите няколко дни, тъй като пострада оперираното му рамо. Не знаем дали Уилям Галас ще е възстановен за мача в събота, но Бакари Саня със сигурност ще попадне в групата." ... Перси отпада заради червен картон! ;) Труден мач, но постижима победа! Миналата година ги изпуснахме на Emirates ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да спечелим,въпреки че ще е много трудно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да се възползваме от липсата им на ключови футболисти и мисля, че Сър Алекс ще успее да нагласи нещата както трябва ;) именно за това снощи не игра половината отбор, защото този мач е по-важен и трябва да се вземе на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играем с най-смешния и жалак отбор от "голямата четворка".Нашия отбор е с класи над детската градина на Венгер.Ако изиграем правилно мача очаквам победа и то убедителна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Готови сме за срещата с Арсенал, заяви Роналдо

Португалската звезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо изрази оптимизъм преди дербито на английската Висша лига с Арсенал в събота, съобщава клубната телевизия на "червените". Нападателят бе доволен от играта на отбора срещу Селтик.
"Имахме много възможности, за да постигнем победата. Равенството също не е лош резултат. Хубавото е, че играхме добре, а това е важно преди срещата с Арсенал. Мисля че сме готови за този мач", заяви Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам единствено и само победа. Всичко останало за мен ще е провал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен 100 % победа за наще момчета...Арсенал са в криза определено...дано Бербатов се ревъншира за пропуска си с/у Селтик направо ми побеляха косите от яд ... :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
немога да разбера,защо Бербо като направи пропуск се вдига шум до небесата,а Нани и Роналдо пропускат постояно и се мъчат да вкарват от невъзможни позиции вместо да създават положения,никой тях не ги разпъва на кръст

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано се надявам да ги прегазим и мисля, че ще успеем. Надявам се Бербо да се представи добре,в което честно казано не се съмнявам, но ако така ще убеди някои хора, че става за футболист - то, добре, надявам се да вкара 7 гола и да подаде за три. И да не испусне накрая, че ще го убият с камъни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки, който си мисли, че мача между Ман Юнайтед-Арсенал ще е лесен, то много се лъже.Всички тези дербита са с неизвестен резултат.Да стискаме палци на Бербатов за да вкара и отбора да победи с негов гол.Тогава всичко ще е о.к.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано се надявам да ги прегазим и мисля, че ще успеем. Надявам се Бербо да се представи добре,в което честно казано не се съмнявам, но ако така ще убеди някои хора, че става за футболист - то, добре, надявам се да вкара 7 гола и да подаде за три. И да не испусне накрая, че ще го убият с камъни.

Имаш право!(за Бербо)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знае ли някой, като не дават мача на Юнайтед по БиТиВи,къде го дават за да го гледам.Снощи ме беше много яд,че трябваше да го гледам на запис.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знае ли някой, като не дават мача на Юнайтед по БиТиВи,къде го дават за да го гледам.Снощи ме беше много яд,че трябваше да го гледам на запис.

http://myp2p.eu или http://futbol-tv.com/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се тази година да не се отърват като миналата година ! 3 точки в червено !!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ясно е, че мача ще бъде много тежък. Според мен всичко ще се реши от психологическата нагласа, с която ще влязат в мача двата отбора. Арсенал винаги са се влияели от евромачовете си и след вчерашния им неуспех тонусът им определено ще бъде понижен. Докато при нас няма тревожни моменти, класирането напред е осигурено и за момента ще се мисли единствено за Премиършип. Не знам защо, но за този мач се притеснявам много по-малко, отколкото се притеснявах за този с Евертън...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хехе... TVU Player. Аз снощи го гледах на...китайски ли, мандарин ли...Само знам, че дори и да изпуснех момент от мача заради глътка биричка, като чуех ОООООООО МУЙНГ ДАН ХАНСЪН ГЯН ФАН БЕРБАТОУН ОООООЯЯЯЯЯ!!!! разбирах, че нещо се случва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this