Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Джеймс Честър премина под наем в Питърбъро

Препоръчани публикации

Ръководството на Манчестър Юнайтед освободи седем футболисти

Ръководството на Манчестър Юнайтед освободи седем футболисти, съобщава goal.com. Всички те са от младежките формации на тима. Кийрън Лий, Шон Еванс, Конър МакКормак, Крис Фаган, Майкъл Леа, Ричи Хоунс и Майкъл Барнс ще си търсят нови отбори. Най-изненадващо е освобождаването на Кийрън Лий, който бе избран за най-добър играч на годината в първенството на вторите отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ръководството на Манчестър Юнайтед освободи седем футболисти

Явно не са за отбора.. поне според ръководството,все пак неможе всички да са новите Скоус/Гигс/Бекс.. дано само да не съжаляваме след време за някой ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Язък дето им превеждах профилите.Щом ръководството е решило така, но чакам заместниците им...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно школата е доста зле щом освобождаваме толкова много футболисти <_< от времето на Бекъмовците нямаме наложен футболист от школата <_< Дано с Уелбек,Кембъл,Симсън,близнаците и Посебон имаме повече успех

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безумие е да се освобождава Лий, както и Барнс, просто съм потресен от тази "чистка"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така или иначе после ръководството ще съжелява за някои от тях.. но ще видим за кои..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кийрън Лий, Крис Фаган

Тия 2мата на CM-а станаха машини...тъпо е да освобождаваме така футболисти, но щом ръководството е решило явно така трябва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Безумие е да се освобождава Лий, както и Барнс, просто съм потресен от тази "чистка"...

:newsm10:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е положението ще трябва да се примирим!И аз съм против освобождаването на някой от талантите,но никой не ни пита...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично трудно виждам някой от талантите от школата на този етап във основния състав ,според мен в момента имаме много добър комплектован състав и трудно някое от момчетата може да пробие ,ако бяха други времената и други условията може би ,но не и сега... Иначе според мен възможности имат Дани Симпсън , Дарън Гибсън , Ричи Джоунс , Лий Мартин ,Крис Ийгълс и Кийрън Лий.. За съжеление последния вече е минало... :beer: Редактирано на от manunitedforever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От тея играчи да ви кажа честно не мисля,че някой става за нашия отбор.А и да имат някакъв потенциал не са го показали щом за Карлинг ни бият знайни и незнайни тимчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм на мнението на Ханибал.. Един играч не е ли 100% талант не заслужава да получава заплата от нашето ръководство..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да са талантливи,но това не стига.Не м исе вярва да са играчи като от времето на Бъзби или Скоулс/Гигс/Бекъм... Сега трябва да защитаваме титла и да гоним още успехи,а това става с наистина класни играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Талантливи дотам,че са стигнали до Резервния отбор и са цъкали с договор 1-2 години вместо да ги изгонят по-рано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Суонси иска да вземе Фабиан Бренди под наем

Мениджърът на Суонси Роберто Мартинес заяви, че иска да вземе под наем нападателя на Манчестър Юнайтед Фабиан Бренди, съобщава английското издание „Индипендънт”. „Фабиан се приобщи към състава много добре. Той бе много щастлив в клуба и беше истинско удоволствие да го наблюдавам как израства с всеки изминал ден. Вече съм говорил с него и той е много ентусиазиран от възможността да остане при нас за една година. Остава да видим какво ще реши Алекс Фъргюсън”, заяви Мартинес.
19-годишният нападател е юноша на Манчестър Юнайтед, но през януари 2008 година премина в Суонси под наем и помогна на клуба да се класира в Чемпиъншип. Сега мениджърът на отбора иска да си осигори услугите на младока за целия предстоящ сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играч на Манчестър Юнайтед иска отново да се върне в тима

Бившият играч на Манчестър Юнайтед Райън Шоукрос, който премина в Стоук Сити заяви, че иска да докаже своите качества през новия сезон, съобщава английското издание „Мирър”. „Искам да покажа на Алекс Фъргюсън, че е сгрешил като не ме остави в състава. Имаме добър състав, който ще ни позволи да се задържим в Премиършип”, заяви Шоукрос.
През миналия сезон той премина в Стоук под наем, а през януари 2007 година той бе закупен от клуба. Райън помогна на състава да се класира в Премиършип, където ще има възможността да играе срещу бившия си клуб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стоук са много добър отбор. Доказаха го чрез класиране в Премиършип. Според мен той може да се развие там..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шон Еванс напусна Манчестър Юнайтед

Лявото крило на Манчестър Юнайтед Шон Еванс напусна клуба, съобщава goal.com. „Трябва да наблюдавам момчето поне в рамките на една седмица, за да реша дали да го вземем. Алекс Фъргюсън ме убеди, че Еванс има големи качества”, заяви треньорът на шотландския Инвърнес- Крейг Бревстер.
20-годишният юноша на Юнайтед напусна клуба, след като неговият договор изтече на 01 юли. Той ще изкара проби в шотландският отбор Инвърнес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо не ги задържим тея момчета като им предложат нови договори - така ще е най-добре да бъдат давани под наем на някой отбор да развиват пълния си потенциал и след това, ако бъдат харесани от ръководството - в първия отбор. Редактирано на от ManUtdFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-малкото самите играчи няма да са особено доволни да ритат под наем до 30,а и както казах щом са освободени значи не са достатъчно добри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this