Jump to content
MOSHIC

Нани Официално Във Фенербахче

Препоръчани публикации

Не ми се вярва, Нани е БОГ.

то и аз мислех за въпросния играч,че е БОГ,ама кво стана ?!... Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани поведе Португалия за първи успех в квалификациите

Португалия най-после записа първата си победа в евроквалификациите в група "Н", след като се наложи с 3:1 в домакинството си на Дания. Герой за иберийците бе халфът на Манчестър Юнайтед Луиш Нани, който отбеляза първите два гола за своя тим в мача в рамките само на две минути между 29-ата и 31-ата. В 79-ата минута "червеният динамит" върна един гол след автогол на Карвальо, но в 85-ата минута Роналдо оформи крайното 3:1.

Португалия се хвърли в атака още от началото на срещата и след няколко пропуска пред вратата на съперника, в 29-та минута Нани бе оставен непокрит при един остър пас на Роналдо и без забавяне откри резултата. Само две минути по-късно, отново крилото открадна една топка и се озова в стрелкова позиция и заби втори гол за своя тим.

Домакините продължиха да действат по-активно и в 53-ата минута Роналдо бе оставен да напредне и да стреля, но ударът му срещна гредата. След това отново Роналдо стреля опасно от фаул и вратаря изби лошо, но Мутиньо не се възползва да довкара. В 70-ата минута пък Коентрао отправи опасен изстрел, но този път стражът Сьоренсен се намеси авторитетно.

В заключителните минути "червеният динамит" се активизира и първо Квист имаше чудесна възможност да стреля от близо с глава, но право във вратаря. В 79-ата минута пък след центриране от фаул Поулсен отклони топката с глава, тя срещна ръката на Рикардо Карвальо и се озова във вратата за 2:1. В 82-ата минута Дания вкара и втори гол чрез Поулсен, но той бе отменен заради засада. В 85-ата минута обаче Нани влезе в наказателното поле, върна към Роналдо, който без забавяне вкара трети гол, с който окончателно подпечата успеха на Португалия.

След тази победа домакините излязоха на 2-ото място в групата с актив от 4 точки. Дания пък се свлече до 3-ата позиция с 3 точки в актива си.

Португалия - Дания 3:1
1:0 Нани (29)
2:0 Нани (31)
2:1 Карвальо (79) авт.
3:1 Роналдо (85)

Португалия - Дания 3:1

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс: Нани може да надмине успехите на Роналдо

Халфът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс вярва, че неговият съотборник Луиш Нани може да надмине успехите на Кристиано Роналдо. Сравнението между двамата португалци започна още от идването на Нани на "Олд Трафорд". Те имат доста близък стил на игра и дори на поведение на терена, но за момента класата и успехите на Роналдо са далеч повече. Въпреки това, Гигс е убеден, че Нани е на прав път и скоро може да настигне своя добър приятел.

"Мисля, че Нани е готов да премине на по-високо ниво. Той винаги е бил играч, който може да носи успехи на отбора си, но му липсва постоянство. През този сезон той вече изработи седем или осем гола и също така се разписа на няколко пъти, но той ще продължи да се развива и ще видите още повече от него. Вижда се, че в играта му има нови неща, които не виждахме преди Кристиано да напусне клуба. Сега той често стреля от дистанция, прави хубави пробиви по крилото. Остава единствено да започне да бележи повече. Нужно е да вкарва по 20 попадения на сезон и да подава поне за още толкова. Ако направи това, а аз вярвам, че той може, тогава няма какво повече да се иска от него", заяви Гигс.

Уелсецът добави още, че въпреки че е в напреднала футболна възраст, той все още е наясно какво се изисква от едно модерно крило. Той заяви, че Нани слуша внимателно неговите съвети.

"Очевидно е, че аз съм един от ветераните в клуба, но мисля, че все още знам какво се иска от крилото в модерния футбол. Затова често говоря с новите играчи в клуба, които в началото дори не знаят за задачите си в отбрана при схема 4-4-2. Приятно е да предаваш своя опит на младите и аз правя точно това с Нани. Той винаги ме слуша много внимателно и си взима бележка. За него е важно да придобие по-добър голов усет, но той е млад и има време да се развие. Когато дойдох в Юнайтед, никога не съм си мислил, че ще остана толкова дълго. В началото си поставях малки цели, като това да се наложа в състава, но постепенно исках да играя по-добре и да бележа повече. По това време аз бях на 18-19 години, а Брайън Робсън бе на 35-36 и аз си мислех, че да играя на такава възраст е милиони години напред във времето. Но ето, че точно това се случва в момента и се радвам, че мога да помагам на младите", добави Гигс.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани: Искам да стана номер 1 в света

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Луиш Нани сподели, че ще продължи да работи усърдно и също така да подобрява своята форма.

Преди около година само, никой не вярваше, че някогошната звезда на Спортинг Лисабон ще успее да се наложи в състава на Юнайтед. Но малко по-късно всичко се промени и Нани стана една от водещите фигури в клуба.

"Аз искам да стана един от най-добрите футболисти. В бъдеще искам да се говори, че Нани е станал най-добрия играч в света. Такава е моята амбиция и се надявам след време да мога да реализирам моята мечта. Работих силно за да успея да докажа на всички, че съм добър играч. Но аз смятам, че има още върху, какво да работя и мога още много да покажа."

"От както дойдох в Манчестър Юнайтед винаги съм твърдял, че с моите качества и моите способности мога да пробия в първия отбор. Получих възможността, която чаках от треньора и се надявам да съм опровергал неговото доверие. Вече съм по-опитен и зрял и винаги съм се надявал да стигна до това, в което се намирам в момента. Винаги съм смятал, че мога да бъда важен играч за отбора на Манчестър Юнайтед", заяви португалския национал пред медиите на Острова.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс сериозно се е объркал. Може би е бил на градус, когато са го питали :mood (22): А за изказването на Нани мога да кажа само - Нани, прав си момче, ще станеш номер едно в света, но не и в този живот !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано му се сбъдне мечтата , което не ми се вярва много , много , но всичко е възможно .. Иначе няма да е зле да почне да играе колективно :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани няма да надмине Роналдо. Даже не виждам кой в близко бъдеще ще надмине Роналдо. Както и да е, номер 1 във Висшата Лига някой ден може, ама в света.... докато Роналдо играе, няма да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки, че не ми се вярва, нищо не се знае в този живот. Той на първо време да набляга на отборната игра и да не се ежи много. Защото отбора може да му помогне доста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При наличието на Роналдо и Меси е абсолютно невъзможно някой друг да бъде наречен "най-добър в света". Нарочно не казвам "№1 в света" , защото от голямо значение от това са успехите на отбора , в който всеки от тях играе. Затова и вероятно Снайдер ще се промъкне тази година и ще вземе Златната топка , макар и Меси да се представи най-добре от всички през изминалия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да разбера само откъде идва целия този негативизъм от феновете към наш играч, още повече играч който показва страхотно израстване, млад е и е изключително полезен тоя сезон. Щом Фърги го използва за мен е достатъчно добър за вас не знам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е , че е добър , добър е , но и аз смятам , че засега пък и за по-нататък на дали ще бъде №1 въпреки , че и на мен ми се иска това нещо , но реално погледнато едва ли ще стане скоро :) Редактирано на от Shenkito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

нани ли? ако вземе да подава малко няма да е зле!!!

:mood (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани отписа шансовете на Арсенал и Сити за титлата

"Искам когато свърша с футбола, хората да казват за мен "Нани ... той беше велик футболист!", отсече португалската звезда на Юнайтед.

Португалското крило на Манчестър Юнайтед Нани отписа шансовете на Манчестър Сити и Арсенал за титлата и сподели, че не вижда кой друг може да спечели трофея след края на сезона, освен неговия тим и действащия шампион Челси.

В момента Червените Дяволи се представят доста убедително във Висшата лига и са на върха на таблицата, въпреки че имат два мача по-малко.

Шампионът Челси пък се намира в много сериозна игрова криза и тимът се е сринал до 4-ата позиция в класирането, която е доста непривична за него.

"Честно казано не виждам кой може да спечели титлата през този сезон, освен Манчестър Юнайтед или Челси", сподели мнението си Нани.

Той призна също, че му е много по-лесно на Олд Трафорд, след като Кристиано Роналдо напусна клуба. Докато сънародникът му бе част от Юнайтед, Луиш обикновено търкаше резервната скамейка.

"За мен е много по-лесно, откакто Кристиано напусна, тъй като получих възможност да играя редовно и да се утвърдя в състава на Юнайтед", смята крилото.

"Роналдо е фантастичен футболист. Харесваше ми да играем заедно в Манчестър, но пък в същото време неговото напускане даде шанс на други играчи да блеснат с фланелката на тима, напримерно на мен", каза още Луиш.

"Когато Кристиано напусна, аз видях, че получавам реална възможност да разгърна истинските си качества и да докажа, че имам място в този тим", не пропусна да отбележи бившият ас на Спортинг.

"Направих това, което трябваше, и сега съм щастлив, защото играя редовно и съм основен футболист, а преди не бях такъв", заяви Нани.

След като успя да се наложи в състава на Червените Дяволи, португалецът се е насочил към куп отборни и индивидуални призове.

"Знам, че мога да стана по-добър играч. Надявам се, че през следващата година ще имам шанс да спечеля някой престижен индивидуален приз, като например "Златната топка".

"Искам да оставя следа след себе си и когато свърша футбола, моето желание е хората да казват "Нани ... той беше велик футболист". Аз наистина искам да направя нещо специално в моя живот", завърши ибериецът.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Венгер се изказал май :)

"В отговор на изказването на Луиш Нани, че битката за титлата ще е между Червените Дяволи и челси, Венгер заяви: "Досега съм водил отбора в 1600 мача, така че ако Нани знае (кой ще спечели трофея), то той би трябвало да е 1600 пъти по-умен от мен."

Тогава нека направим равносметка кой е по-интелигентен...

Титли и купи от 2005г. (оттогава Нани е професионален футболист) насам...

Венгер

• арсенал: Купа на Англия - 2005
Общо: 1

Нани:

• Спортинг: Купа на Португалия - 2007; Суперкупа - 2007
  • Юнайтед: Висша лига - 2008, 2009; Карлинг Къп - 2009; Комюнити Шилд - 2007, 2008, 2010; Шампионска лига - 2008; Световно клубно първенство - 2008
Общо: 10

От горното може да си направим извода, че Нани не е 1600 пъти по-умен от Венгер, а "само" 10."

www.united-latest.com Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Нани да мисли за представянето си, а не за "Златната топка"

Шотландецът скастри португалското крило.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън посъветва португалското крило на тима Нани да забрави за "Златната топка" и да се концентрира върху изявите си на терена и върху подобряването на формата на клуба.

Ибериецът сподели преди два дни, че неговата цел е да спечели престижното отличие и изрази надеждата си, че ще успее да стори това през следващата година.

Нани успя да блесне с пълна сила на Олд Трафорд преди година и половина и вече си личи, че самочувствието му е доста приповдигнато.

Това обаче не се харесва толкова много на Фърги, който иска от своя подопечен да се представя все по-добре и по-добре, вместо да мисли за индивидуални отличия.

"Не се притеснявам особено много за "Златната топка", ако трябва да бъда честен. Целта ми е отборът да постига успехи и футболистите да се представят силно на терена. Същата цел трябва да има и Нани, вместо да мисли за индивидуални отличия", заяви Фъргюсън.

"Той е страхотен футболист, никога не пропуска тренировките, и винаги иска да играе. Естествено, че има шанс да вземе подобен приз, но не трябва да мисли за него, а да се концентрира върху мачовете и представянето си", добави шотландецът.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс е във вихъра си тези дни. Много точно се е изразил. Знаех си, че след последното интервю на Нани ще последва нещо подобно ... много се радвам, че го е казал. Въпросът е дали който трябва ще го чуе и осмисли наистина. Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани: Можем да останем непобедени през целия сезон

Крилото на Манчестър Юнайтед Лиуш Нани изрази своята увереност, че Червените Дяволи могат да завършат сезона във Висшата лига без загуба.

До момента Юнайтед вече имат 20-сет мача без поражение от началото на шампионата, а вчера вечерта Нани реализира победното попадение за Червените Дяволи при успеха с 2:1 над Стоук Сити.

"Надявам се, че можем да останем непобедени през целия сезон," заяви Нани.

"До момента се справяме много добре и се намираме на отлично място в класирането. Трябва да продължим, да работим здраво и да се представяме по същия начин. Ако останем единни, вярвам, че можем да постигнем нещо голямо в края на сезона", коментира португалецът.

Нани също така изрази своето мнение, че Хавиер Ернандес се справя повече от добре в първия си сезон в Юнайтед.

"Хавиер стартира по отличен начин кариерата си в тима. Ернандес реализира попадения във важни моменти и това го прави ключов футболист за нас."

"Беше ми трудно да гледам своите съотборници пред телевизора у дома, докато лекувах травма, но сега съм добре и се радвам, че реализирах победен гол", завърши Нани.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Типично в духа на Нани. Аз искам просто да спечелим титлата, а мачове ще губим. Това е почти неизбежно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове