Jump to content
MOSHIC

Юнайтед срещу Уулвс за ФА Къп

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

FOURTH-ROUND DRAW

Liverpool v Everton
Southampton/Man Utd v Tottenham
Hull/Newcastle v Millwall/Crewe
Sunderland v Blyth/Blackburn
Hartlepool v West Ham
Leyton Orient/Sheff Utd v Charlton/Norwich
Cardiff v Arsenal
Portsmouth/Bristol City v Histon/Swansea
Chelsea/Southend v Ipswich
Cheltenham/Doncaster v Aston Villa
West Brom/Peterborough v QPR/Burnley
Torquay v Coventry
Kettering Town v Fulham
Watford v Leicester/Crystal Palace
Derby County v Nottingham Forest
Birmingham City/Wolves v Middlesbrough

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Liverpool v Everton
Southampton/Man Utd v Tottenham
Hull/Newcastle v Millwall/Crewe
Sunderland v Blyth/Blackburn
Hartlepool v West Ham
Leyton Orient/Sheff Utd v Charlton/Norwich
Cardiff v Arsenal
Portsmouth/Bristol City v Histon/Swansea
Chelsea/Southend v Ipswich
Cheltenham/Doncaster v Aston Villa
West Brom/Peterborough v QPR/Burnley
Torquay v Coventry
Kettering Town v Fulham
Watford v Leicester/Crystal Palace
Derby County v Nottingham Forest
Birmingham City/Wolves v Middlesbrough

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не греша миналата година, посрещнахме Тотнъм в същия кръг. Ше ги бием. Прави ми впечатление за пореден път "тежкия " жребий на Челси. В последните 2 години им се случва в 90 % от случаите да са домакини на отбори от долните дивизии, докато ние се бъхтим с Вила, Тотнъм, Помпи и други корави копелета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играе се един мач по програма и се надявам да не се наложи преиграване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играе се един мач по програма и се надявам да не се наложи преиграване.

Именно за преиграване говоря ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братле аз следя италианското първенство поради простата причина че баща ми е болен фен на Ювентус и в къщи мач от калчото не се пропуска.Та мисъла ми е че от всичките грандове Интер ми е най-неприятен.Нямат собствен стил играят някакъв тотален футбол и политиката им е като на Реал Мадрид.В смисъл не се налагат юноши а се купиват доказани футболиси които след като преминат в Интер и кариерата им тъпче на едно място.Ако можеш да ми кажеш колко футболисти са се развили при вас ? В момента имате един талант Марио Балотели и "специалния" е на път да го провали.

П.П И да сравняваш Интер с Юнайтед и Моуринио с Фъргюсън е някак си несериозно
П.П 2 Не целя да се заяжам с поста си просто това мисля за Интер

Айде да ги смачкаме дано,но Ибракадабра не знам защо му викат тук че е циганин,но си е класа,за жалост и на наш гръб(България) сме го изпитвали това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще бъде тежък мач.Тотнъм навлязоха в ритъм,но ще ги бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачовете са на 24/25 януари. Преиграванията на двубоите от третия кръг са на 13/14 януари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен, Тотнъм няма да имат шанс на ОТ. В този турнир миналата година играхме срещу тях на техния сезон и ги бихме с 3:1, сега очаквам поне 4:0 :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер гаден жрений .. от 31 възможности ни се падна отбор по трудност в "Топ 7,8" Не очаквам да ни е лесно, но мача е на ОТ и мисля, че ще ги отстраним. Дано само не се стигне до преиграване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен жребият ми харесва, не би трябвало да се страхуваме от Тотнъм, пък и мачът е на ОТ. Искам САФ да надвие Реднап, а Бербатов да избухне срещу 'шпорите', защото в мача за първенство, определено яко се бе спекъл, а и публиката на 'Уайт Харт Лейн' доста помогна за яловата му игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Mourinho is currently on a run of 106 home league matches unbeaten (38 with Porto, 60 with Chelsea and 8 with Inter). His last and only home league defeat came when Porto were defeated 3–2 by Beira-Mar on 23 February 2002.

Наистина впечатляващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След това което постна дидо още повече ще се радвам на предстоящите 2 победи над интер B) -_-

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чак пък 2, нека не се изсилваме. ;) Доста трудно ще ги бием на Олд Трафорд, камо ли на Сан Сиро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чак пък 2, нека не се изсилваме. ;) Доста трудно ще ги бием на Олд Трафорд, камо ли на Сан Сиро.

Съгласен :a070: Надявам се на минимална победа на Трафорд и нулево равенство в Италия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не това е начинът на Юнайтед.

Миналата година срещу Барселона? ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не това е начинът на Юнайтед.

Принципно си прав, но миналата година станахме еврошампиони точно по този начин (изключение бяха само мачовете с Рома). Това не е нашият начин, това е начинът на съвременния прагматичен футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това, че завършиха така, не означава, че това ни беше целта. Разликата беше, че вместо да нападаме 90% от мача, нападахме 50%, но не мисля, че играчите излязоха с нагласата да спечелим с 1:0. И все пак именно заради това, че не нападахме, както нападаме по принцип, не бихме Барселона с разлика и спечелихме срещу Челси с късмет, а не с класа. Не мога да си представя фен на Юнайтед да си пожелава това, достатъчно други отбори рушат футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен в края на мнението си леко преиначаваш думите ми. Определено не си го пожелавам, винаги съм бил фен на атакуващия футбол, просто констатирам фактите. Знаеш баналния лаф, че "защитата печели титлите" и в съвременния футбол това до голяма степен се потвърждава. Естествено идеалния вариант би бил атомно нападение и стабилна защита, но това е супер рядко явление (сещам се само за Барса този сезон). Ако всеки сезон в Премиършип завършваме с голова разлика като или по-добра от миналия, ще съм страшно доволен. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз си пожелавам победа и класиране напред. По-добре грозна победа, отколкото красива загуба. Все пак това са Интер, а не някой случаен отбор, и не можем просто ей така да ги отупаме два пъти с по 3:0 и две греди. Нека бъдем и малко реалисти ;) Има достатъчно отбори, срещу които Юнайтед може да покаже най-красивото в играта си, но Интер определено не е един от тези отбори. Срещу италианските грандове (изключвам Рома, те не играят италиански футбол) си трябва и тактическа дисциплина, и пазене на минимален резултат, ако е необходимо. Помним какво стана срещу Милан не толкова отдавна...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове