Jump to content
MOSHIC

Андерсон с контузия в прасеца

Препоръчани публикации

Контето е много прав! Защо си мислите,че всеки мечтае да играе на ОТ и да остане завинаги там?Това е един от многото или няколкото отбора,през които ще преминат играчите преди да приключат кариерата си.Мечтата му е да играе в Интер и в това няма лошо.В момента е играч на Манчестър Юнайтед и аз съм сигурен,че ще даде 100% от себе си.Същото което би направил във всеки друг клуб.Наистина вече са малко играчите като Гигс,Скоулс,Невил(за нас),Малдини(за Милан) или Раул и Касияс(за Реал).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мене ми се струва че момчето не знае и то какво иска.Когато дойде при нас каза, че това ми било сбъдната мечта и винаги е мечтал да играе в Юнайтед.Сега запя друга песен.И всъщност си мисля и друго нещо.Не е много вярно че почти ги няма играчите отдадени само на един клуб.Защо в отбори като Реал и Барса никой не иска да си тръгне независимо дали е юноша или чужденец?С какво те са по-различни от Юнайтед като класа, име история.Не ми харесват изказвания като това на Андерсон и то в момент когато няма причина за подобни коментари.И междудругото очаквах повече от него.Той се превръща в поредния футболист тип разбивач, не е особено градивен играч.В момента единствения ни градивен халф поне за мен е Скоус, но той няма да е още дълго на терена.Нямаме нужда от играчи който нямат дългосрочни планове да останат в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мене ми се струва че момчето не знае и то какво иска.Когато дойде при нас каза, че това ми било сбъдната мечта и винаги е мечтал да играе в Юнайтед.Сега запя друга песен.И всъщност си мисля и друго нещо.Не е много вярно че почти ги няма играчите отдадени само на един клуб.Защо в отбори като Реал и Барса никой не иска да си тръгне независимо дали е юноша или чужденец?С какво те са по-различни от Юнайтед като класа, име история.Не ми харесват изказвания като това на Андерсон и то в момент когато няма причина за подобни коментари.И междудругото очаквах повече от него.Той се превръща в поредния футболист тип разбивач, не е особено градивен играч.В момента единствения ни градивен халф поне за мен е Скоус, но той няма да е още дълго на терена.Нямаме нужда от играчи който нямат дългосрочни планове да останат в отбора.

Я виж, колко футболисти напуснаха Барселона преди началото на този сезон, за Реал да не говорим колко искат да напуснат, някои го и направиха. И в Барселона и в Реал, няма значение дали е испанец или чужденец, си им нужен до едно време, след това ти показват вратата. И двата отбора си имат играчи, отдадени на отбора, но това са само двама - Раул за Реал, и Пуйол за Барселона, всичко друго минава и си заминава. В тези два отбора ЛЕГЕНДА да станеш в днешно време е непосилно. И в тези два отбора, $ играят невероятна роля, всеки в Реал отива за $, и Реал им ги дават...

Погледнато от страната на Андерсон, неговата история е такава..... младо момче, обича футбола и играе футбол, харесва италианския футбол и в частност Интер, мечтае един ден да се пренесе от Португалия в Италия...... играе в родината, показва качества, скаути на 4 отбора го харесват, но Юнайтед успява да го привлече. Разбира се, че ще каже, че това му е мечта, та Манчестър е европейки гранд и едно невероятно стъпало нагоре в кариерата му, от португалско отборче изведнъж заиграва в най-добрият английски отбор, но мечтатата му е някои ден да играе в Италия. Горе-долу същото става и с Роналдо, ама там е доста по-разказвателно.

И пак казвам, ние сме разглезени по този въпрос, САФ прави над 20 години противоположното на тази приказва, затова имахе невероятни поколения играчи и ЛЕГЕНДИ, ние не може да си представим как един играч ще доиде в Юнайтед и няма да завърши кариерата си там. Е, започваите да свиквате с тази мисъл, че футболът се промени, не опира вече само до треньора, а до $, и разбира се до мисловната дейност на футболистите. Защо Гари никога не поиска да напусне, защо Гигс... Отиде ли си САФ, при нас може да заиграват всякакви, и да си тръгват всякакви, футболът е тръгнал натам.

Затова и не обвинявам Роналдо, че иска в Реал, че Роналдиньо напусна Барселона, че Анри напусна Арсенал...... това е необратим вече процес във футбола, а играчи като Дел Пиеро, Гигс, Тоти, Малдини и прочие са последните мохикани, затова и ги издигаме в култ, ние феновете. Но такива личности във играта ще остават все по-рядко и по-рядко....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И междудругото очаквах повече от него.Той се превръща в поредния футболист тип разбивач, не е особено градивен играч.В момента единствения ни градивен халф поне за мен е Скоус, но той няма да е още дълго на терена.Нямаме нужда от играчи който нямат дългосрочни планове да останат в отбора.

Хайде пак.Повтаря се ситуацията с Роналдо.Допреди да се искаже в медиите,всички ги харесвате.След това изведнъж не струват,не са достатъчно добри,да си ходят предателите и т.н....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имайки впредвид на колко години е Андерсон, това изказване въобще не може да ми направи впечатление!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон пребори Уолкът за наградата "Golden Boy"

Бразилският полузащитник на Манчестър Юнайтед Андерсон Луиш де Абреу Оливейра спечели наградата "Golden Boy", която вече пета година се връчва от италианския спортен ежедневник "Тутоспорт". Призът се връчва на най-добрия млад играч в Европа, като ограничението е до 21 години.

Ексцентричният халф на "червените дяволи" изпревари с три гласа бързоногото крило на Арсенал Тео Уолкът. Третата позиция остана за Серхио Агуеро (миналогодишен победител), а на четвърто място се класира 18-годишният талант на Барселона Боян Къркич. Церемонията в Париж предшестваше тази за връчването на "Златната топка".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон пребори Уолкът за наградата "Golden Boy"

Бразилският полузащитник на Манчестър Юнайтед Андерсон Луиш де Абреу Оливейра спечели наградата "Golden Boy", която вече пета година се връчва от италианския спортен ежедневник "Тутоспорт". Призът се връчва на най-добрия млад играч в Европа, като ограничението е до 21 години.

Ексцентричният халф на "червените дяволи" изпревари с три гласа бързоногото крило на Арсенал Тео Уолкът. Третата позиция остана за Серхио Агуеро (миналогодишен победител), а на четвърто място се класира 18-годишният талант на Барселона Боян Къркич. Церемонията в Париж предшестваше тази за връчването на "Златната топка".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Покрай историята с интервюто за Тутоспорт в Republik of Mancunia някой обясняваше как през 2000-ната писали същото и за Гигс - как мечтата му била да играе в Интер и някакви подобни. Наистина докато Андерсон не го потвърди или докато не излезе видеозапис, не мисля, че трябва да се обръща внимание на това, което пишат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още едно доказателство че ще има голяма роля в Юнайтед за в бъдеще

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много странно! Вярно е, че Андерсон показва страхотна игра откакто е на ОТ, но няма един отбелязан гол досега. А в такива анкети май това има значение. Както и да е, Андо заслужава наградата. Силно се надявам да се отпуши скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И мен ми се струва малко странно, но щом са решили така...
Golden Boy, без съмнение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я виж, колко футболисти напуснаха Барселона преди началото на този сезон, за Реал да не говорим колко искат да напуснат, някои го и направиха. Затова и не обвинявам Роналдо, че иска в Реал, че Роналдиньо напусна Барселона, че Анри напусна Арсенал...... това е необратим вече процес във футбола, а играчи като Дел Пиеро, Гигс, Тоти, Малдини и прочие са последните мохикани, затова и ги издигаме в култ, ние феновете. Но такива личности във играта ще остават все по-рядко и по-рядко....

Съгласен съм че напускат футболисти, но виж какви футболисти.Те не са ключови.Тези футболисти напускат защото вече не отговарят на стандартите на отбора, а не толкова по собствено желание.Примерите с Анри и Роналдиньо не са подходящи защото те си тръгват в момент когато са изчерпани за съответния отбор.А тук говорим за други неща.Ако става въпрос за Роналдо аз също не го обвинявам че иска да играе в Реал, но нека изчака.Да поиграе при нас до 26-27г. и нека си ходи.Още повече не проумявам защо искаше да напусне при положение че в момента Юнайтед са по-добър отбор от Реал.Както и да е за него.За Андерсон честно казано не ми се и коментира повече, защото за мен той не е ключов играч и едва ли ще бъде някога.Всъщност просто искам отбора да не продава ключовите си играчи, защото големите отбори не го правят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще не е странно.Я вижте какво са спечелили Къркич , Агуеро и Уолкът и какво е спечелил Андо през миналият сезон.Плюс това ролята ,която САФ му е поставил на терена, не е да вкарва голове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
заслужава наградата,определено! Даже и прогнозирам че ще стане важен играч на Юнайтед (било то след 1,2 сезона)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

заслужава наградата,определено!
Даже и прогнозирам че ще стане важен играч на Юнайтед (било то след 1,2 сезона)

Това е сигурно! При едно отказване на Скоулси, Андо остава единствения чисто атакуващ полузащитник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче ми е малко странен в лицето Андерсон.. няква мн голяма уста има :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче ми е малко странен в лицето Андерсон.. няква мн голяма уста има :laugh:

И нос, и нос :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
онези участнички в миналогодишните оргии с Андерсон, Нанката и Роналдо казаха, че бил и бая надарен... па знае ли човек :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

This year's Top 20:

1. Anderson
2. Theo Walcott
3. Sergio Agüero
4. Bojan Krkic
5. Pato
6. Mario Balotelli
7. Sergio Busquets
8. Ivan Rakitic
9. Diego Capel
10. Miralem Sulejmani
11. Nicklas Bendtner
12. Angel de Maria
13. Toni Kroos
14. Juan Mata
15. Stevan Jovetic
16. Alexis Sánchez
17. Nikola Kalinic
18. Simão
19. Mezut Özil
20. Gareth Bale

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам списъка,световния футбол го очаква бляскаво бъдеще.Поне 15 от изброените 20 са невероятни таланти и ще заместят без проблем отказващите се легенди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледайки класацията.Виждам,че Абгонахор го няма,а той заслужава да е в нея повече от Бендер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове