Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Евертън - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Евертън - Манчестър Юнайтед

Премиършип | Събота 25.10.2008 | 14:00ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредното тежко гостуване.Но ако искаме да защитим титлата трябва да победим.Дано да няма нови контузии и да отидем за победата и да се върнем с нея :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач,но в момента сме в отлична форма и ще спечелим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам лошо предчувствие за този мач. Евертън са от т. нар. "мръсни отбори" и не се знае какво може да се очаква от тях, особено ако им тръгне играта и поведат в резултата. Но дано се лъжа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според статистиките Евертън нямат победа у дома си този сезон ;) дано така продължи ....а ние сме в отлична форма :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пф..тва гостуване винаги е било трудно деба. С оглед на тва, че Евертън допуснаха сумати голове досега, а и май нямат победа на Гудисън, ще хвърлят всичко за да ни се противпоставят, особено срещу нас ще са надъхани много 100%. Надявам се на една нападателна схема и една победа, ако ще и с гол от дузпа в 95-тата мин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста ще е труден мача, според мен. И аз малко се притеснявам, но все пак сме в страхотна фрома :) Ако повторим играта си от последните два мача, всичко ще бъде наред. Ще се радвам, ако Руни и Бербо продължат серията си, но това не е толкова важно. :manutdd2: Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия гостувания винаги са ми били кошмар, заради биткаджийския стил на тия рендета. Кейхил май още е наказан, което си е плюс за нас, защото той е адски добър. Играчът с най - голямо КПД в Англия. Вече си навлизаме във формата, а Карик, Харгрийвс и Скоулс още не са се върнали. Имаме повод за оптимизъм, още повече, че Челси и Ливърпул сигурно ще направят Х, и по мои сметки, като си земем отложения мач, ще сме на точица зад тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио и Патрис се завръщат на „Гудисън”?

Има вероятност двамата защитници Рио Фърдинанд и Патрис Евра да бъдат готови за игра за гостуванто на Червените Дяволи в Евертън в Събота, според Сър Алекс Фъргюсън.

И двамата бяха оставени извън групата за мача от ШЛ срещу Селтик, с цел да се избегнат усложнения в леките контузии които получиха по-рано.

Евра все още изпитва болки в сухожилието което разтегна срещу Уест Бромич в Събота, докато Фърдинанд има леки болки в слабините.

Местата им на левия фланг и центъра на защитата бяха заети от Джон О’Шей и Джони Евънс, но въпреки че те се справиха много добре, Сър Алекс се надява че ще може да заложи на титулярните си защитници при гостуването на Гудисън Парк.

„Мисля че Евра ще бъде напълно готов, ще следим състоянието и на Рио.” – каза босът за MUTV. „Той почувства някакви болки в слабините на тренировката в Понеделник и не искахме да го рискуваме в мача срещу Селтик.”

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Рууни да се развихри и да им го надъни, особено при обстоятелствата, че всеки фен на Евъртън го мрази.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам да е толкова жесток към бифшия си отбор :laugh: Аз очаквам победа и по едно,две голчета на Руни и Бербо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мм не мисля че Евертън могат да ни затруднят..Ние сме в добра форма очаквам отново чиста победа!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаква се да е "тежко" на Гудисън! :unsure: Дано Рууни, Бербо, Роналдо да ги съсипят от голове гадните ливърпулци! ПОБЕДА :excl:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Двата ми любими английски отбора се срещат в Ливърпул. Карамелите доказаха, че са много добър отбор в мача срещу Арсенал. Имат прекрасни единици като Озман и Артета и си мисля, че няма да ни е толкова лесно. Но като имаме предвид сегашната форма и най-вероятно настроението на отбора си мисля, че ще победим. Очаквам чиста победа без допуснат гол във вратата ни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А да питам бившата девятка на Ман.Юн. ще играе ли в мача за Евертън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм убеден, че Манчестър Юнайтед ще победи изразително и ще запази суха мрежа. Предвиждам 0:2 или 0:3 поне, с голове на Тевес, Бербо и Роналдо. :z526778:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото ако Уейн вкара гол срещу Евертън това ще бъде гол №100 за него с червената фланелка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото ако Уейн вкара гол срещу Евертън това ще бъде гол №100 за него с червената фланелка :)

Значи ще го вкара.Във страхотна форма е Уейн. :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this