Jump to content
MOSHIC

Роналдо: Имах нужда от ново предизвикателство

Препоръчани публикации

То е ясно,че не го обичате просто давам пример,че играе за отбора не за слава ,както роналдо.Преди характера му беше точно като Роналдо-арогантен.Но в последстие си го оправи.Тои ако е леке като роналдо няма да е капитан на 21 години.А и за мен по-добре за вас че се махна.Сега взехта много кинти и ще му купите заместник.Няма не заменим играч ;)

Бъркаш стандартите! Цецка е капитан на Арсенал не защото не е леке или п***а, а защото останалите в любимия ти отбор са по-големи такива и от него. Роналдо е капитан на Португалия, но в Юнайтед никога нямаше да бъде такъв. Виж за продажбата му съм съгласен с теб - нямаше по-подходящ момент и сумата е доволна.

П.П. Добре дошъл!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто не знам кой се е залъгвал че Рони ще остане при нас и този сезон това се знаеше от 3 години поне. Аз поне преди да започне сезона знаех на 100% че тая година отива в Реал, който вярвал че ще остане поне колкото Бекъм жестоко се е лъгал. ще е грешка обаче да го намразим защото е играча който даде най-много за отбора в последните 3 сезона. Продажбата също има добри страни: ще се отървем от НЯКОЙ глорихънтъри в Азия (не мога да повярвам как някой наричат китайчетата "фенове"), второ - източихме максимално Реал, и трето освободихме се всяко лято да гледаме вестници със заглавия за това как Рони щял да ходи в Мадрид

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наско, никога не съм успорвал качествата, играта и раздаването на Рони по терена.. пак казвам това определено е най-добрия футболист, който някога съм виждал.. не успорвам факта, че е специален.. дори парите, който ни дават от Реал го доказват.. има всичко.. уникална бързина, техника, удар, игра с глава, бие дузпи, фалове.. всичко.. нямам никакви забележки, отностно играта или хъса му през всичките 6 години.. аз също определено мога да кажа, че ще ми липсва, а лошото е че ще липсва уникално много на отбора.. не виждам човек, който може да го замени.. песимистично съм настроен за предстоящия сезон.. колкото и тъпо да звучи не виждам как можем да станем шампиони в момента.
За мен Роналдо е путка и леке не заради изявите си на терена!
Давам няколко цитата -->

„Вече не мисля за Мадрид, а за Олд Трафорд. Чувствам се добре тук и нямам намерение да се махам през лятото. Бялата ми мечта е вече мъртва, а аз искам да спечеля още много трофеи с Юнайтед, защото това наистина е един велик клуб

"Това е моят дом сега", твърди португалецът. "Дори когато казвам, че сърцето ми е тук, хората ще продължат да говорят и да си измислят. Тук е обаче мястото, където искам да играя."

"Ние сме част от ера и можем да влезем в историята заради начина, по който играем, и трофеите, които почелим" добави звездата. "Мениджърът вярва в отбора, аз също вярвам. Манчестър Юнайтед е моят дом."

Аз мога да кажа, че му повярвах.. помислих си, че е помъдрял.. как беше "момчето порастна".. след тези 2-е интервюта аз лично считам трансфера му (по негово настояване както пишеше и в официалния ни сайт) за предателство.. признавам си, че не го очаквах и новината ме шокира общо взето.. мога да кажа, че ме заболя.
Уникален футболист... уникално леке като човек.. мога спокойно да кажа, че от както следя от близо играта на Юнайтед не бях срещал интервю, в което някой да си позволи да критикува тактика на Сър Алекс за някой мач.. след финала Рони си позволи и това.. реакцията при смяната му в дербито със Сити също беше нещо, което не бях виждал до момента.. за мен лично тази му реакция беше обида към Фърги!

Ясно е, че Кристиано никога няма да е Гигс,Скоус,Бекс. Но Рони е дал не по-малко за Юнайтед от един Ван Нистелрой например.

Тук съм абсолютно съгласен и аз.
Това беше последния ми коментар, който ще пиша за Роналдо.. не искам да чувам повече нищо за него.. наистина се надявам Роналдо и Реал като цяло да се провалят.. тези, който ме познават знаят колко много мразя барца.. е надявам се на една дълга доминация на барца в примера дивизион следващите няколко години. Редактирано на от eNgLaNd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми няма какво да добавя към коментара на eNgLaNd ! Абсолютно съм съгласен, че като футболист Роналдо е прекрасен, невероятен, извънземен. Като човек и характер, обаче, не струва .... В Реал, според мен, с Каката ще се изпокарат за лидерство, особено ако вземат още 2-3 звезди .... там просто не разбраха, че по тоя начин нщо няма да постигнат! Ама тва са Реал. Жалки са и винаги ще бъдат и всичко лошо за тях е добре дошло за мен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще е грешка обаче да го намразим защото е играча който даде най-много за отбора в последните 3 сезона.

За мен не е грешка...защото негативното ми мнение за него се изгради миналото лято, когато пак се кри като мишка 2 месеца и накрая се опита да замаже очите на феновете с "вричането" си в любов към клуба...жалкото, е че повечето хора му повярваха...ето пак го няма...пече си з****ка в Америка и чака договора да подпише с Реал...футболиста Роналдо не искам да го коментирам...той се доказа...донесе ни титли...донесе ни много радост...но това, което прави човека Роналдо, убива всяко добро мнение в мен за него.Сега може спокоино да ме нахраните и да ме напсувате, не че ми пука, изказах си мнението отново.Не е важно, кой ще дойде на негово място, имам си предпочитания, който също изразих, но САФ решава.

Айде с мир.

p.s. гледам, че пичовете над мен са на същото мнение...сега видях, така че малко се повтарям, но все пак го написах вече...наздраве! Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми да, Ингланд определено напипва общата горчилка, която Роналдо остави в много фенове (вкл. и в мен)... Не мога да пожелавам нещо лошо на някого, но то няма и да се наложи. Дълбоко съм убеден, че в този бизнес в който толкова много зависи от късмета и спортното щастие, такива постъпки като роналдовата се 'възнаграждават' подобаващо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Не ми пука, дали феновете ме мразят

Кристиано Роналдо обяви, че изобщо не се интересува, дали ще бъде мразен от феновете на Манчестър Юнайтед. Португалецът напуска Олд Трафорд след 6 години в отбора и отива в Реал Мадрид за рекордните 94 милиона евро.

„Дори ми харесва, когато хората ме освиркват. Честно казано изобщо не ми пука, дали ме мразят или не. Обичам да виждам омразата в очите им и да чувам обидите. Това ме амбицира още повече” споделя той в интервю за френското списание „Соу Фуут”.

„Вярно е, че много хора не ме харесват, но според мен още повече са тези, които ме обичат и ме подкрепят. Не се чувствам добре единствено, когато играя лошо, но хубавото е, че това се случва рядко” добавя той.

Според „Нюз ъф дъ Уърлд” една от основните причини за раздялата между него и отбора са влошените в последната година отношения със съотборницие му в Юнайтед. Повечето от футболистите ще бъдат доволни, че португалецът си тръгва и никой не го е призовал да остане.

„Все още съм на 24 години и пред мен има дълъг път. Мисля, че мога да пренапиша футболната история. Зная, че съм един от най-добрите, но искам да направя още много хубави неща” казав още Кристиано.

gol.bg
______

Фъргюсън: Роналдо винаги е искал да си тръгне от Юнайтед

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън разкри мотивите си да даде съгласие за трансфера на португалеца Кристиано Роналдо в Реал Мадрид, пише "Дейли Мейл".

Треньорът обясни, че не се е водил от финансовите постъпления за клуба, а определящо е било състоянието на отбора. "Опитвахме се да го задържим по всякакъв начин. Той обаче си беше решил, че не иска да остане. Роналдо щеше да напусне някой ден и решихме да не чакаме това", обясни Фъргюсън.

Той изрази опасения, че отборът му може да се лиши и от Карлос Тевез. "Надявам се да не се стигне до там да го оставим да отиде в друг клуб. Все още има шанс той да играе за нас. Докато не сложи подпис върху договор, може да бъде наш играч", завърши мениджърът.

focus-sport.net
______

Неразкритият комерсиален потенциал е основната причина за напускането на Роналдо

Комерсиалният потенциал на Кристиано Роналдо, който Сър Алекс Фъргюсън не е позволил на своя футболист да използва, е била основната причина за напускането на португалеца по посока Реал Мадрид, пише днес английският в. ”Обзървър”.

Подобна е била ситуацията с Дейвид Бекъм през 2003 г. Шотландският мениджър е на мнение, че имиджа на футболиста извън терена оказва лошо влияние върху представянето му на терена, посочва изданието.

Фъргюсън разкри снощи, че е водел загубена битка в задържането на Роналдо. „Той искаше да напусне, какво по-ясно от това. Искаше да го направи от доста време. Все пак успяхме да го запазим доста време”, каза мениджърът на Юнайтед. Според Мари-Елен Фийлд, водещ експерт в комерсиалните и лицензионни права, трансферът на Роналдо ще се отрази много положително върху личното му благосъстояние, защото ще спечели поне 85 млн. лири от дейности извън терена през следващото десетилетие.

focus-sport.net
______

Десет от най-добрите моменти на Кристиано Роналдо в Юнайтед

С оглед на наближаващия край на кариерата на Кристиано Роналдо с фланелката на Манчестър Юнайтед, предлагаме ви десет от най-добрите моменти на португалското крило с червения екип.

10. Манчестър Юнайтед - Портсмут 3:0 - ноември 2003 г.
На Роналдо му отне време от цели десет срещи, докато запише дебютното си попадение за Червените Дяволи. Това се случи срещу Портсмут на Олд Трафорд, а начинът по който това стана, не е кой знае каква изненада - след точен изстрел от пряк-свободен удар. Португалецът влезе в игра от резервната скамейка, заменяйки Диего Форлан, а 5 минути по-късно вече записа името си сред голмайсторите.

9. Манчестър Юнайтед - Милуол - финал за ФА Къп - май 2004 г.
Все още тийнейджър, Роналдо излезе на ст. „Милениъм" със златисти на цвят бутонки и превърна вечерта в истински кошмар за защитниците на Милуол. Естествено, Юнайтед беше твърд фаворит в сблъсък срещу отбор от по-долната дивизия, но младият португалец направи така, че да е абсолютно невъзможно да се стигне до някаква изненада. Брилянтно индивидуално представяне и откриване на резултата, което в крайна сметка доведе до първи голям трофей за него с фланелката на Юнайтед.

8. Арсенал - Манчестър Юнайтед 2:4 - февруари 2005 г.
Младият португалец вдъхнови съотборниците си във вълнуващ мач, в който Червените Дяволи на два пъти бяха догонващи в резултата. Два гола за 5 минути през втората част и край на амбициите на Арсенал за титлата.

7. Фулъм - Манчестър Юнайтед 1:2 - февруари 2007 г.
Въпреки, че през по-голямата част от сезона беше лидер във временното класиране на Висшата лига, Юнайтед пътува до "Крейвън Котидж" след разочароващо равенство с Рединг за ФА Къп. Надявайки се да се върне в правия път, възпитаниците на Сър Алекс се оказаха догонващи в резултата още в самото начало, преди Райън Гигс да възстанови равенството. Втори гол обаче така и не падаше, а Юнайтед беше на път да загуби важни точки в борбата за шампионската корона. И тогава дойде момента на Роналдо - португалецът пое топката в собствената си половина, спринтира с нея по левия фланг, оставяйки зад себе си безпомощните защитници на „котиджърс". Последва врязване към центъра, точен удар във вратата и Юнайтед отново имаше аванс от 9 точки на върха.

6. Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 6:0 - януари 2008 г.
Първи хеттрик за португалеца с фланелката на Манчестър Юнайтед в мач, в който до почивката нямаше нито едно попадение в някоя от двете врати.

5. Манчестър Юнайтед - Портсмут 2:0 - януари 2008 г.
Седмици след разрушението на Нюкасъл, португалецът донесе победата над Портсмут с две точни попадения във вратата на коравия тим на Помпи. Специалното в тази вечер бе феноменалния пряк-свободен удар, който накара света на футбола да зяпне с отворена уста и просто да замълчи, в знак на почит към качествата на Роналдо. По-късно, Cър Алекс Фъргюсън определи изпълнението за най-доброто, което някога е виждал. А трябва да си признаем - той е виждал доста.

4. Рома - Манчестър Юнайтед 0:2 - април 2008 г.
Роналдо се запъти към четвъртфиналния мач от Шампионската лига в Рим с понесените критики, че няма навика да се показва в големите мачове. Пет минути преди края на първата част, португалецът отговори на критиците си, отбелязвайки с глава гол от жизнено-важно значение за Манчестър Юнайтед във вратата на Дони.

3. Манчестър Юнайтед - Челси 1:1 - финал на Шампионската лига - май 2008 г.
Противоречива вечер за португалския национал, в която той първо откри резултата срещу Челси в редовното време, отбелязвайки хубав гол с глава, а в последствие изпусна една от дузпите за Юнайтед. В крайна сметка обаче, с помощта и на Джон Тери, Роналдо стана шампион на Европа за първи път в кариерата си.

2. Манчестър Юнайтед - Астън Вила 3:2 - април 2009 г.
Въпреки, че този мач ще бъде запомнен като "денят на Федерико Македа", не бива да се забравя и важната роля на Роналдо за успеха, който в последствие се оказа и от жизнено-важно значение за спечелването на 18-тата шампионска титла на Англия за Манчестър Юнайтед. Започвайки мача с видимо осакатен състав, не можейки да разчита на Неманя Видич, Уейн Рууни, Димитър Бербатов, Пол Скоулс и Рио Фърдинанд, Юнайтед трябваше да се справи със силния тим на Мартин О'Нийл. В отсъствието на толкова важни фигури, Роналдо даде приноса си и реализира две попадения за Червените Дяволи, преди Македа да отбележи фамозния си гол.

1.Порто - Манчестър Юнайтед 0:1 - април 2009
След разочароващо равенство 2:2 на Олд Трафорд, пред Юнайтед стоеше трудна задача да гони дивото в този втори четвъртфинал на Шампионската лига срещу португалския шампион. Никога досега английски отбор не бе печелил на терена на Порто, но с феноменален удар от далечно разстояние, Роналдо пренаписа и тази страница от историята, пращайки състава си на полуфинал срещу Арсенал.

sporta.bg
_____

Ема Роналдо: Брат ми мечтаеше за Реал

Сестрата на новото попълнение на Реал Мадрид Кристиано Роналдо Ема обяви пред вестник "Мирър", че брат й винаги е мечтал да играе в Реал Мадрид.

Тя разказа интересни подробности около живота на настоящия най-скъп трансфер във футбола. "Кристиано не пропускаше да ходи на училище, но през другото време постоянно играеше. Никога не е имал хоби. Той дори не гледаше и телевизия. Играеше по няколко часа на ден и мечтаеше един ден да бъде футболист. Харесваше много Реал Мадрид и сега е щастлив. Вчера му се обадих и усетих, че е така. Призна ми, че не е контузен, както твърдят други. Всичко е наред с него и е много доволен", заяви Ема Роналдо.

focus-sport.net
____

Меси: Роналдо е най-добрият нападател в света

Звездата на Барселона Лионел Меси сподели, че новите попълнения в Реал Мадрид ще подобрят отбора, съобщава „goal.com”.

„Привличането на Роналдо бе добър ход”, заяви аржентинецът. „Той е най-добрият нападател в света и ще иска да даде всичко от себе си за Реал. С него и Кака те ще станат по-силни, но ние ще се борим. Явно ни предстой дълъг и изтощителен сезон, но аз вярвам, че може да се справим дори по-добре от предишния”, сподели халфът, спечелил требъл с Барселона.

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бих добавил мачовете с Тотнъм и Арсенал този сезон. Редактирано на от redlife

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо е много по добър при головете и пробивите,но пък Фабрегас е по добър при пасовето,но няма място за сравнения роналдо играе на съвсем различна позиция от фабрегас,а и с предното си мнения въобще не съм искал да изтъквам качествата на фабрегас по съотношение голове,защото тои рядко вкарва,но това не му работата до като на роналдо е точно такава ;)

Пич моля те млъкни... Колко асистенций имал Роналдо... Караш ме да се смея. Този сезон след Бербо в нашия отбор Роналдо бе на 2ро място. За тези 300 мача можеби има към 80-100 асистенций но това няма значение, имаме хора който да подават. Относно това че Фабрегас си обича отбора.... Вярно че благодарен на Венгер че го наложи за сметка на Виера но гледай другата година, или дори тази след като продадат някой и друг халф в Мадрид дане ви го вземат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо: Не ми пука, дали феновете ме мразят

как да не го обича човек!?За пореден път доказа,че е надут португалски *** !Сега вече изобщо не ми дреме за него!ние го боготвориме и се опитваме да преглътнем загубата му,защото той определено ще липсва на отбора,но с това изказване,направо....! нека ходи в "отбора на народа" дето дори и средни пръстове да им покаже ще му се кланят!!! феновете на Юнайтед не са такива и затова ще кажа ..... и на мен не ни пука!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Егото намери място, което да нaрече дом

Довиждане Кристиано. Беше страхотно. Е, всъщност не беше. Но беше почти страхотно, а това е почти толкова добре, нали?

След като Роналдо обърна гръб на страхотен отбор със страхотен мениджър, за да се присъедини към "Моето шоу" в Реал Мадрид, можем да поразсъждаваме върху човека, който вътре в себе си имаше величие, но не винаги то се виждаше.

Той ни донесе великолепие, а заедно с това и поразителна глупавина. Донесе ни невероятен кураж, донесе ни и такава суета, която предизвика физическа революция. Той направи от себе си едновременно звезда и обект за присмех. Той отбеляза голове със смайващ диапазон, някои със сурова сила, някои с финес, някои с дълбока футболна интелигентност. Освен това обаче лесно падаше и симулираше и гледаше да изкара червен картон на противников играч при всяка удобна възможност. Правеше прекрасни неща, но също така злорадстваше, хленчеше и пърхаше с мигли.

Той е най-талантливият футболист в света, но освен това е също толкова известен с гела по косата и мазните гърди. Създаваше страхотни победи, но в техните кулминационни моменти почти винаги той е празнувал сам. Той е футболният Нарцис, в басейна на спортната история, той се възхищава единствено на своето отражение.

Семето на величието е посято в него, но аз имам своите съмнения относно развитието му. Пеле, Марадона, Кройф, Бекенбауер: къде се вписва Роналдо в този квартет от великолепие? Не се вписа и едва ли някога ще се впише. Той избра да смени дисциплината и целите на сър Алекс Фъргюсън, за да бъде глезен и идолизиран в Реал, заради прищявката на страдащия от мегаломания президент - Флорентино Перес.

Има доста общо между квартета на величието и Роналдо. Всички те имат невероятни футболни умения и страхотна футболна интелигентност. Всички те създаваха страхотни победи. Йохан Кройф беше почти толкова темпераментен колкото и Роналдо, а Марадона чувствително повече.

Между четворката и Роналдо има и решаваща разлика и тя идва от думата с "О". И четиримата бивши футболни величия имаха невероятната способност да изграждат отбор около себе си. Роналдо не успя да направи това, а и не показа и никакво желание да го направи. За него главната задача на съотборниците му е му служат или да бъдат укорявани, ако не успеят да го направят. За онези четирима велики футболисти останалите играчи бяха второстепенни колеги, за Роналдо другите са екстри в Роналдо: Филмът.

Отборите печелят трофеи, не играчите. Над всичко във футбола са отборите, а това е концепция, която Роналдо никога няма да схване. Футболистът, независимо колко е брилянтен и колко е изискан, трябва да е готов да отстъпи, да помага на колегите си, да притиска защитниците в тяхната собствена половина, да си върне топката. Той трябва и да е готов да играе по начин, който не му е симпатичен. Кристиано Роналдо е много далеч от всичко това. Ето защо той ще се чувства като у дома си с културата на галактическия Реал Мадрид, където водещ мотив винаги са били парите, а не футболният успех.

Дали Роналдо някога ще намери величието? Дали някога ще израстне? Възможно е, но това трябваше да стане досега. Освен това той направи решителна стъпка, която ще го отдалечи от възможността да работи със силен мениджър, нещо което би му помогнало да се развие като истински лидер. Истината е, че на първо място Кристиано Роналдо е влюбен в себе си, страст на която той никога не изменя. Той си тръгва от Юнайтед, но винаги ще бъде верен на Реал - единственият отбор, който Роналдо наистина разбира.

Саймън Барнис, в-к ''Таймс''

sportni.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурен съм че Роналдо няма завършен 8ми клас.Тва не може човек да е толкова тъп,нахален,нагъл и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бтв Васе за тези цитати не е виновен Роналдо ама грам. Виновни са шибаните медии, които просто търсят скандала около него, защото е най-популярния футболист на планетата в момента. И нормлано е като му задават провокиращи въпроси той да отговаря, а не да отрича и да мълчи, за да налива масло в огъня в най-тежките моменти от сезона. Представяте ли си Март месец да беше казал "напускам Юнайтед", колко по-тежко щеше да е за отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
а бе какво само се вързвате на тъпите заглавията, ебати хората, прочетат нещо дето няма 5% истина и веднага почват да нареждат да не говорим пък за 'изказването' на Фъргюсън, как Роналдо ВИНАГИ е искал да напусне на някои идиоти трябва да им се забрани да пишат статии, то бива бива глупости, ама чак пак толкова Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво му е на интервюто с Фърги ? Роналдо никога не е казвал че иска да напусне така ли ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво му е на интервюто с Фърги ? Роналдо никога не е казвал че иска да напусне така ли ?

Фъргюсън не е казал това, което е написано. Роналдо е искал, но не ВИНАГИ. Това винаги аз го разбирам все едно всеки един сезон той е искал да се махне, а това не е така. Искаше миналия сезон, но не стана. Сега вече ще стане, но това не е винаги...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено ми хареса статията де... Особено сравнението Кройф - Роналдо... Относно какво бил казал или не Роналдов, поведението му на терена красноречиво показва кво има под гела... Но не ме и изненадва, все пак е *** и португалец, няма какво да се коментира повече. За такива като него Реал от Мадрид е най-подходящия отбор. Помогнал е доста в Юнайтед, но само толкова... Искам Юнайтед на отборния футбол, стига индивидуализъм. Стига звезди...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Но не ме и изненадва, все пак е *** и португалец

И аз бих станал гей, ако това значи да ходя с Парис Хилтън :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още е наш играч, така че много моля - мерете си приказките какъв е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз бих станал гей, ако това значи да ходя с Парис Хилтън :)

Халал да ти е... Искрено ти го пожелавам, ако е мечтата на живота ти...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пука му .. просто още не го знае.

Вярно че му пука ... ама защо ли ... изобщо ние заслужаваме ли това ... бил Гей ... смешно е ... най-малко на него можете да кажете Гей ... дето ги сменя като носни кърпички ..
И неговите заклети фенове и фенки тръгнаха да го псуват защото напусна Ман.Юнайтед ... и аз не исках да го прави ... ала коя съм аз бе МАмка му ... характера му е просто избухлив ... а както казва отбора попринцип е много свестен ... това е всичко което е Рони ... Най-добрия !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как ми е тъпо сега ... Жалко наистина, че такъв невероятен футболист избра грешната посока ... Жалко ... Редактирано на от Lachyss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена