Jump to content
Sign in to follow this  
Supercool

Бен Фостър официално премина в Бирмингам

Препоръчани публикации

Специално този сезон, Бен получава повече възможности от Кушчак. Вярно, че прави грешки, но се представа прилично. Има голямо бъдеще.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Надявам се той - да ни е титулярния вратар след като ВДС се откаже ! ;)

След като ВДС се откаже най - вероятно ще се търси нов вратар. Какъвто и да е Фостър, не е и на половина от ВДС. Поне аз така смятам ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След като ВДС се откаже най - вероятно ще се търси нов вратар. Какъвто и да е Фостър, не е и на половина от ВДС. Поне аз така смятам ...

За мен е бъдещето на отбора и националния на Англия ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър трябва да миа търпение ще дойде неговия момент и ще е първи вратар на отбора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен пък Кушчак си е добър,верно има няколко елементарни грешки,но всички знаем че опит се трупа с мачовете и така се израства и задобрява,според мен логично е той да е новия вратар след Ван дер Саар...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър иска нов договор с Юнайтед

Героят на вратата за Манчестър Юнайтед на финала за Карлинг Къп Бен Фостър обяви, че иска да подпише нов договор с тима си, пише в електронното си издание „Скай Спортс”.

С тези думи 25-годишният страж видя в себе си заместникът на Ервин Ван Дер Сар.

„Аз имам още 16 месеца до изтичането на контракта ми, но въобще не се притеснявам за подписването на новия. Въобще не мисля за напускане на Юнайтед. Преди в Уотфорд играех всяка седмица, тук не, но в Юнайтед е страхотно. Все още не съм говорил с мениджъра Фъргюсън за бъдещето ми, но това не е проблем. Просто ще се старая да давам всичко от себе си”, заяви Фостър.

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен все още не е готов за 1-ви вратар, но след 1-2години може да се опита с него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и аз мисля,че след 1-2 години може да е вратар,но само при положение,че не привлечем вратар от световна класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във стария форум имаше тема Фостър или Кузчак там казах Фостър и несъм згрешил. Иначе както казвате вие до 1 2 години но нали тогава ВДС се отказва така че , от тогава може да ни е новия вратар а Кузчак да затъва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено предпочитам Фостър пред Кушчак най-малкото защото е англичанин.От друга страна определно показва по-добра игра от Кушчак в момента.Иначе още е много далеч от това да е първи вратар на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във стария форум имаше тема Фостър или Кузчак там казах Фостър и несъм згрешил. Иначе както казвате вие до 1 2 години но нали тогава ВДС се отказва така че , от тогава може да ни е новия вратар а Кузчак да затъва...

e със сигурност не си Згрешил.. виж, евентуално моше да си СГРЕШИЛ :unsure:
а колкото до Фостър, не го превъзнасяйте толкова, много съм щастлив за представянето му на финала, но е меко казано рано даже за прогнози.. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано той стане новият заместник на ВДС ! Кузчак е просто ужасен понякога ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се зачетох в мнения по темата отпреди няколко месеца и гледам, че някои хора бяха отписали Фостър. Пращаха го обратно в Уотфорд, Тотнъм и къде ли не, а всички видяхме какво стана в неделя. Вярвам в момчето, но няма да го превъзнасям, има още много да учи (най-вече в това как да командва защитата пред себе си). Ако живот и здраве един ден се превърне в нашия Касияс, ще съм адски доволен. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено заслужава нов договор, но, за да стане заместник на ВДС има още доста хляб да изяде. Вярвам в момчето и съм убеден, че може да постигне много успехи с тима занапред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кузчак е просто ужасен понякога ...

Не само понякога...Кузчак не е за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър все още чака нов договор от Манчестър Юнайтед

Отборът на Манчестър Юнайтед все още не е предложил нов договор на своя вратар Бен Фостър. Стражът на Червените Дяволи бе избран за играч на мача срещу Тотнъм във финала за Купата на Лигата.

Той направи редица класни спасявания по време на двубоя, а при дузпите успя спаси удара на Джейми О'Хара, като по този начин даде титлата на Юнайтед.

Агентът на играча Лий Пейн потвърди, че английският национал все още очаква нови преговори от шампионите на Англия, Европа и света. Договорът на вратаря с Червените Дяволи изтича през следващата година.

„Предположенията, които излязоха в пресата, че Бен е получил оферта за нов договор са неверни. Той е много щастлив тук в момента, но ние все още не сме получили оферта за нови преговори от Юнайтед”, заяви Пейн пред „Скай Спортс”.

Novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е да,в това няма съмнение.Но не мисля,че е готов да е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мн ясно, че не е готов.. все пак колко мача е изиграл във висшата лига за Юнайтед..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Капело обмисля дали да прати повиквателна на Бен Фостър

Селекционерът на националния отбор на Англия Фабио Капело обмисля сериозно дали да прати повиквателна на третия вратар на Манчестър Юнайтед Бен Фостър за предстоящите мачове срещу Украйна и Словакия, съобщава "Мирър".

Както е известно, дон Фабио сподели пред медиите, че иска да експериментира със състава си в контролата със Словакия и именно Фостър е един от хората, които той иска да пробва.

Италианецът има за цел да засили конкуренцията на този пост. За момента титуляр е Дейвид Джеймс, който не блести с особено постоянни изяви на вратата на Трите Лъва. Единственият проблем, който кара италианеца да се замисли дали да го викне, е статутът на Фостър на Олд Трафорд, където е дълбока резерва.

Novsport.com Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поста при вратарите на Англия е твърде зле.. Май Джеймс са отказа , Робинсън ли ще пази.. Ест че Фостър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this