Jump to content
Sign in to follow this  
RedDevil

Давид Силва подписа нов договор с Валенсия

Препоръчани публикации

Тимът на Манчестър Юнайтед също има намерение да се включи в наддаването за крилото на Валенсия Давид Силва. Според Marca босът на "червените дяволи" Алекс Фергюсън оценява високо качествата на младия испански национал и го смята за идеален партньор на Кристияно Роналдо в атака. Юнайтед са готови за предложат около 23 милиона евро за правата на играча на "Лос Че", който продължава да бъде сред най-лошо платените футболисти на "Местая", въпреки отличните си изяви на Евро 2008.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да хубаво добър е и лично на мен много ми харесва играта му , но не ни трябва за сега

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според Marca

Всичко започва и завършва с това..
Няма абсолютно никакъв шанс Силва да дойде на ОТ. Причини много. Например:
- имаме много играчи на тази позиция, повечето от тях къде-къде по-добри от испанеца
- много пари му се искат
- най-важната: цитатът доколкото разбрах е от Марка ;) Редактирано на от faire

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредният вариант: Фърги дава 20млн. за Силва

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън иска да привлече нападателя на Валенсия Давид Силва, информират медиите в Англия.

От „Олд Трафорд” са отправили своята оферта за една от звездите на Евро 2008 още миналата седмица на стойност 20 милиона лири. Предложението обаче е било отхвърлено от ръководството на испанския клуб.

Шотландският спец обаче не приема „не” за отговор и готов да увеличи парите за Силва в следващите 48 часа. Това ще се случи със сигурност, според „Mirror”, особено, ако от Тотнъм не пуснат Димитър Бербатов.

Силва бе сред основните състезатели в отбора воден от Луис Арагонес, който покори Европа това лято. Давид е по-скоро атакуващ полузащитник, отколкото чист нападател.

Изданието информира, че Берба все още е номер 1 в приоритетния списък на сър Алекс, но ако от Тотнъм не намалят исканите 30 милиона лири за българина, сделката със сигурност ще пропадне и шотландецът ще насочи всичките си усилия към привличането на Силва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това би бил интересен трансфер, но както казваме, може да е нож с две остриета. Все пак, надявам се да привлечем поне 1 класен състезател + закупуването на Тевес, защото ако не направим едно от двете, смятам, че ще е изключително трудно да защитим двата трофея от миналата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силва не иска да играе в Англия

Младата надежда на Валенсия Давид Силва обяви, че няма желание да играе в Премиър лийг и предпочита да остане в Испания. Силен интерес към крилото има от страна на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, които са готови да платята 20 милиона паунда за него. В момента на “Местайя” има финансова криза, като е възможно клубът да се раздели с двете си звезди – Силва и Давид Вийя, за да покрие дълговете си. Ако все пак се наложи 22-годишният испански национал да напусне клуба, той предпочита да премине в тима на Барселона.

“Нямам интерес да играя в Англия. Клубът ми знае на какво мнение съм и то няма да се промени. Наясно съм, че към мен има интерес от някои английски отбори, но парите не са единствения фактор. Премиър лийг е едно от най-добрите първенства в Европа, но тук също е чудесно. Ако някой ден напусна Валенсия, бих искал да премина в тима на Барселона”, бе коментара на Силва пред “Дейли Стар”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия отхвърлила оферта от Ман Юнайтед за Силва

Интересът на Манчестър Юнайтед към Давид Силва се оказа наистина сериозен, след като стана ясно, че Валенсия е отказала оферта от английския шампион за своя футболист.

Местните медии съобщиха, че сър Алекс Фъргюсън е хвърлил око на играча и ще опита да го привлече на “Олд Трафорд”, като е готов да даде между 20 и 25 милиона евро за него. В крайна сметка обаче опитът е бил неуспешен.

“Манчестър Юнайтед наистина отправи предложение за Силва, което обаче бе отхвърлено” заяви Хулио Йоренте пред “Скай Спортс”. Той потвърди, че испанският национал иска да продължи да играе в Испания.

“Той не желае да премине в отбор от Англия и е щастлив във Валенсия. Семейството му се чувства отлично тук и ако напусне ще го направи само за да отиде в Реал Мадрид или Барселона. През новия сезон обаче Давид Силва ще бъде във Валенсия” добави Йоренте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ни трябва халф ,трябва ни таран . На всички други позиции имаме страхотни игачи ,който изпълняват задълженията си перфектно !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой ако може да ме светне малко тоя Силва на колко години е и не е ли крило? Защото ,ако е млад и е крило мисля ,че се сещате за чий заместител го привличаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давид Силва отхвърли офертата на Манчестър Юнайтед, твърди агентът на играча | Агенция "Фокус"

Валенсия. Крилото на Валенсия Давид Силва е отхвърлил възможността да заиграе при европейските клубни шампиони Манчестър Юнайтед, твърди агентът на играча Хулио Йоренте. „Манчестър Юнайтед отправи оферта за Давид Силва, но тя бе отхвърлена. Той няма желание да играе в Англия. Давид се чувства щастлив във Валенсия. Единственият възможен трансфер е в някой от топ отборите на Испания Реал (Мадрид) или Барселона, но за момента няма такава оферта. Най-вероятно Давид ще започне новия сезон с екипа на Валенсия”, заяви Йоренте пред вестник ”Марка”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давид Силва няма да напуска, твърдят от Валенсия

Нападателят на Валенсия Давид Силва няма да напуска тима на Валенсия, пише "Ел Мундо Депортиво".
От клуба са съобщили, че Силва ще остане на Местая, въпреки примамливите оферти на Барселона и Рома. Миналата сеедмица се е състъояла среща между ръководството на Валенсия и предствители на играча, на която е станало ясно, че той ще остане. Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давид Силва подписа нов договор с Валенсия Агенция "Фокус"

Валенсия. Давид Силва подписа нов договор с испанския Валенсия, информира ”Ел Мундо Депортиво”. Националът на Испания е сложил подписа си под нов 5-годишен договор с по-добри условия, с което сложи край на спекулациите, че ще премине в клуб от английската Висша лига. По-рано през седмицата от ръководството на Валенсия отхвърлиха 20 милиона паунда на Манчестър Юнайтед за Силва, а интерес към крилото има още от страна на Тотнъм и Ливърпул.”Много съм щастлив от желанието на Силва да остане. Има пълна договореност на клуба със Силва, че той остава на „Местая”. Въпреки това не нарушихме финансовия и бюджет в преговорите и направихме максимално най-добрата оферта за клуба и играча”, заяви вицепрезидентът на Валенсия Фернандо Гомес.

Край с тази тема !Всичко приключи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this