Jump to content
MOSHIC

Гигс защити политиката на клуба

Препоръчани публикации

Райън Гигс иска да е селекционер на Уелс

Крилото на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви пред английския вестник Daily Express, че има желание да стане национален селекционер на Уелс, след като кариерата му като футболист приключи. ”Ако стана мениджър някой ден, искам да бъда треньор на националния отбор на моята страна. Това ще е много вълнуваща работа и определено ще ми хареса”, заяви Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манчестър Юнайтед преговаря с Гигс за нов договор

Ръководството на Манчестър Юнайтед смята да стартира преговори с Райън Гигс за удължаване на договора му. 33-годишният уелсец има над 700 мача за „Червените дяволи" и е в преследване на рекорда на легендата Боби Чарлтън. В кариерата си Гигс е играл само за Юнайтед, което го превърна в един от любимците на „Олд Трафорд. В последните кръгове той показва отлична форма и мениджърът сър Алекс Фергюсън е категоричен в желанието си да го задържи. Изпълниелният директор на клуба Дейвид Гил вече е задействал въпроса и се очаква споразумението да е факт още преди края на настоящия сезон.„Горд съм с всичките години прекарани тук и искам да остана още дълго", сподели пред медиите самият Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фил Невил: Райън Гигс е най-добрият в Манчестър Юнайтед през последните години

Капитанът на Евертън Фил Невил заяви, че Райън Гигс е най-добрият играч на Манчестър Юнайтед през последните години, пише вестник The Sun. Дефанзивният халф на “карамелите” игра за “червените дяволи” редом до играчи като Рой Кийн, Ерик Кантона, Дейвид Бекъм и Петър Шмайхел, но даде своето признание за лявото крило. “Може да ми изредите много добри играчи на Манчестър, но Гигс е най-добрият”, допълни Фил Невил. Днес Евертън излизат срещу Гигс и компания в един от най-интересните мачове във Висшата лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един играч, който заслужава огромно уважение. Въпреки, че в последните 2-3 години стилът му на бързоного крило леко се промени, гениалността му си е на познатото високо ниво. Изключително креативен играч, пример за професионализъм на по младите играчи. В доста мачове през сезона нестандартните му отигравания се оказаха ключови. Единствено в мача срещу Портсмут, когато влезе през второто полувреме, играта му може да претърпи лека критика. Чакаме мач #760 !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън хвали Райън Гигс и Оле Гунар Солскяер

Крилото на Манчестър Юнайтед Райън Гигс спечели деветата шампионска титла в живота си, с което счупи рекорда на Алан Хансен от Ливърпул, който има осем.
Мениджърът на "червените дяволи" Алекс Фъргюсън бе много развълнуван от успеха на уелсеца и вярва, че това постижение ще вдъхнови неговите съотборници.
"Толкова съм горд, че Райън направи този рекорд. Това сега е цел за Пол Скоулс и Гари Невил, както и за младите играчи в отбора."
"Титлата тази година е прекрасна награда за всички, които до сега на се я печелили преди, като Уейн Рууни, Кристиано Роналдо и Дарън Флетчър," заяви Фърги за официалния уеб сайт на Юнайтед.
"Успехът има значение и за новите играчи разбира се, като Неманя Видич, Патрис Евра и Габриел Хайнце."
Сър Алекс похвали специално и Оле Гунар Солскяер, който след две години на контузии се завърна с 11 гола този сезон.
"Радостен съм и за Оле. Нямаше го две години и въпреки това успя да се завърне при това с 11 гола, което е феноменално."
"Той има велик характер и това е много важно за обстановката в съблекалнята."

Райън Гигс може да постави рекорд в Англия

Райън Гигс може да постави рекорд като играча с най-много купи в Англия, съобщава Reuters. Шестнадесетата титла на Манчестър Юнайтед, която беше девета за уелското крило го направи играчът с най-много титли на Албиона. Той измести от там Фил Нийл и Алън Хенсън. Ако ”червените дяволи” спечелят финала за ФА Къп срещу Челси, то тогава халфът ще има 17 купи от футболните състезания в Англия и ще се изравни с Нийл. ”Когато Гигс спечели медал започва да мисли как да спечели следващия. Въпреки това, че е на 33 години той все още е в оптимална форма и се надявам да стане най-награждаваният футболист в Англия”, каза бившият му съотборник Дейвид Бекъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Гигс остава

Сър Алекс Фъргюсън увери привържениците на Манчестър Юнайтед, че 9-кратният шампион на Англия Райън Гигс няма да напуска клуба.
"Райън остава в отбора и през следващия сезон - това е вън от съмнение. Достатъчно е само да си спомним колко добре игра тази година. 9 титли - това е фантастично постижение. Никой в английския футбол не е печелил шампионата толкова пъти и не зная дали някой може да го настигне. Надявам се това да е отново играч на Манчестър Юнайтед.
Райън вече е на 33 години, но поддържа чудесна форма и няма и грам излишно тегло. Разбира се, идва време, когато гледаш един играч и си мислиш колко още може да изкара. Не е лесно да прецениш кога един ветеран вече не може да е полезен на отбора," заяви сър Алекс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс: Сегашният състав може да постигне успехите от 1999 година

Халфът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви, че сегашният състав на “червените дяволи” има потенциал да постигне успехите от 1999 година, съобщава Sky Sports. Тогава англичаните постигнаха уникален требъл, след като спечелиха Шампионската лига, титлата и ФА Къп. “Има играчи в отбора, които не са печелили Шампионската лига. Те играят много настървено и са готови на всичко, за да постигнат това. Изминаха осем години от требъла и затова искаме да спечелим отново. С играчи като Рууни и Кристиано Роналдо Манчестър има голямо бъдеще”, каза Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Гигс трябва да продължи да играе

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призова ветерана Райън Гигс да продължи да играе за шампионите и през следващия сезон.

"Райън трябва да е част от моя тим и следващото първенство. В това няма спор", заяви Фърги.

"Погледнете как игра през тази година. Изобщо не мисля, че му е време да се отказва. Девет титли е фантастично постижение. Няма друг в английския футбол с толкова отличия и всички играчи му отдават значимо внимание", завърши той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Солскяер иска да удължи договора си с Юнайтед

Норвежкият нападател Оле Гунар Солскяер изненадващо заяви, че иска да удължи договора си с Манчестър Юнайтед, пише “Daily Mirror”. Сегашният контракт на 34-годишния футболист изтича в края на следващия сезон и Солскяер беше обявил, че ще прекрати състезателната си кариерата след това. Спечелването на шеста титла на Англия с “червените дяволи” обаче е накарало нападателя да промени решението си. “Искам да играя тук докато съм достатъчно добър за това и докато мениджърът ме иска”, заяви Солскяер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Гигс може да играе още две години

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фюргюсън сподели, че полузащитникът Райън Гигс може да играе на високо ниво и през следващите два сезона, съобщава ”Евроспорт”. Уелският национал е на 33 години, като този сезон спечели рекордната си девета титла в Премиършип. ”Райън е изключителен футболист. Мисля, че той може да играе основна роля и през следващите два сезона. Има страхотен усет към играта. Не е толкова бърз, колкото беше на 17 години, но все още има нужните качества. За толкова години в клуба съм пускал Гигс на много различни позиции по терена. Не се сещам за друг играч, който да се е справял така добре на няколко поста. Играл е силно и като крило, и като централен полузащитник, и като плеймейкър. Гигс, Скоулс и Гари Невил ще бъдат в отбора в следващите две години”, категоричен е шотландският специлист, който този сезон бе близо до спечелването на нов исторически требъл, преди да бъде елиминиран от Милан с 5:3 на полуфиналите в Шампионската лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Ветераните могат да играят поне още две години

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън смята, че ветераните в отбора могат да продължат да играят редовно поне още две години, пише официалният сайт на клуба. Оле Гунар Солскяер (34), Райън Гигс (33), Пол Скоулс и Гари Невил (32) имаха голям принос към успеха на Юнайтед в Премиършип този сезон. Фъргюсън очаква въздействието им да продължи и през следващата година. “Райън, Поул Скоулс и Гари Невил не биха имали проблеми за следващите две години. Нев може да играе, докато навърши 36, а Поул Скоулс се завърна и имаше страхотен сезон, и би трябвало да изкара още две години. Нямаме никакви притеснения. Солскяер е на 34 и отбеляза 11 гола през този сезон. Ако отбележи 11 и през следващия сезон, ще танцуваме!”, коментира шотландецът. “Мисля, че без съмнение, Райън ще играе през следващите две години, защото той се грижи за себе си. Забележително е, че той запази голяма част от бързината си. Може и да не е светкавицата, която беше на 17 години, но все още е достатъчно бърз и е запазил добрия си баланс, когато преодолява противници в малки пространства”, допълни Алекс Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс награден с ордена на Британската империя

Крилото на Манчестър Юнайтед Райън Гигс стана третият футболист в историята на клуба, който е награден с ордена на Британската империя, предаде официалният сайт на клуба manutd.com Легендарния уелсец ще получи медал за Офицер на британската империя. Това стана известно вчера, когато беше публикуван списъкът на удостоените с държавната награда лица.
33-годишният уелски полузащитник помогна на „червените дяволи" да станат шампиони на Англия, като за Гигс това беше девета титла с фланелката на Юнайтед. Гигс е вторият футболист в историята на клуба, който е изиграл повече от 700 мача за клуба. Първият е сър Боби Чарлтън, който подчерта, че Райън напълно заслужено е получил високото отличие.
Освен на Райън Гигс от футболистите на Юнайтед, орденът е присъждан още и на Брайън Робсън и Дейвид Бекъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс подписва за още една година с Манчестър Юнайтед

Манчестър. Лявото крило на английския шампион Манчестър Юнайтед Райън Гигс ще бъде награден с още една година към договора си за вярната си служба на “червените дяволи” в последните 17 години, пише вестник Daily Mail. Мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън смята да предложи на уелсеца да подпише нов договор в близките дни, като причината за това е, че той вече прекрати кариерата си в националния отбор на родината си и според Фъргюсън ще може да издържи на натоварванията във Висшата лига още един сезон. Сегашният контракт на Гигс изтича в края на започващия сезон.След като окачи обувките на пирона, 33-годишният футболист ще получи пост на посланик на Манчестър Юнайтед по света, като тази чест ще бъде отдадена и на нападателя Оле Гунар Солскяер, когато и той прекрати активната си състезателна кариера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да не се подпише договор с Гигс. Той е легенда за нашия отбор и завинаги ще е в сърцата на феновете. Такива играчи трябва да служат за пример на младите. Той може дасе определи само е една дука - ВЕЛИК.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс ще играе още две години професионален футбол

Ръководството на Манчестър Юнайтед води преговори с ветерана Райън Гигс за удължаването на договора му до лятото на 2009 година, съобщава tribalfootball.com. Заплатата на бившия уелски национал ще остане същата в размер на 75 000 паунда седмично. 33-годишният футболист има 721 мача за “червените” дяволи и му трябват още 38 срещи, за да подобри рекорда на Боби Чарлтън. “Алекс Фъргюсън доведе нови млади играчи, защото клуба не може да седи на едно място. Тези футболисти са бъдещето на Манчестър и съм сигурен, че те ще донесат много успехи на отбора”, каза Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ман Юнайтед предлага нов договор на Гигс

Ветеранът Райън Гигс ще продължи договора си с Манчестър Юнайтед и ще играе професионален футбол на най-високо ниво до края на сезон 2008/2009.
До края на месеца шефовете на „червените дяволи” ще седнат заедно с уелския играч, за да преговарят за допълнителния период.
33-годишният Гигс има 721 мача за Юнайтед и е само на 38 срещи от подобряване на рекорда на Боби Чарлтън.
Мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън дори смята, че Гигс може да остане още две години. Заплатата на крилото ще остане същата – 75000 паунда на седмица.
Уелсецът е истинска легенда за Юнайтед, след като дебютира за клуба през 1991 година и е част от най-големите му успехи. Той има 721 мача с червения екип като изостава само с 38 от легендарния Боби Чарлтън. Ако продължи да се състезава обаче със сигурност ще подобри постижението му.
Освен това той има 141 гола за клуба, като във Висшата лига е записал 98 и съвсем скоро ще достигне границата от 100 попадения в елита. Вярно е, че напоследък контузийте му зачестиха, но въпреки всичко той остава основен играч от тима.
Гигс обаче е наясно, че трябва да поддържа много висок стандарт, за да е равностоен на конкуренцията в отбора.
„През последните няколко години мениджърът доведе млади играчи, тъй като мисли за бъдещето,” призна Гигс. „И дано тези футболисти наистина станат бъдещето на Юнайтед. Клубът не може да стои на едно място и не бива никога да го прави.”
Тази седмица Райън Гигс ще получи повече почивка, тъй като вече се отказа от националния отбор. Той ще има време да се възстанови от разтежението, заради което пропусна мача със Съндърланд през уикенда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс иска да стане 11 пъти шампион на Англия, преди да се пенсионира

Крилото на английския шампион Манчестър Юнайтед Райън Гигс сподели в интервю за таблоида "Сън", че иска да спечели още две титли от Премиършип преди да прекрати кариерата си. Уелският полузащитник, който сложи край на международната си кариера, за да може да се отдаде изцяло на изявите си с екипа на "червените дяволи", е най-титулуваният играч в тима на сър Алекс Фъргюсън, като има 9 титли на Англия, но въпреки това иска да постигне още. 33-годишният ветеран обяви, че възнамерява да играе още два сезона, като целта му е и в двата да триумфира със златните медали във Висшата лига.
"Хубаво би било да се оттегля от футбола като десетократен шампион на Англия. Още по-хубаво обаче ще е да взема 11 титли. Не искам да бъда алчен за трофеи, но 11 е номерът на гланелката ми и точно такъв искам да бъде и броят на спечелените от мен титли. Златото не е идея-фикс за мен, но ще бъде голям повод за гордост, когато свърша с футбола", заяви Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Канчелскис: Гигс може да играе още поне 5 години

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Андрей Канчелскис коментира пред официалния сайт на "червените дяволи", че Райън Гигс изнася страхотни игри за тима на сър Алекс, въпреки своите 33 години. Според някогашното руско крило Гигс може спокойно да играе на "Олд Трафорд" още няколко години и да продължи да води тима към победите.
"Гигс показва невероятна форма и според мен може да играе на най-високо ниво още няколко години. Той винаги е бил голям професионалист още от времето, когато бяхме съотборници. Гигси играе вече 16 години играе на най-високо ниво. Аз приключих кариерата си на 38 години именно защото не си позволявах да се отпусна нито за миг и смятам, че и Гигс върви по същия път. Той с лекота може да изиграе още няколко сезона в Манчестър Юнайтед. Уелсеца винаги е бил професионалист, отдаден изцяло на футбола. Ако се отнасяш както трябва към играта и тренировките, можеш да останеш на терена много дълго. Гледам английското първенство по телевизията и наблюдавам доста мачове с участието на Райън - той е все така бърз и техничен и остава един от най-добрите футболисти в Премиършип", заяви Канчелскис, който изкара на "Олд Трафорд" 4 години - от 1991 до 1995 година. Любопитен факт е, че руснакът е единственият футболист в историята отбелязвал гол в градските дербита на Глазгоу, Ливърпул и Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боби Чарлтън: Ще се радвам Гигс да счупи моя рекорд за Юнайтед

Легендарният сър Боби Чарлтън призна пред английските медии, че няма нищо против Райън Гигс да покори неговия клубен рекорд за Манчестър Юнайтед. Бившият атакуващ халф засега държи първенството по най-много участия с фланелката на "червените дяволи" - 754 мача. Уелското крило, който се състезава за Юнайтед от 1990 година, е на 38 мача от рекорда на Чарлтън."Нямам нищо против Гигс да подобри моя рекорд. Даже напротив - ще се радвам това да е именно Райън", коментира пред британския "Телеграф" Боби Чарлтън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс: Ще играя навсякъде, където ме постави Алекс Фъргюсън

Крилото на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви, че ще играе на всеки един пост, на който го постави мениджъра на тима сър Алекс Фъргюсън, информира сайтът на “червените дяволи”. Бившият уелски национал има над 700 мача с червената фланелка, което го прави един от ключовите футболисти за сър Алекс, особено след “инвазията” на млади футболисти на “Олд Трафорд” през това лято. ”През последните няколко години играх отляво, в центъра на халфовата линия и зад нападателя. Не ме притеснява къде ще бъда сложен от мениджъра. Имаме дълга резервна скамейка и голямо качество в отбора, което дава на мениджъра ни много възможности за избор на тактиката и играта на Манчестър Юнайтед”, сподели Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед

Легендарното ляво крило на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви, че очаква съвсем скоро да подпише нов договор с шампиона на Англия, информира "Би Би Си". 33-годишният Гигс, който вече 17 години носи екипа на тима от “Олд Трафорд”, в момента води преговори за удължаването на контракта си с изпълнителния директор на “червените дяволи” Дейвид Гил. “Проведохме кратък разговор и се надявам скоро всичко да стане факт. Всъщност никога не е имало проблеми около моите договори”, заяви ветеранът. Гигс, който спечели 9 шампионски титли с Юнайтед и е близо до подобряването на рекорда на сър Боби Чарлтън от 745 изиграни мача за клуба, има още една година до изтичането на настоящия си контракт. “Имаме си доверие един на друг, което е изградено с годините, откакто съм тук. Не мисля, че трябва да играя добре само в определени мачове, тъй като при това положение едва ли щеше да ми бъде предложен договор. Ако се справям добре, всичко останало ще дойде от само себе си. Имам договор за още една година, така че трябва да играя добре, за да се справя с допълнителното напрежение. Опитвам се да се наслаждавам на играта си, което се получава най-вече, когато се представям на ниво. Такава е ситуацията при мен през последните няколко години, защото вече съм към края на кариерата си”, отбеляза Гигс.
Изпълнителният директор на “червените дяволи” Дейвид Гил обяви, че ще преговаря за удължаването на договора и на универсалния защитник Уес Браун, който също изтича следващото лято. “Уес е в последната година от договора си и с него ще започнем преговори за удължаването му”, заяви Гил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс: Спокойно, ще влезем в час

Играещата легенда на Манчестър Юнайтед, Райън Гигс, заяви, че няма нищо тревожно в отпадането на тима на сър Алекс от Ковънтри за Карлинг къп, и че лошият старт в шампионата на Англия скоро ще бъде забравен.
"Няма място за паника. Юнайтед постепенно ще стъпи на крака и ще заиграем както миналата година. В някой друг клуб отпадане като това от Ковънтри би било фатално, но не и в Манчестър Юнайтед. Според мен и досега играем добре в Премиършип, но нямахме шанс и постигнахме някои лоши резултати", коментира пред английските медии Гигс, чийто дебют за "червените дяволи" в първенството на Англия датира от 2 март 1991 година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Гигс ще остане

Алекс Фъргюсън предложи нов договор на Райън Гигс и едновременно с това шанс за уелсеца да се превърне във футболиста с най-много мачове в историята на Ман. Юнайтед.
"Не казвам, че Райън ще играе всеки мач този сезон, но съм сигурен, че и догодина ще бъде с червения екип" - твърди Сър Алекс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове