Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Дани Симпсън премина в Блекбърн

Препоръчани публикации

Дани Симпсън премина в Блекбърн

Мениджърът на Блекбърн Пол Инс си осигури подписа на младия талант на Манчестър Юнайтед Дани Симпсън, който премина под наем на "Иууд парк" за един сезон. Цененият високо десен бек има осем мача с екипа на английските шампиони зад гърба си и е считан за един от младоците, на които сър Алекс Фъргюсън със сигурност ще залага в бъдеще. До момента 21-годишният бранител е бил под наем в Антверпен, Съндърланд и Ипсуич. Очаква се той да бъде основна фигура в отбора на Роувърс. Той е третото ново попълнение за Инс след Пол Робинсън и Карлос Вийянуева.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да получава шанс при нас през настоящия сезон, защото на неговия пост имаме двама страхотни играча, + един универсален О'Шей, да не говорим, че Харго в краен случай може да се пробва...

Успех при Пол Инс, с любопитство ще наблюдавам игрите му за Блякбърн, 'под наем' е най-доброто за него към момента...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Toва е супер.. ще получи шанс за изява в отбор от горната част на таблицата.. определено САФ го гласи за нас.Дано да е така на мен много ми харесва момчето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен лично много добро впечатление ми остави през миналия сезон макар, че изигра много малко мачове.Надявам се в Блекбърн да се доразвие големия талант , който има това момче.И после да си го върним разбира се. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изтръпнах като прочетох заглавието на новината. Помислих си, че сме го продали... :( Това наистина е перфектният вариант. 1 година под наем в отбор от Премиършип, и то добър. Определено ще продължи да се развива при тях, ще почна по-често да гледам мачовете на Блекбърн :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правилно решение.Попринцип съм скептичен към бъдещето на голяма част от настоящите млади играчи,но Симпсън има талант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Симпсън има потенциал, но и много конкуренти в Юнайтед.Дано получава често шанс за изява в Блекбърн и да се завърне при нас. Успех, Дани!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!

мамка мууу ... за к'во го продадохме дебаааа ...как ми се искаше той да се наложи в състава,ама явно Юнайтед не е преценил че им е нужен (за мое съжаление) дано пробие в Блекбърн амааа ме е яд!!!
:2offtopic: :2offtopic: :2offtopic: :2offtopic:

МНОГО МЕ Е ЯД

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не сме го продали, а отдали под наем, има известна разлика...

Има и опция, която не му позволява да играе срещу нас
;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако е достатъчно добър и се докаже в отбор от Висшата лига ще се върне,но иначе може да последва съдбата на Ийгълс според мене догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четете добре! Не сме го продали, а под наем! Наистина, това е най-правилното решение, с оглед конкуренцията за десен бек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ ще залага на него в бъдеще, той ще замества Гари след като се откаже от футбола. Много е важно, как ще се представи този сезон докато е под наем в Блекбърн, ако докаже че наистина има нужните качества и поддържа една добра форма догодина ще си го върнем, последствие най-вероятно ще бъде титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this