Jump to content
Sign in to follow this  
Supercool

Бен Фостър официално премина в Бирмингам

Препоръчани публикации

Бен Фостър ще бъде титуляр за Манчестър Юнайтед през новия сезон

Младият вратар на Манчестър Юнайтед Бен Фостър ще бъде първи избор на мениджъра сър Алекс Фъргюсън през новия сезон, пише Daily Mirror. Според изданието, бъдещето на холандския страж Едвин Ван Дер Сар в клуба е под съмнение, след като търпението на шотландския специалист се изчерпало по време на финала за ФА Къп срещу Челси в събота.
Играчите на Юнайтед обвинили Ван Дер Сар за колебанието му да излезе, когато Дидие Дрогба отбеляза единственото попадение в двубоя. Това е последната от многото слаби изяви на бившия вратар на Фулъм, който бе незаменим през изминалите два сезона. Сега изглежда, че Бен Фостър, който направи невероятен сезон под наем в Уотфорд и стигна до националния отбор на Англия, ще бъде титуляр на вратата на “червените дяволи”, тъй като най-вероятно Томаш Кужчак ще бъде преотстъпен в Съндърланд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3ма вратари са много, нормално е единия да отиде под наем, а Фостър вече беше в Уотфорд, сега е ред на Кушчак. Но не вярвам Фостър да е титуляр, Ван дер Сар направи невероятни спасявания този сезон и не е виновен за гола на Дрогба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз мисля че фостър заслужава шанс да се изяви на вратата,защото на ван дер сар му изтича времето(независимо от това много го уважавам и ценя като играч) и мисля че трябва да се мисли за заместник и трябва да се даде шанс на малдите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това пък ако не е измислица на Сън те па на. Сар има най-малка вина за гола на Дрогба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Сар изпаднал в немилост?

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин Ван Дер Сар е изпаднал в немилост заради допуснатия гол в 116-тата минута на мача на финала за Купата на Англия, твърдят медиите в Англия. Според тях търпението на мениджъра Алекс Фъргюсън към холандеца се изчерпало, когато е видял топката да влиза във вратата му след удара на Дидие Дрогба, който прати тазгодишния трофей от най-стария футболен турнир в света във витрината на Челси.
Всеизвестен факт е, че ако някой футболист раздразни сър Алекс, нищо добро не го очаква на Олд Трафърд.
Твърди се, че титуляр на вратата на Юнайтед през следващия сезон ще пази „новото” попълнение Бен Фостър, който игра като преотстъпен в Уотфорд, но показа отлична игра и стигна дори до националния отбор на Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля си ,че все още не му е времето на Фостър да пази на вратата на Юнайтед ,може да е пазил добре на вратата на Уотфорд но напрежението натиска и целите в Юнайтед ще са много повече и мисля че няма да може да се справи .Саар определено трябва да пази и следващия сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър пази много добре в Уотфърд, но все пак отборът му е последен, а въпреки че е национал пусна 2 много смешни гола, единия от които от едната врата. То и Кушчак такъв му вкараха :blush: Все на такива ни върви. По-добър вратар от Ван дер Сар в отбора ни няма. Това са пълни глупости. Спомнете си само спасяване на ВДС срещу Пуул в 88-мата, когато с нокти извади егати удара на Крауч. И не само това, абе въобще ВДС си е вратар от висока класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър определено пази много добре в Уотфорд този сезон.Вкахара му обаче и някой доста нелепи голове.Да се надяваме че това се дължи на липсата на опит.Не е никак лош вратар и лично аз го предпочитам пред Кушчак.Мисля си че ван дер Сар може да изкара още един сезон,но като гледам как се развиват нещата почти сигурно е че Фостър ще пази следващия сезон.Дано да се справи добре.УСПЕХ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично смятам, че всеки един независимо дали е бил резерва миналият сезон в отбора на Юнайтед заслужава да покаже своята игра. Така че ще ми бъде интересно другата година да видя какво може този вратар :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен това са поредните вестникарски лъжи. Но лично за мен ако Фостър остане в Юнайтед трябва да е титуляр иначе ще му се забави развитието. Ако няма да е титуляр нека пак бъде отдаден под наем. Иначе нямам нищо против да е титуляр, през първата година може би ще направи доста грешки, но трябва да му се даде шанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Томас Кушчак: Готов съм за титулярното място в Манчестър Юнайтед

Полският вратар Томаш Кушчак е решен да си спечели титулярното място в отбора на Манчестър Юнайтед, въпреки конкуренцията на Бен Фостър, съобщава Sky Sports. През изминалия сезон Кушчак изигра само няколко мача в Премиършип, както и в турнира за Карлинг Къп. Както е известно, титулярният страж Едвин Ван Дер Сар допусна сериозни грешки в края на сезона, което породи спекулации, че ще бъде заменен през следващия сезон. ”Мисля, че съм готов да играя и ще се боря за място в отбора. Чувствам, че има голям шанс за мен и искам да спечеля борбата за титулярното място. Винаги съм искал да играя в голям отбор, а това е най-големият отбор в света”, каза Кушчак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър може да пропусне голяма част от новия сезон

Вратарят на Манчестър Юнайтед и националния отбор на Англия Бен Фостър може да пропусне по-голямата част от първия си сезон на "Олд Трафърд" заради хронична контузия на коляното, която наложи повторна операция.
След първата хирургическа намеса в Манчестър се очаква лекарите да решат дали е необходима втора, която би го извадила от строя за месеци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мама му стара, той още не почнал да играе и хоп - хронична контузия. А надеждите ми бяха за него като титуляр. Саар е вече на години и превиждам, че формата му ще спада и няма да е същия през новия сезон. Кушчак, след това което видях с негово участие, въобще не съм му фен. Но се надявам да се концентрира и да покаже, че заслужва да носи екипа на Юнайтед. Фостър трябва да си почне стабилно на вратата и да покаже, че този пост е за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много рано почнахме с контузиите. Явно Кушчак няма да бъде даван под наем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър ляга под ножа

Вратаря на Манчестър Юнайтед Бен Фостър ще претърпи сериозна операция на дясното си коляно. Контузията на стража е в коленните връзки. За негово съжаление, отсъствието му от терена няма да е за кратко.
24-годишният Фостър страдаше от болки в същото коляно още миналия сезон, когато играше като преотстъпен в Уотфорд.
След като бе повикан в националния отбор контузията отново се обади и медицински екипи на Манчестър Юнайтед са насрочили операция за след около седмица.
Според тях Фостър ще бъде извън игра между два и три месеца. Първенството във Висшата лига започва на 11 август.
Новината е сериозен удар върху неговите амбициите, защото той се надяваше да се пребори с Ван дер Сар за титулярната фланелка в Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей сега прочетох в агенция Фокус че няма да играе година...мамицата му стара и късмет. Дано да не е вярно това дето са написали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отгоре си пише - два до три месеца. И за Парк се писаха същите глупости, нема такова нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В последно време в доста от английските форуми се говори за това, че Фостър пропуска сезона заради контузия, а ние ще вземем Яскелайнен (32 г. - Болтън) със свободен трансфер - не си е подновил договора и от 1 Юли остава без отбор въпреки, че вече на няколко пъти от ръководството на Болтън са му предложили нов 4 годишен договор с подобрени финансови условия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бен Фостър: Не знам кога ще се върна в игра

Вратарят на Манчестър Юнайтед Бен Фостър признава, че не знае кога ще се завърне в игра, след като стана ясно, че трябва да претърпи операция на кръстни връзки на коляното, информира официалният сайт на клуба. В края на изминалия сезон Фостър получи болки в дясното коляно. През следващите седмици той ще бъде опериран и най-вероятно няма да бъде готов за началото на следващия сезон. “По скоро е досадно, отколкото болезнено. Мислех, че ми е минало, след като ми създаде проблем през миналия сезон. Ще направим скенер и ще започнем от там, но е рано да се каже какъв ще бъде изходът. Ако нещо трябва да се прави, сега е най-добрият момент, защото имам много време до следващия сезон”, коментира Бен Фостър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед се доверява на Фостър

Мениджърът Алекс Фъргюсън вярва в бляскавото бъдеще на Бен Фостър и въпреки контузията на вратаря ще му предложи да подпише нов дългосрочен договор с Манчестър Юнайтед.Английският национал се завърна на Олд Трафърд след двугодишен наем в Уотфорд и се надяваше да се пребори с Едвин Ван Дер Сар за титулярното място при „червените дяволи”, но получи контузия на кръстните връзки на коляното и ще бъде извън игра поне до Нова година.Шефовете на Юнайтед ще покажат на Фостър доверието си и ще му предложат нов контракт със завишена заплата, която ще стигне до 10 000 паунда на седмица.„Сигурен съм, че прогресът на момчето ще се отрази на офертата, която ще ни предложат” – заяви агентът на вратаря Лей Пейн – „Бен е много оптимистично настроен за всичко.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Манчестър притеснени от формата на Едвин ван дер Саар

Треньорският щаб на Манчестър Юнайтед начело със сър Алекс Фъргюсън е изключително притеснен от формата на холандския страж Едвин ван дер Саар, който сбърка фатално в приятелския мач с Урава, позволявайки на Нидеки Учидате да открие резултата.Според "Гардиън", 36-годишният ветеран ще приключи с футбола след края на следващия сезон, но сър Алекс не е сигурен дали да го остави на титулярната позиция в рамката на вратата.
Ван дер Саар бе в слаба форма още в края на миналата кампания, когато след негови грешки "червените дяволи" получиха попадения в двубоите с Портсмут и Рома.Ако Едвин ван дер Саар не подобри драстично представянето си до началото на сезона, доверие може да бъде гласувано на постоянно прогресиращия Томаш Кушчак.

Ван дер Сар може да напусне Юнайтед след края на сезона

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар намекна, че предстоящият сезон най-вероятно ще бъде последен за него в клуба. 36-годишният холандец има договор с „Червените дяволи” до следващия юни. Стражът призна, че миналия сезон не се е представил така, както трябва. „Нямах същото постоянство в края на сезона, както в началото. Не знам защо се получи така”, коментира вратарят. „Незнам какво ще се случи в края на сезона. Аз съм на такава възраст, на която трябва да карам всичко стъпка по стъпка”, допълни още Едвин. Той най-вероятно отново ще бъде първи вратар на Юнайтед, тъй като Бен Фостър получи неприятна травма. Конкурент на Ван дер Сар за място в стартовия състав на Юнайтед ще бъде полякът

Ван дер Сар: Не се безпокоя за бъдещето си в Юнайтед

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар заяви пред медиите на Острова, че не се безпокои за бъдещето си в английския шампион. Договорът на холандеца с „червените дяволи” изтича следващото лято, но преговорите за подновяването му не са започнали: „Ако си на 28, можеш да подпишеш 5-6 годишен договор и да мислиш, че ти е последен. Ако си на 21 просто подписваш за доброто си бъдеще. Аз не съм на тези години и затова не се притеснявам от ситуацията. Нещата трябва да стават едно по едно. Още изпитвам наслада от играта. Починах си добре през лятото и сега се забавлявам в подготовката”, каза стражът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ван дер Сар може да напусне Юнайтед след края на сезона

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар намекна, че предстоящият сезон най-вероятно ще бъде последен за него в клуба. 36-годишният холандец има договор с „Червените дяволи” до следващия юни. Стражът призна, че миналия сезон не се е представил така, както трябва. „Нямах същото постоянство в края на сезона, както в началото. Не знам защо се получи така”, коментира вратарят. „Незнам какво ще се случи в края на сезона. Аз съм на такава възраст, на която трябва да карам всичко стъпка по стъпка”, допълни още Едвин. Той най-вероятно отново ще бъде първи вратар на Юнайтед, тъй като Бен Фостър получи неприятна травма. Конкурент на Ван дер Сар за място в стартовия състав на Юнайтед ще бъде полякът Томаш Кушчак, който се завърна в тима от Уест Хям, където бе под наем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Сар не мисли за нов договор с Манчестър Юнайтед

Едвин Ван дер Сар заяви, че все още не мисли за дългосрочното си бъдеще в Манчестър Юнайтед, информира официалният сайт на клуба. 36-годишният страж има още една година от договора си с шампиона на Англия и ще започне сезона като титуляр на вратата на “червените дяволи” заради тежката контузия на Бен Фостър. Ван дер Сар обяви, че няма да мисли за нов контракт по-рано от януари. “Миналият сезон беше дълъг, но имах дълга почивка и се чувствам добре. Не мисля за това какво ще се случи по-нататък. Ако все още се чувствам добре, тогава ще видим, но нищо няма да бъде решено преди януари”, заяви Ван дер Сар. Холандският страж, който ще вземе участие в срещата за “Къмюнити Шийлд” срещу Челси в неделя, изрази надежда, че Юнайтед ще направи силен старт и през този сезон, като започне с победа над най-сериозния си опонент. “Трябва да сме сигурни, че ще направим добър старт, както през миналия сезон. Имаме три мача в първата седмица и е много важно да се справим добре, иначе можем да бъдем поставени под сериозно напрежение”, заяви холандският национал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правилно, отсега няма смисъл да му се удължава договора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен лично идеята Фостър да бъде на вратата не ми допада защото поне като гледах мачовете му в Уотфорд а и по миналия сезон пак не ми харесаха.Доколкото за вратар в момента според мен Кузчак е по адекватен избор,а и Фостър е контузен а докато се завърне защото според мен контузиите на вратарите наи бавно се вастановяват след тях.А Ван Дер Сар може да играе някои друг мач но статута на резервен вратар ще е добър за него според мен.Все пак сичко това го решава САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this