Jump to content
MOSHIC

Юнайтед срещу Уулвс за ФА Къп

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Перфектен жребии просто нямаше на къде по добре аиде мачкаме Порто и после арсенал и виляреал да се оправят Олимпико ни чака :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе и аз немисля, че трябва да отписваме Баейрн - супер калитарски отбор, още ме е яд как отстраниха Хетафе миналия сезон на четвъртфинала за Купата на УЕФА! Направо немога да ги трая! Но все пак срещу Барселона мисля, че нямат шанс, но все пак трябва да се има едно на ум ;) Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Логиката сочи да сме на финал. Пътят е открит. Честно казано исках да играем с някой силен отбор, за да сътворим някоя друга класика за поколенията. Този жребий обаче е дар от бога. Предвид тежкия график то отборите, които срещаме са с класа под "елита" в другия поток, така ще може да поемем поне за малко глътка въздух. Трябва да сме нащрек и да се пазим от скоростната игра на Порто. Дано постигнем добър резултат още първия мач. Редактирано на от Ca6KO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жребия е доволен. Длъжни сме да победим. На 1/2 финал и финал ни очакват англичани според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен...Прехваленото испанско отборче ще бъде разкрито още на четвъртфинала. Не че Байерн са толкова силни, просто Барса са един голям балон, който ще се спука много зловещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера в 1 часа стоим у нас с 1 приятел - фен на Челси. Теглят жребия, виждаме Юнайтед и той вика "Сега Челси и да ви изцепим". Като видя Порто и умря от яд, че ни се падна най - лесния жребий. После като изтеглиха Ливърпул и Челси и вика, че сме късметлии, обаче на полуфинали те ще са срещу Виляреал или Арсенал. Като видя, че ние се паднахме срещу тях вече побесня :) Да беснеят - като незнаят кой е най - великия отбор на света ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Порто: Манчестър Юнайтед е от друга планета

Старши треньорът на Порто Жезуалдо Ферейра не остана особено доволен след жребия за четвъртфиналите на Шампионската лига, който отреди неговият тим да се изправи срещу носителя на трофея Манчестър Юнайтед.

„Преди мача с Червените Дяволи нямам намерение да давам почивка на никого. Трудно е да се предскаже някакъв резултат, защото всичко може да се случи”, сподели наставникът.

„Разбира се, разликата между Порто и Юнайтед е огромна. Не бих казал, че те имат по-голям опит, но все пак те в момента те все едно са от друга планета”, добави Жезуалдо Ферейра.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Порто Жезуалдо Ферейра е много прав относно планетите, явно разбира от астрономия :mood (22): Както и да го гледам този мач колкото е предвидим толкова и не е ... Според мене развръзката ще е ясна още след първият мач :glory (31):

Edit: Името му е само Жезуалдо Ферейрa. :biggrin: ;] Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам 3-0 в 1вия да бием , и ревашна да е протоколен.. Но Порто си е Порто най-добрия отбор в Португалия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Порто е добър отбор,спор няма. Но е класИ под нас в момента и ще ги елиминираме не 100,а 1100%... Дано верно решиме всичко още в първия мач и да пазим сили за първенството и полуфинала за Купата с карамелите без да се притесняваме за реванша на де Драгао...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Порто са много опасни и лично аз очаквам първия ни мач на Олд Трафорд да е по-труден защото Порто имат бързи и технични футболисти и определно ще заложат на контра атаки.Да се надяваме че при някоя контра няма да ни изненадат неприятно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен...Прехваленото испанско отборче ще бъде разкрито още на четвъртфинала. Не че Байерн са толкова силни, просто Барса са един голям балон, който ще се спука много зловещо.

За мен Барса е най - силния отбор в Европа тая година, заедно с Юнайтед разбира се. Колкото до Байерн според мен от години там ситуацията е плачевна. Отношенията в съблекалнята на "баварците" винаги са били изострени, имат Рибери, Тони, Клозе , все силни играчи, но скамейката им е къса, а идеите в средата на терена липсват, затова се разчита на Рибери да измисли нещо по крилото. Вижте, че в Германия Байерн отдавна не е страшилище и разни тимове до скоро борещи се за изпадане ги бият и се готвят да стават шампиони. Опасността за мен идва от Арсенал. Колкото и да им се смея всяка седмица, "артилеристите" ще преодолеят Виляреал. Те са от големите отбори в Европа, имат континентален стил и интелигентен треньор. Друг е въпроса, че без 1 -2 играча и се превръщат в средняк, мъчещ се да разпечата вратата на други средняци и то с играчи като Бендтнер :tongue: . Байерн, Барса, Ливърпул, Челси, Юнайтед всички се борят за титлите в своите първенства, умора , пестене, преценяване на приоритети, всичко това ще го има в средата на Април. А на Арсенал им остава да се борят за 4 място с неубедителната Вила, и то с наличието на един навлизащ във форма изключителен поне за мен играч като Аршавин. Той няма да играе за тях в лигата, за разлика от Фабрегас. "Артилеристите" нямат какво да губят, нямат титла, за която да се борят. Останаха им 4то място, ФА и Шампионска лига. За ФА срещат Челси, вече ги биха тоя сезон, ако срещнат нас в Шампионската лига, няма също от какво да се плашат с, защото при някакво странно стечение на обстоятелствата , победиха и нас. На практика за Арсенал сезонът едва сега започва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично не виждам Барселона как ще победи Челси/Ливърпуул. Пожелавам си финала да е Манчестър Юнайтед-Байерн Мюнхен Резултат: 3:1 - Бербатов 89', Тевез 91', Андерсон 93' :mood (33): Редактирано на от Dido

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да Лисандро е много опасен нападател.Защитата трябва да се пази,защото е бърз и действа изненадващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излиза, че в последните 2 седмици, т'ва е единтвеното хубаво нещо, което ни се случва! :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моуриньо: Не отписвайте Порто срещу Юнайтед

Португалският футболен клуб Порто не трябва да бъде отписван от Шампионската лига, въпреки че жребият за четвъртфиналите противопостави отбора на европейския и световен клубен шампион Манчестър Юнайтед, твърди Жозе Моуриньо, който през 2004-а година спечели турнира с „драконите”.

Само преди 10 дни португалският специалист отпадна от Шампионската лига, след като неговият Интер загуби от състава на Димитър Бербатов с 0:2 на Олд Трафорд в Манчестър.

„Настоящият еврошампион е много, много силен отбор, но Порто има традиции и опит в Шампионската лига. Те победиха Манчестър Юнайтед в последния им сблъсък и никога не са губили домакински мач срещу английски отбор”, заяви Моуриньо.

Португалският специалист говори за шансовете на бившия си клуб, след като получи почетен докторат в Лисабонския Университет, който той завърши преди повече от 20 години.

gong.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове