Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Карик: Новите попълнения могат да донесат успех

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Майкъл Карик: Винаги съм вярвал в себе си

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик сподели, че никога не е губил вяра в своите възможности, че един ден може да стане звездата на “червените дяволи”, пише в днешния си брой таблоидът ”Сън”. Карик премина на “Олд Трафорд” за сумата от 18,6 милиона паунда от Тотнъм миналото лято. “Може би успях да докажа на хората, че грешат. В началото наистина не се представях на ниво, но успях да се съвзема. Знаех, че това е страхотен трансфер и винаги съм вярвал в себе си. Започна да ми харесва да съм футболист на Юнайтед. Ако някой ми беше казал, че ще стана шампион с клуба, ще изиграя над 50 мача и ще вкарам 6 гола, нямаше да повярвам. През последния сезон натрупах голям опит. Сега вече знам колко трудно е да спечелиш титлата. Наистина бе много специално за мен да спечеля първенството през първия ми сезон в клуба. Научих много от Пол Скоулс, Гари Невил и Райън Гигс”, заяви Майкъл Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майкъл Карик: На новите футболисти ще им трябва малко време, за да свикнат с отбора

Халфът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик смята, че новите попълнения на “червените дяволи” ще имат нужда от много малко време, за да свикнат с отбора, съобщава клубният сайт. Самият футболист изпита подобно нещо, когато пристигна на “Олд Трафорд” преди 12 месеца. Карик успя да постигне синхрон с останалите играчи на Юнайтед и записа отличен сезон. Единствено Кристияно Роналдо и Уейн Рууни имаха повече мачове през сезона за “червените дяволи” през сезона. “Щом влезеш в съблекалнята те посрещат толкова много дружелюбни лица на футболистите на тима и персонала. Това ти помага да се аклиматизираш към обстановката и отбора много бързо. Същото се получи и с мен, когато пристигнах в клуба. След само няколко изиграни мача вече се чувствах като у дома си. Привличането на толкова класни футболисти през лятото означава, че едва ли ще играя във всички срещи на Юнайтед, но това не ме притеснява. Във футбола е така в някои мачове играеш, в други не”, заяви Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Солскяер: Старите в тима са под напрежение

Оле Гунар Солскяер сподели, че по-старите играчи в състава на Манчестър Юнайтед са под напрежение, след като пристигнаха новите звезди през това лято.
"През миналия сезон сър Алекс показа много голяма вяра в тима, когато привлече само Майкъл Карик. Този сезон сър Алекс привлече няколко нови играча, може би и за да „събуди” ветераните в тима, тъй като не сме печелили Шампионската лига от доста време. А в този клуб няма място за загуби, само за победи”, каза Оле Гунар.
„На новите ще им трябва известно време да се адаптират в Англия, но мисля, че това няма да е проблем, след като отгледахме Уейн и Кристиано, които дойдоха при „червените дяволи”, като „млади и зелени”, но талантливи играчи, а се превърнаха в истински звезди. Tе обаче трябва да покажат всеотдайност и целеустременост на тренировките, защото това е единственият начин да се наложиш в Юнайтед”, завърши Солскяер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майкъл Карик е със счупен лакът

Опорният халф в тима на Манчестър Юнайтед - Майкъл Карик, ще отсъства от терени през следващите 6 седмици, съобщават английските медии. Причината е, че 26-годишният полузащитник е контузил лошо своя лакът на дясната ръка. Травмата се е получила по време на двубоя от Шампионската лига срещу Рома във вторник. Карик е изпитал болки в ръката си след мача на "Олд Трафорд", но е казал, че не смята контузията за толкова сериозна. След рентгеновата снимка обаче, нещата изглеждат по друг начин. Травмата на Карик ще го извади от решителните евроквалификации на родината му Англия срещу Естония и Русия. Другият дефанзивен халф в тима на "червените дяволи" - Оуен Харгрийвс, също страда от контузия, което поставя много въпросителни пред мениджъра сър Алекс Фъргюсън.

много много много лошо :o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Охххх, не искам да става като с онзи защитник от Реал :( , цяла година контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То се знаеше, че му има нещо, след онова положение в наказателното поле. Доста време се държеше за ръката

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ахххх бееееее, дейба защо сега и това, не стига че Харгрийвс не го пускат тия контузии ся и Карик и той, дейба майка му дейба и късмет :k022: :k034: :mad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ситуацията май стана доста кофти, не виждъм просто кой ще го покрие. Отново се стига до факта, че имаме къса резервна скамейка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СЪР АЛЕКС: КАРИК ЩЕ ЛИПСВА

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън призна, че загубата на Майкъл Карик, който ще отсъства от терените за около 6 седмици, представлява голям удар за състава на английските шампиони.
Футболистът счупи ръката при лакътя си, в мача срещу Рома (1:0) от Шампионската лига.
„Много лоша контузия. Отидох да се здрависам с него и да го поздравя след края на срещата, но той не можеше да си вдигне ръката. Знаех, че много го боли, затова веднага го заведохме на рентген, който потвърди тежката диагноза”, започна сър Алекс.
„Много е неприятно за нас, особено след като той се представи на много високо ниво в последните три срещи. Това бе Карик от миналия сезон. Тръгна малко плахо в началото на кампанията, но започна да набира скорост. Игра превъзходно срещу Бирмингам, Челси и Рома”, продължи Фърги.
„За щастие имам и други играчи на разположение. Мога да сложа Гигс в центъра или младия Андерсон, дори Джон О’Шей ще може да се справи на този пост”, завърши треньорът на „червените дяволи”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може най-накрая да дойде ред на Андерсон да покаже какво може и за какво са дадени толкова пари :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик готов за дербито с Арсенал

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик е готов да се завърне в игра за утрешното дерби с Арсенал, пише The Sun. Английският национал ще пътува за Лондон заедно с останалите си съотборници и може да запише няколко минути в срещата на “Емирейтс стейдиъм”. Завръщането на Карик е много добра новина за мениджъра на “червените дяволи” сър Алекс Фъргюсън, тъй като той няма да може да разчита на Пол Скоулс през следващите три месеца. Бившият полузащитник на Тотнъм от няколко дни тренира наравно с останалите си съотборници, след като се възстанови по-бързо от очакваното от контузия в лакътя, която получи при победата над Рома в Шампионската лига (1:0). Карик е получил разрешение да играе, след като е преминал преглед на скенер в понеделник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра новина, че Карик се връща за дербито утре ще ни бъде полезен в средата на терена при отсъствието на Скоус, сигурно ще започне и титуляр в мача. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Бербатов ще е удар за Манчестър Юнайтед

Футболистът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик заяви, че Димитър Бербатов ще пасне добре на отбора, ако премине на „Олд Трафорд”, съобщава Setanta Sports. Бъдещето на българския национал в Тотнъм е под въпрос след назначаването на Хуанде Рамос за мениджър на тима. „Шпорите” не се представят много добре във Висшата лига, а Бербатов остана на резервната скамейка в един от мачовете на отбора си. Капитанът на националния отбор на България обяви, че не иска да напуска Лондон, но въпреки това Карик изрази желание той да премине при „червените дяволи”. „Всеки играч от световна класа, който може да донесе нещо различно на клуба е добре дошъл. Няма значение дали е Бербатов или някои друг. Всички в Манчестър познаваме много добре качествата му. Доколкото знам през летния трансферен прозорец Сър Алекс се интересуваше от него, но нещата пропаднаха. Гледал съм много мачове на Бербатов, защото играе в моя бивш отбор, а аз следя тяхното представяне. Той имаше изключителен сезон миналата година и хората винаги ще го свързват с отбори като Манчестър Юнайтед. Не казвам, че е по-добър от сегашните ни нападатели, защото ние имаме най-добрите в света. Бербатов е играч от световна класа и може да се впише добре в тима, а и може да ни донесе много успехи. С Рууни и Тевез могат да направят страхотен тандем и никой няма да може да ги спре. На „Олд Трафорд" винаги идват футболисти, които донасят нещо различно, а Бербатов определено е сред тези играчи.”, каза още Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Трябва да останем здраво стъпили на земята

Халфът на манчестър Юнайтед Майкъл Карик заяви, че отборът трябва да остане здраво стъпил на земята, въпреки петте победи от пет срещи в Шампионската лига. "Червените дяволи" бяха първият тим, заедно с Арсенал, който си осигури участие на 1/8 финалите, но Карик смята, че съотборниците му не трябва да се възгордяват прекалено заради това.
"Пълният ни актив е повод за гордост. Успяхме да се класираме в следващата фаза и то като първи в групата, но да не забравяме, че престоят мачове и през пролетта, а именно те ще определят победителя в турнира. Победите са хубав навик и ние трябва да продължим в този дух. Миналата събота в Премиършип направихме малка грешка, но и такива неща се случват. И миналия сезон имахме подобни моменти, но по-важното е как ще се върнеш към победите. Надявам се, че това ще се случи още в следващия ни двубой", заяви Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Излизаме в Рим за шеста поредна победа

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик е настроен за победа преди двубоя с Рома от Шампионската лига тази вечер. До този момент английският шампион има пет поредни победи в турнира, като 26-годишния халф вярва, че във Вечния град ще бъде постигната и шеста такава.
„Ще е страхотно постижение да завършим представянето си в групата само с победи. Това не се случва често. Надявам се през този сезон да се представим още по-добре от миналия, когато достигнахме до полуфинала”, сподели Карик.
Единствените три отбора в историята на Шампионската лига, които са завършвали груповата фаза само с победи са Милан, Спартак (Москва) и Барселона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Все още не сте видели най-доброто от Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик сподели пред медиите на Острова, че играчите на сър Алекс Фъргюсън все още не са показали максимума от това, което могат. Утре "червените дяволи" гостуват на "Ъптън Парк" на Уест Хем и при успех ще посрещнат Нова година на първото място в Премиършип.
"Ставаме все по-добро от мач на мач и шест поредни победи във Висшата лига е признак за добра форма. Надяваме се, че продължим така, а и по всичко личи, че ще запазим инерцията си. Надявахме се около Коледа да изплуваме отгоре и сега сме щастливи, че сме там. Все пак остава половин сезон - има много време и много точки, за които да се борим. По това време има много мачове и всичко може да се случи разбира се. В идеалната форма сме за това време на годината, но въпреки това все още не сте видели най-доброто от Манчестър Юнайтед през този сезон.", коментира Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми то и ние го знаем, ама ... май се очертава, че шпорите няма да го дадат толкова лесно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майкъл Карик очаква победа на Манчестър Юнaйтед над Уест Хем

Халфът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик заяви, че е сигурен в победата на отбора си над бившите си съотборници от Уест Хем утре в мач от 20-ия кръг на Висшата лига на Англия, съобщава The Mirror. Според него победата над Съндърланд с 4:0 преди 2 дни е вдигнала духа на отбора и той ще успее да вземе без проблеми трите точки. „Имаме работа за вършене в Лондон. Ще се срещна с някои стари приятели и ще се наложи да ги победя. Срещу Съндърланд показахме, че сме отбор от голяма класа, а аз играх много важна роля в центъра на терена. Това ме кара да играя още по-добре”, каза още 26-годишният Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове