Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Ливърпул - Манчестър Юнайтед

Препоръчани публикации

Време е да си ни го върнат за последните години и тоя срам дето изтърпяха. Твърда единица...като цяло равен мач ако стане накрая...ще съм повече от доволен. Мощно оставки след мача !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига негативизъм! При такова дерби резултата е неясен до последно. Трябва да подкрепяме отбора независимо от резултата и от моментната ни форма. Както на всички е ясно, мача ще е оспорван, а и сигурно доста инфарктен, но вярвам, че можем да се доберем до победата с малко късмет ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля, нека си имаме уважението... Ливерпуул... великият Ливерпуул!!!! - отборът който извоюва две невероятни, впечатляващи, запомнящи се, категорични победи в първите къргове на първенството... 2 от 2 бейби!!! на човек просто му е кеф да гледа как футболният гений струи от Каут, Пенант, Воронин, Карагър, Масчерано, Джи! През последните 18 години едва ли са били толкова близо до титлата! на Анфийлд Роуд вече потриват ръце, витрината е широко отворена и доволно очакват трофея. Само си представете след една евентуална победа какви неща ше се изпишат: Бенитес - треньор на хилядолетието; Каут - белият Пеле; Джи - новият Андерсон!!!! Направо настръхвам :rolleyes: ПС: И аз не съм голям оптимист... най-вероятно ще ни бутнат некое голче в 94-97-106 минута... ПС 2: Торес е най-добрия нападател в Премиерлийд.. защо не и в света... щеше да пасне идеално на отбора... и е доста по-добър от нащо Рууни.. догодина той и Меси ще се борят за златната топка... естествено след требъла на Ливерпуул. ПС 3: Флетчър дано да покаже защо Реал искат да го купят за 150 милиона в последния ден на трансферния прозорец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние не сме в най - добрата форма, ама Ливърпул кво правят ? <_< Нека даваме малко по - оптимистични и реални прогнози. На всичкото отгоре, Джерард е под въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един слаб мач и се почна с негативните прогнози и изказвания. <_< Ще бием Ливърпул! :z526805:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:laugh: :laugh: :laugh: вече виждам заглавията след мача.... "Слаб Юнайтед отново излъга Ливерпуул на Анфийлд"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига негативизъм! При такова дерби резултата е неясен до последно. Трябва да подкрепяме отбора независимо от резултата и от моментната ни форма. Както на всички е ясно, мача ще е оспорван, а и сигурно доста инфарктен, но вярвам, че можем да се доберем до победата с малко късмет ;)

извинявай, в какво точно се изразява нашата 'подкрепа', че търся напоследък отговор на този въпрос и.. реших да попитам :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е как с к'во бе , ние сме UNITED SUPPORTERS ! ..или както всички казват - обединени привърженеци..и после питат - в к'во сме били обединени...ама както и да е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очаквам разгром с минимум 3 гола може и поече:) не можах да изчисля само дали до тогава Карик и Гигс ще се върнат , но стях ще е по добре . А също за равен пак бих бил доволен , но пък като се сетя миналата година каква мъка беше там ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А аз виждам доста оптимисти тук ! Ако не успеем да си оправим играта , нищо добро не ни чака ! Съдя по показаното до тук. Късмет , късмет и пак късмет...... Ще гледам мача и ще се съдера от викане , но видя ли ялава игра от наша страна ,ще се поболея от яд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

извинявай, в какво точно се изразява нашата 'подкрепа', че търся напоследък отговор на този въпрос и.. реших да попитам :blush:

Мога да ти кажа в какво се изразява моята подкрепа: независимо къде съм (пред екрана, на стадиона например и т.н.) никога не съм си позволила да говоря безпричинно против отбор, ръководство... Вярвам в победата до последната минута, не отписвам мач още преди началото му, пък дори и да паднем - яд ме е разбира се, но не правя трагедии от това, защото не трофеите са причина за любовта ми към отбора. За мен това е подкрепа, за друг може и да не е. Всеки има право на мнение. :)
Ако някой ден се преместя да живея в Англия - ще подкрепям и повече отбора. Засега - толкова ;)
За хората, които ме познават тук - обещавам, че редовно ще чупя седалки на Анфийлд :D (това в кръга на шегата, хах).
Иначе сме United Supporters или Обединени. Уж сме обединени в обичта си към United. Поне аз така го разбирам и мисля, че тръгвайки към Мърфис например отивам на място, където съм със сходни на моите интереси хора, привърженици на същия отбор - това е един вид подкрепа.
Съжалявам, че се отклонихме толкова от темата... :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък вярвам в юнайтед,хайде де хора от колко по-трудни ситуаций сме се измъквали!все пак това е нашия юнайтед и ще го подкрепям до последната минута на мача!Една победа няма да ни дойде никак зле,време е да покажем класен футбол.И като си тръгваме да сме с високо вдигнати глави,юнайтед трябва да ''ВЪЗКРАСНЕ'' !!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Забавно е ... трябваше Ванчето да ви напомни какво е да подкрепяш отбора. За мача, след седмица и половина, твърде много време има дотогава, мачове на националните отбори, всичко може да стане. Едно знам, проблем с мотивацията няма да има. Това ми стига засега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
а пък според мен, при цялото ми уважение към Ванчето и всички останали, сме пълни тащаци, които се надъхват пред някво парче плат в една кръчма на 4000 киломентра от отбора и е комично да се говори за ПОДКРЕПА към него. Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

а пък според мен, при цялото ми уважение към Ванчето и всички останали, сме пълни тащаци, които се надъхват пред някво парче плат в една кръчма на 4000 киломентра от отбора и е комично да се говори за ПОДКРЕПА към него. Публикувано изображение

Е да ама е яко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е аз не казвам, че не е яко.. ама е време да се насочим именно към това - че трябва и си правим шоуто и веселото, а не да ми се вживяват някакви хора в ПОДКРЕПА, пахахах..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е аз не казвам, че не е яко.. ама е време да се насочим именно към това - че трябва и си правим шоуто и веселото, а не да ми се вживяват някакви хора в ПОДКРЕПА, пахахах..

Значи за теб цялата идея на фен - клуба/събиранията в Мърфис и т.н. е само как да си направим веселото. Шоу може да се прави навсякъде, не е нужно да е в Мърфис. Ами да кажем тогава на фен - клубовете извън Великобритания, че са пълни смешници, защото са далеч от отбора и Не го подкрепят, а само се вживяват излишно!... Жалко, сигурно имам доста грешно мнение по въпроса, за някой може да изглежда и смешно, но пък дори и да съм единствената, която мисли така, мнението ми няма да се промени.
П.С. Имам удоволствието да съм привърженик и на един друг отбор - тук в България, да ходя на мачове, да викам 90 мин. и всичко останало. И какво от това, не мисля, че обичам/уважавам/подкрепям или каквото и да е повече единия отбор от другия.
Иначе нищо лично към теб, уважавам мнението ти, все пак всеки разбира нещата по различен начин :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ники замълчи... Ванчето те направи на две стотинки! :tongue: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на фен клуба нямам идея каква му е идеята - има си достатъчно кадърни хора, които отговарят за това. към момента аз лично не знам де, но аз и не членувам, не ми влиза в работата. на събиранията в мърфис определено смятам, че това им е идеята иначе. и да, невероятно права си - шоу може да се прави навсякъде, така и трябва.. впрочем мърфис е голяма дупка, но просто по стечение на обстоятелствата там се събират най-много хора -> най-весело е. интересно ми е просто, какво ли мислят феновете в манчестър за нашата ПОДКРЕПА.. хаха, подкрепяме си клавиатурите и телевизионните приемници, нищо повече. абе накратко - в термините е проблема.. в ония, дето си разделила със /, сякаш са еквивалентни. а те не са. толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе хора вие луди ли сте какво сте не мога да ви разбера.Значи. Ако ние сме имали късмет срещу Помпи,какво да кажа за тях срещу Съндърланд и още повече срещу Боро.А и 178те минути без гол срещу mighty Стандарт, и простият ФАКТ,че не са ни били вече осма година на unfilled...еми съжалявам обаче не мога да се стресна някак си от това страшилище пуулМощно 1:0 за трета поредна година,самоубийства на коп,счупен крак на джерард и да го закриват тоя противен , гнусен отбор.
ПП.А това ,че "юнайтед трябва да ''ВЪЗКРАСНЕ'' !!!!!!" ме застреля. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this