Jump to content
Sign in to follow this  
Supercool

Бен Фостър официално премина в Бирмингам

Препоръчани публикации

е, купуват земи.. голема работа, те купуват насекъде, щом у нас се сцепват :D французите са извън класацията явно, мда :laugh: фостър е пич!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър се контузи

Вратарят на Манчестър Юнайтед Бен Фостър ще пропусне между шест и осем седмици, след като получи травма в крака. Фостър, който отсъстваше през по-голяма част от миналия сезон заради скъсани кръстни връзки, сега е увредил връзки в глезена си. Контузията се получи по време на двубоя между резервите на Юнайтед и Блекбърн (0:0). 25-годишният страж лекуваше и травма в коляното в началото на този сезон.

„Момчето няма никакъв късмет,” отбеляза мениджърът сър Алекс Фъргюсън. „Надявам се да се оправи бързо от тази травма и да не получава повече.”

Фостър се смяташе за основен заместник на Едвин ван дер Сар, а Фърги добави: „Той се представяше фантастично и тренираше много здраво. Тези контузии го разстройват и се надявам най-после да се свърши с тях.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това неговото наистина е уникален карък - тъкмо навлезе в добра спортна форма и чака шанс за първия състав и хоп контузия. <_< Дано се оправи бързо пича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо и компания с един вратар по-малко

Вторият вратар на Манчестър Юнайтед Бен Фостър ще бъде извън игра между шест и осем седмици, информира официалният сайт на клуба. Стражът е контузил глезена си по време на мач между резервите на "Червените дяволи" и Блекбърн, завършил при нулево равенство.

"Бен наистина няма никакъв късмет, заяви мениджърът на Димитър Бербатов сър Алекс Фъргюсън. - Той се справяше чудесно по време на тренировките и затова беше резерва за мача от Шампионската лига срещу Виляреал в сряда (0:0). Всичко вървеше по план и си личеше, че навлиза във форма. За съжаление той непрестанно е преследван от контузии и се надявам след тази травма, всичко да бъде наред. Бен е страхотен вратар и има голям потенциал", допълни още шотландският специалист.

Както е известно, Бен Фостър пропусна по-голямата част от миналия сезон заради скъсани кръстни връзки. Сър Алекс обаче уточни, че настоящият здравословен проблем на стража не е свързан с предишните. "Тази травма няма нищо общо с предишната, обясни Фъргюсън. - Това е просто лош късмет."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър аут за шест до осем седмици

Вратарят на Юнайтед Бен Фостър ще бъде извън игра за период между шест и осем седмици, след като контузи глезена си в игра за Резервите.

Фостър падна доста неприятно в Четвъртък вечерта при нулевото равенство срещу резервите на Блекбърн Роувърс и напусна на патерици тренировъчното игрище на Карингтън в Петък.

„Бен няма никакъв късмет,” – каза Сър Алекс на пресконференцията в Петък. „Справяше се фантастично, в тренировките също беше много старателен. Бях го включил в резервите за мача от ШЛ в Сряда, което е признак че фитнес нивото му е много добро.
Претърпя доста контузии в кариерата си. Той е много добър вратар, и се надявам сега просто да си почине добре.”

Сър Алекс побърза да уточни че тази контузия на Фостър не е отзвук от предишните му травми.

„Това няма нищо общо с предишните му контузии – те бяха от проблеми с кръстовидните връзки в коляното. Просто лош късмет, падна неприятно и си усука глезена.”

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ех как ме е яд за тва момче просто ... много искам да го гледам като титуляр ... жалко че пак се контузи дано да се оправя по - бързо :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Питам защото в новината пише втория...както и да е,няма значение. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги: Бен трябва да следва примера на Гари

Бен Фостър е съветван от мениджъра на Червените Дяволи да следва примера на капитана си Гари Невил, след като продължава да се възстановява от контузията която го остави извън терените.

Фостър контузи глезена си по време на мач на Резервите през Септември, точно в момент когато беше започнал да възвръща формата си след контузия в коляното която го лиши от участия в по-голямата част на сезон 2007/08. Сега Фостър е подтикван да се утеши с 18-месечната контузия на Гари и да продължи да се бори.

„Бен е най-талантливия млад вратар който сме имали от доста време, и всичко от което се нуждае момчето сега, е повече късмет.” – каза Сър Алекс. „Но ако си мисли че съдбата е срещу него, трябва да погледне към Гари Невил.
Ако разгледа подробно начинът по който той се бори с контузията си 18 месеца, ще види че усърдието дава краен резултат. Гари е образец за всеки играч който смята че късметът му е изневерил с тежка контузия.”

Бен е един от най-талантливите млади вратари в Англия, и неколкократно бе обявяван от специалисти за следващия „№ 1” на Юнайтед и английския национален отбор. Това е признание върху което Фостър ще трябва да поработи доста усилено, не само над личната си битка в момента за достигане на оптимално фитнес ниво.

Сър Алекс добави:
„Бен се разочарова много когато усука глезена си в мача на Резервите, защото съвсем скоро беше преодолял тежката контузия от миналия сезон и шансовете му нарастваха. Надявам се да си води бележки какво може да се постигне когато си упорит и непоколебим.”

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър: Искам да играя

Стражът на Манчестър Юнайтед Бен Фостър изрази огромното си желание да започне да играе редовно, като добави, че няма значение дали ще е на „Олд Трафорд” или под наем.

Вратарят вече има два сезона под наем за Уотфорд, като призна, че няма нищо против да изкара още една кампания в друг отбор. Футболистът все пак изрази надеждата си, че ще се превърне в титулярния вратар на „червените дяволи”.

„Искам да играя футбол. Това е основнaтa ми цел в момента”, заяви английският състезател за „Manchester Evening News”.

„Аз съм вратар, а на моята възраст трябва да трупам опит. Трябват ми мачове на сметката”, добави той.

„Двете години под наем в Уотфорд бяха фантастични. Имах възможност да играя често и да бъда титуляр”, продължи Фостър.

„Не знам какви точно са плановете на сър Алекс за мен, дали иска да ме прати някъде другаде. Аз имам желание да се утвърдя на „Олд Трафорд”, завърши вратарят на Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър няма търпение да се завърне към елитния футбол

Бен Фостър заяви че гори от желание да се завърне на терена, или в Юнайтед или под наем.

Английският национал бе повален от серия контузии в средата на миналата година, но не се е отказал от опитите си да измести Едвин ван дер Сар и да се превърне в избор номер едно на вратата на Червените Дяволи.

Прекарал два успешни периода под наем в Уотфорд досега в кариерата си, Фостър заяви че е готов за ново временно преминаване в друг клуб, въпреки че все още мнозина го гласят за титулярен вратар в Юнайтед.

"Искам да играя футбол, това е най-важното за мен." - каза младият английски национал за Manchester Evening News. "За вратар на моите години сега е периодът в който трябва да играя по-често. Имам нужда да трупам опит.
Двете години в Уотфорд бяха фантастични за мен, играех почти всяка седмица и бях редовно на вратата.
Не знам какви са плановете на старчето. Ако реши да ме прати под наем - няма проблем, от него зависи. Но аз искам да играя в Юнайтед".

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Право е момчето ,таланта му трябва да се развива!При нас получава малко шанс за изяви , но може да го дадем под наем!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо да го продаваме на Уотфорд и там ще си е твърд титуляр.А ние да си купим по-класен вратар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да му е лесно да се утвърди и може би най-доброто решение е да бъде даден под наем или продаден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотнъм иска вратар на "червените дяволи"

Реднап изкушава Бен Фостър с по-висока заплата

Ръководството на Тотнъм е приготвило оферта за вратаря на Манчестър Юнайтед Бен Фостър. "Шпорите" се надяват да успеят да привлекат третия вратар в състава на сър Алекс Фъргюсън в началото на януари, разкрива таблоидът "The Sun".

Хари Реднап иска да повдигне конкуренцията на вратарския пост и смята, че за тази цел националът на Англия Бен Фостър е идеален. Еурелио Гомес, който е титулярен страж, има до този момент 17 мача за бразилския национален тим. Неговата кариера в Англия не започна по най-бляскавия начин, с доста детински грешки, от които "шпорите" пропуснаха да спечелят няколко мача. Въпреки това, 27-годишният бразилец успя да подобри формата си в последните мачове.

На "Олд Трафорд" Едвин ван дер Сар е титуляр, докато Фостър и Томас Кушчак са негови резерви, но шансът на 25-годишния страж да пробие е много малък. Везните се накланят още повече в полза на Тотнъм, защото договорът му с "червените дяволи" изтича в края на сезона и сър Алекс му е предложил 15 000 паунда седмична заплата в новия контракт, докато Реднап е готов да му дава по 20 000 паунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега сме само с два Хийтън е под наем..

С 4ма сме:ВДС,Кузчак,Бен Еймъс и Бен Фостър.Еймъс е още млад,въпреки че показа,че притежава също доста добри качества.ВДС и Кузчак за сега са 2мата,които пазят.Фости трябва да бъде даден под наем,защото ако го продадем,после при евентуално желание да си го върнем трябва а дадем много пари,евентуално след 2-3 години.Тотнъм е идеалния отбор за развитие на вратаря под наем,поради това,че Хари търси стабилен вратар и ще сменя Гомес и Фостър,но веднъж покаже ли качества,за напред става 80% титуляр :)!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър иска сър Алекс Фъргюсън да му гласува повече доверие

Вратарят на Манчестър Юнайтед Бен Фостър иска да получава повече поле за изява в първия отбор. Той все участие при победата над Тотнъм с 2:1 в мач от ФА Къп и остана доволен от изявите си. „Не получавам често място в първия тим. Тази мачове, които играя обаче, ми дават голяма увереност. Знам, че няма да мога да изместя Ван Дер Саар от титулярното място, защото той се справя много добре, но мога спокойно да получавам повече шанс за изява”, заяви Фостър, цитиран от Setanta sport.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не че обвинявам Фостър ,но с ВДС - 10 поредни мача без допуснат гол във ВЛ , без ВДС - 2 мача и 3 инкасирани гола.За мен вратаря трябва задължително да има излъчване ,не само добри рефлекси.Точно днес гледах клипче на Великия Шмайхел и си припомних как взимаше страха на нападателите.Не мога да си представя Кушчак примерно с този невинен ,ангелски поглед как може да стане велик вратар като Шмайхел и Саар.Дано преди сър-а да напусне да намери подходящ заместник на Саар ,защото според мен именно вратаря е в основата на един добър отбор. Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър може и да е добър за врата, може и да не е, но не е заслужил доверие ... Може да е по - добрия вариянт пред Кушчак, но никога няма да замени ВДС ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на мнение, че Фостър би трябвало да получава повече шансове от Кусчак. Доста повече ми харесва като играч, а и факта, че е англичанин не е за подценяване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като се има предвид липсата на качествени английски вратари в последните години,Фостър наистина има някакво бъдеще,може би и като национален вратар.Но поне засега не е готов да замести Саар напълно,а и не мисля че някога ще може да го замести пълноценно.Трябва ни нов класен вратар,защото времето на Саар изтича,а нямаме заместител.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this