Jump to content
eNgLaNd

Скоулс ще помага на Гигс

Препоръчани публикации

Скоулс: Футболът не ми носеше наслада

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс разкри, че се е отказал от националния отбор на Англия, защото е спрял да се наслаждава на футбола. Скоулс се отказа от селекцията на „трите лъва” през 2004 година.
„Спрях да се наслаждавам. Може би това е така, защото не играех добре. Обичам да съм вкъщи и за мен бе ужасно да съм далеч от семейството ми много време”, заяви халфът.
Скоулс, който има 66 мача с националната фланелка, направи много силен сезон с Манчестър Юнайтед. Това доведе и до слуховете, че той ще се завърне в селекцията на Стив Макларън.
„Да се откажа от националния отбор ми помогна много. Винаги е хубаво да имаш 10 дена почивка след толкова много двубои”.
„Сега се чувствам по-добре. Мисля си, че мога да играя по-дълго, отколкото ако играех и за Англия”, допълни 32-годишният футболист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузия прати Скоулс обратно в Англия

Поул Скоулс ще се завърне обратно на острова след като получи контузия и не може да продължи в турнето на Манчестър Юнайтед в Азия.Все още не се знае колко сериозна е травмата на бившия национал, въпреки че в неделя премине скенер.
Медицинският екип на Юнайтед е решил да не рискува със състоянието му, но се очаква той да е на 100% готов преди началото на сезона.
"Червените дяволи" до момента имат едно равенство и една победа в турнето си. Те не успяха да победят Урава Ред Даймъндс и завършиха 2:2, а после отнесоха ФК Сеул с 4:0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс пропуска началото на сезона

Халфът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс най-вероятно ще пропусне началото на сезона в Премиършип. Той получи контузия на коляното по време на турнето на "червените дяволи" в Азия и ще трябва да му бъде направена операция, която ще му попречи да играе в първите двубои от новото пъвенство.
"Пол почувства болки в коляното по време на последният ни контролен мач (срещу Сеул) и ние го изпратихме вкъщи, за да се лекува. Вече са му направени няколко прегледа и се установи, че травмата не е съвсем безобидна. Все пак не смятаме, че проблемът е много сериозен, но със сигурност ще отнеме поне месец за неговото възстановяване", заяви мениджърът Сър Алекс Фъргюсън.
32-годишният футболист със сигурност пропуска срещата за "Къмюнити Шийлд" с Челси на 5 август на стадион "Уембли", както и първият двубой от Премиършип с Рединг, седмица по-късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми това разрешава проблема на Сър Алекс кой да пусне в центъра. Карик и Харгрийвс ще започнат сезона. Лично на мен ми е много интересно представянето на една такава двойка. Според мен ще е повече от интересно, дано намерят начин на противодействие на мощните Есиен, Микел и Лампард на 5 август.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От сега започваме с контузийте.Както завършихме сезона така започваме и новия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото на миналия сезон Скоулси също не игра (с изключение на първия мач). Дано нямаме проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лоша новина...но така поне ще видим кой може да го замества! Само дано се не почнат контузиите в отбора още от сега...че началото си е важно ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузията на Скоулс не е сериозна

Пол Скоулс не е толкова тежко контузен, колкото се опасяваха в Манчестър Юнайтед, стана ясно днес. 32-годишният халф претърпя интервенция, за да се разбере какво е състоянието с травмата на коляното му, получена в контролата с ФК Сеул.
Мениджърът на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън обаче заяви:„Новините са 100% добри. Имаше само леко натъртване. До три седмици ще е в игра.”
Така Скоулс ще пропусне мача за Къмюнити Шийлд срещу Челси, както и първата среща от новия сезон в Премиършип срещу Рединг.
Друг полузащитник на Ман Юнайтед – Оуен Харгрийвс също лекува контузия и няма да играе до края на турнето на „червените дяволи” в Азия.
Фъргюсън призна, че не знае кога Харгрийвс ще може да дебютира за Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс на линия за мача с Дънфърмлин

Бившият полузащитник на английския национален отбор по футбол Пол Скоулс е включен в групата на Манчестър Юнайтед за днешния приятелски мач с шотландския Дънфърмлин.
Възстановяването на контузеното коляно на Скоулс върви по-бързо от очакваното. Скоулс се върна в Англия предсрочно от турнето на Манчестър
Юнайтед в Азия поради травма получена в двубоя срещу корейския Сеул.
"Червените дяволи" започват защитата на титлата си в новото футболно първенство на Англия на 12-ти август срещу Рединг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс готов за старта на сезона

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс е готов за първия мач от новия сезон с Рединг в неделя, информира официалният сайт на клуба. Ветеранът се контузи по време на азиатското турне на “червените дяволи” и се завърна преждевременно в Англия, където претърпя операция на коляното. Скоулс вече се е възстановил напълно от травмата и игра 90 минути за Юнайтед във вчерашната контрола с Дънфърмлин (4:0). Според първоначалните прогнози Скоулс трябваше да пропусне първите два мача от настоящата кампания и да се завърне за дербито с Манчестър Сити на 19 август.
"Пол работи много усилено и бързо се възстанови от травмата и започна да тренира пълноценно. Така той ще бъде напълно готов до края на седмицата," заяви един от треньорите на Юнайтед Майк Фелън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио Фърдинанд: Скоулс е прекалено добър футболист

Пол Скоулс е единственият футболист в Юнайтед, който никога не е бил навикван от мениджъра на отбора сър Алекс Фъргюсън. Това разкрива пред английското издание "The Sun" защитникът на “червените дяволи” Рио Фърдинанд. Ядът на Фъргюсън обикновено се изразява в здраво викане към играчите, като медиите на Острова наричат това “метода на сешоара”.
“Скоулс е единственият футболист, който никога не е бил под сешоара. Той просто е прекалено добър футболист и мисля, че почти никога не прави грешки. Имаме много страхотни футболисти, но Пол е невероятен. Когато искаш нещо от него, просто му казваш: “Пол, направи това” и преставаш да мислиш за него, защото си убеден, че няма да те разочарова. Кристиано Роналдо е футболист, който може да прави неща, които никой друг не може. Опитвал съм ги няколко пъти на тренировка и падах сериозно. Ако искате да изваете добър халф и ви трябва талант, вижте Кристиано”, заяви Фърдинанд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс може да попадне в Залата на славата

Халфът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс съвсем скоро може да бъде включен в Залата на славата на Националния Футболен Музей на Англия, информира официалният сайт на “червените дяволи”. С гола си при равенството 1:1 с Портсмут, Скоулс стана футболистът на Юнайтед с най-много голове във Висшата лига. С попадението срещу Помпи бившият английски национал вече има 96 гола на своята сметка.
Зрителите на програмата BBC ще определят кой футболист ще бъде увековечен в Залата на славата чрез писмено гласуване на 1 септември. Победителят ще бъде представен на специална церемония на “Олд Трафорд” в Манчестър на 15 ноември. В комисията, която определя участниците в гласуванеток, са Сър Алекс Фъргюсън, Гари Линекер и Гордън Тейлър. В Залата на славата вече фигурират имената на Джордж Бест, сър Боби Чарлтън, сър Стенли Матюс и Бил Шенкли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пол Скоулс може да попадне в Залата на славата

Това е много хубаво. Кой ще му бъдат съперници в гласуването?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс чупи още един рекорд в Юнайтед

Пол Скоулс може да се превърне в четвъртия футболист, изиграл най-много мачове с екипа на Манчестър Юнайтед. Футболистът трябва само да излезе в съботния мач на „червените дяволи” срещу Съндърланд, което ще бъде и мач номер 541 за него с екипа на английските шампиони.
Скоулс, който взе участие във всички срещи от настоящия сезон, ще изпревари в тази класация капитана Гари Невил. Рижавият халф вече задмина вратаря Алекс Степни.
С най-много мачове за тима от „Олд Трафорд” е сър Боби Чарлтън (759), следван от Райън Гигс (721) и Бил Фаулкес (688). Скоулс ще се нареди четвърти със своите 541 срещи.
Пол вече счупи един рекорд за „червените дяволи” през този сезон, след като се превърна в успешния голмайстор за своя тим с 96 попадения в Премиеършип. Последното бе срещу Дейвид Джеймс на „Фратън Парк”. Втори с най-много попадения е Рууд Ван Нистелрой с един гол по-малко.
Пол Скоулс направи своя дебют за Манчестър Юнайтед през 1994г. срещу Порт Вейл, като отбеляза и двете попадения за победата на своя тим с 2:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс може да премине в Олдъм

Халфът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс получи наградата за "Най-добър играч на сезона", за изминалото първенство на церемония в Манчестър.
Анкетата се организира от вестник "Манчестър Ивининг Нюз" и дъщерния телевизионен канал "М".
Тя се провежда за трети път, като предешните двама победители са били Ричард Дън от Манчестър Сити и съотборника на Скоулс Уейн Рууни.
На въпроса дали е възможно да промени решението си и да се завърне в английския национален отбор халфът на Юнайтед отговори: "Имаше един момент през миналата година, в който преосмислих решението си. Доста съм стар и смятам, че е твърде късно. Съжалявам, но е невъзможно".
Известно е, че като дете Скоулс е бил привърженик на Олдъм Атлетик и е гледал всеки домакински мач на тима, чиито юноша е.
Затова присъстващите го контрирали с въпрос за вероятността да завърши кариерата си в Олдъм, на което рижавия халф дал следния отговор: "Когато става въпрос за Олдъм, не се знае какво може да се случи вбъдеще. Предполагам, че ще бъде възможно. Никога не се знае".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обраха родителите на Пол Скоулс

Неприятно преживяване имаха родителите на играча на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс, които станаха жертва на нагли крадци. Двамата спели в дома си в Грейтър, когато чули подозрителен шум. Слезли по стълбите да видят какво става, когато видяли няколко души с маски на лицата. Те ги заплашили с ножове и поискали ключовете от колата им. Бащата на футболиста не се противил много и дал ключовете от сребристото Ауди, с което бандата бързо изчезнала.
“Жена ми слезе първа, а след това и аз ги видях, че размахват ножове и държат бейзболна бухалка. Те се развикаха какво ще направят, ако не им дадем ключовете от колата, затова аз просто им ги хвърлих и им казах да се махат” заяви 50-годишният Стюърт Скоулс. Той разкри, че синът им е бил бесен, след като разбрал за случилото се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс пропуска мача с Динамо Киев

Юнайтед има известни проблеми при избора на групата за мача от Шампионската Лига след като Пол Скоулс получи контузия.

Сър Алекс Фъргюсън потвърди новината в интервю по MUTV.

„Пол Скоулс ще пропусне мача, тъй като получи контузия в коляното по време на тренировка” – каза босът.

„Ще бъде пратен на скенер след като се приберем в Манчестър. Неприятно е, но такива неща се случват. Аз обаче съм сигурен че имаме играчи които могат да го заместят без проблем”.

MUTV излъчиха в новините си в 14:00ч. във Вторник за проблемите с контузени играчи. Появяват се още неприятности в Юнайтед с контузията на Скоулс, след като вече извън строя поради контузии са Майкъл Карик и Оуен Харгрийвс,

Дарън Флетчър обаче е на линия, след като се завърна в игра за националния отбор на Шотландия миналата седмица, и най-вероятно той ще замести Скоулс за мача срещу украинците.

превод: Crash
източник: www.manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много неприятна новина.Тримата ни централни халфа контуени....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пол Скоулс ще премине през скенер днес

Манчестър. Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс ще премине през скенер днес, за да се разбере до колко сериозна е контузията му в коляното, съобщава ББС. 32-годишният халф получи травмата на тренировка в понеделник, което го остави извън групата за мача от Шампионската лига срещу Динамо в Киев (4:2).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами дано не е нищо сериозно, защото Скоулси ни е основен играч и ще ни е много нужен в предстоящите двубои с Мидълзбро и Арсенал, а след това ни предстои и нелеко домакинство на Блекбърн. Флечър си свърши работата като временен заместник, но той е за мачове с по-слаби отбори, срещу силните ни трябва стил и класа, които той все още не притежава. Пък и като знам какви тупалки отдалеч мята Скоулс, много ми се иска да го видя пак да наказва противниковите вратари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мистериозна контузия за Пол Скоулс

Мистериозна контузия на Пол Скоулс притеснява Манчестър Юнайтед. Футболистът получи удар в коляното по време на тренировка в Киев преди мача от Шампионската лига с Динамо и се върна спешно в Англия, за да бъде прегледан на скенер.Направените прегледи обаче не успяха да установят точно какъв точно е проблема. Първоначално лекарите предполагаха, че става дума за увреден менискус, но сега се оказва, че това може би не е така. От Юнайтед ще потърсят мнението на друг специалист, за да установят за какво става дума.Това е втората подобна травма на Скоулс, който през лятото пропусна турнето в Далечния Изток, но бе готов за първия мач от сезона срещу Рединг.Мениджърът Сър Алекс Фъргюсън стиска палци всичко с него да е наред, защото основни полузащитници като Майкъл Карик и Оуен Харгрийвс също са контузени и не могат да играят. Ако травмата на Скоулс се окаже по-сериозна, това ще доведе до сериозни проблеми в средата на терена за червените дяволи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове