Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Манчестър Юнайтед няма да спира Андерсон за Игрите в Пекин

Препоръчани публикации

Андерсон смени контузения Кака за контролата с Швеция

Халфът на Манчестър Юнайтед Андерсон замени звездата Кака в състава на Бразилия за приятелския мач с Швеция в Лондон тази сряда. Кака не игра за клубния си отбор Милан вчера при победата над Торино с 1:0 заради контузия, която ще му попречи да излези и за Селесао в контролата в сряда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерсон смени контузения Кака за контролата с Швеция

Халфът на Манчестър Юнайтед Андерсон замени звездата Кака в състава на Бразилия за приятелския мач с Швеция в Лондон тази сряда. Кака не игра за клубния си отбор Милан вчера при победата над Торино с 1:0 заради контузия, която ще му попречи да излези и за Селесао в контролата в сряда.

Андерсон, се намира в по-добра форма от Кака.Мисля си, че дори и да не беше контузен отново можеше да остае, Кака на скамейката .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
АНДЕРСОН: МОГА ДА ЗАМЕСТЯ КАКА

Младата звезда на Манчестър Юнайтед Андерсон заяви, че е напълно готов да замести контузения Кака в контролата на Бразилия срещу Швеция, която ще се играе тази сряда на „Емирейтс” в Лондон.

19-годишният футболист на „червените дяволи” бе извикан от Дунга, след като Кака се контузи в дясното бедро в мач за Милан миналата седмица.

Според Андерсон, позицията, на която е играл при вчерашната победа с 3:0 над Ливърпул и доброто му представяне на поста, показва, че съвсем спокойно може да замести носителя на Златната топка.

„Имах повече свобода срещу „червените” тъй като играх като „номер 10”, каза играчът, който обикновено има по-дефанзивна роля за английските шампиони.

„Много ми е приятно да играя на тази позиция и се надявам, че ще мога да повторя показаното снощи и с екипа на Бразилия”, добави той.

http://www.gong.bg/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон: Искаме и двата трофея!

Бразилският полузащитник Андерсон прави забележителен дебютен сезон с фланелката на Манчестър Юнайтед. Дългокосият южноамериканец обаче се надява да даде още много за просперитета на "червените дяволи" до края на кампанията.
Ако трябва ще застана и на вратата, за да помогна на Юнайтед, твърди една от звездите на английския шампион.

- Как ще обобщиш представянето си до момента в Юнайтед?

- Чувствам, че се представям на ниво и в мачовете, и на тренировките. Първоначално ми трябваше време, за да свикна с обстановката в тима. Стъпка по стъпка се учех и се стараех да давам най-доброто от себе си за тима. Много съм щастлив от живота си като футболист на Юнайтед.

- Кой беше най-добрият ти мач като футболист на "червените дяволи"?

- Ако трябва да избера само един, бих казал, че това е победата над Уигън с 4:0 през октомври. Едва за пети път излизах за Юнайтед, тъй като Неманя Видич се контузи. Победата бе чудесна и чувствах, че съм най-добрият на терена през този ден. (смее се)

- Феновете те обичат. Това значи ли много за теб?

- Ласкае ме. В съблекалнята често пеем песни на Юнайтед, когато сме в настроение. Не мога да опиша какво е чувството, когато чуя публиката да скандира името ми - невероятно е. Това ми дава допълнителни сили на терена, за да се отблагодаря на запалянковците за фантастичната подкрепа. Те ме карат да се чувствам наистина като у дома си.

- Една от песните те описва като "полузащитник-магьосник". Играл си в различни зони на средната линия. Къде чувстваш, че е твоето място?

- Нямам конкретни предпочитания. Просто искам да играя в колкото се може повече мачове. Ако трябва, ще застана и на вратата. Наслаждавах се на всяка среща, в която взех участие през сезона. В бъдеще мениджърът ще прецени къде съм най-ефективен.

- Доволен ли си, че избегнахте Ливърпул в Шампионската лига и какво мислиш за бъдещия ви съперник Рома?

- Ако трябва да бъда честен, не съм имал предпочитания за жребия ни на четвъртфиналите, тъй като вече на този етап няма лесни мачове, независимо кой е срещу теб. Малко е странно да играем с Рома толково скоро след предварителните групи, но вече всички мислим за сблъсъците с италианците. Целият отбор мечтаем за трофея от Шампионската лига и сме наясно, че трябва да се борим здраво за него. Шансът ни обаче е голям.

- Наред с помощта, която оказваш на отбора, вероятно се надяваш да започнеш да бележиш по-скоро?

- Постоянно се моля за голове! (смее се) Надявам се, че ще реализирам попадения във важни срещи. Измислил съм интересен начин, по който да отпразнувам головете си!

- Програмата до края на сезона е доста натоварена. Готов ли си за предизвикателството?

- Прекрасно е да си част от такъв сезон, като настоящия. В добра позиция сме във Висшата лига, както и в Шампионската лига и сме се съсредоточили в спечелването и на двата трофея. Дали съм нервен? Не, никога. Винаги съм щастлив! Надявам се да съм още по-щастлив след края на сезона!

http://www.sport1.bg/sport1/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе и другите двама дето си изброил са много луди много се бих изкефил да ги видя при нас ....Пък за нащо момче дано си прав и аз се нядявам да продължава все така то другото ще дойде от само себе си... Редактирано на от Nikildihno

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямате си представа колко много искам 2-та трофея /както и вие :P /, а за Андерсок какво мога да кажа - един от най-добрите халфове в света, а за възрастта си е в 3-ката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон се закани на привържениците на Арсенал

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Андерсон сподели, че се надява след края на сезона в Англия привържениците на Арсенал да имат много причини да го освиркват, съобщава Guardian. 19-годишният футболист бе бурно освиркван от привържениците на Арсенал по време на мача между Бразилия и Швеция (1:0), който се игра в сряда на стадиона на лондончани „Емирейтс”. „Това, че бях освиркван означава, че съм си свършил добре работата в Манчестър. Надявам се след края на сезона привържениците на Арсенал да имат още причини да ме мразят”, каза Андерсон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсоне хич няма да им цепиш басма. Средния пръст и да барат меча.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерсон се закани на привържениците на Арсенал

Арсенал вече им смазахме задниците...иска ми се и Челси да усетят силата на Юнайтед пак :)

Е...ест, че трябва да бием и Арсенал...ако не за друго поне за чест!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон-Това бе невероятен сезон за мен

Португалският полузащитник на Манчестър Юнайтед Андерсон заяви, че този сезон е бил изненадващо сполучлив, съобщава „Скай Спортс”. „За мен сезона бе невероятен. Никога не съм си представял, че в първата ми кампания за Юнайтед, ще спечеля титлата на Англия и Шампионската лига. Манчестър е най-великият клуб в света. Ние сме кралете на Европа и на Премиършип”, заяви Андерсон. 20 годишният бразилец е изиграл 24 мача през този сезон. Младият талант е започнал своята футболна кариера през 1993 година, когато е бил на 5 години, като се е присъединил в юношеската школа на Гремио. Дебюта си в големия футбол Андерсон е направил едва на 16 години, а през тази година спечели трофеи, за които много велики футболисти само са мечтали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Израстна много това момче.

И ще израства все повече.. До 2010 съм сигурен че ще бъде ключов играч за нац. отбор на Бразилия.. и ествествено за нас..Имам чуството че един ден ще бъде сред най-добрите в света! кефи ме у него че е борбен тип стил Тевез/Рууни..големи очаквания имам от него .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон наистина е доста добър на поста си.Струва ми се,че той ще бъде новиат Скоулс.Трябва само да поработи на завършващиа си удар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И ще израства все повече.. До 2010 съм сигурен че ще бъде ключов играч за нац. отбор на Бразилия.. и ествествено за нас..Имам чуството че един ден ще бъде сред най-добрите в света! кефи ме у него че е борбен тип стил Тевез/Рууни..големи очаквания имам от него .

:newsm36: :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон не го открихме ние, а Порто.САФ просто ще го осъвршенства и ще го наложи в Манчестър и националният на Бразилия.Излезе коравак, въпреки, че е на 19 години.Много е борбен и може да играе като атакуващ полузащитник, както и много добре се изявява в центъра на терена.Бори се за всяка топка има добър пас, но завършващата фаза все още куца.Можем да спим спокойни, че Скоулси си има заместник :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бразилците са ми в кръвта... А аз дори не знаех че Андерсон е бразилец! Още едно потвърждение за това кои като нация са много добри в света!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
АНДЕРСОН С КОНТУЗИЯ ОТ МАЧ ЗА БРАЗИЛИЯ

Футболистът на „червените дяволи” падна доста неприятно след единоборство с Хавиер Масчерано и бе изнесен на носилка от терена.
Според едни информации най-вероятно става дума за проблем с кръстните коленни връзки, но според други – за най-обикновено усукване.
Очаква се днес от бразилския медицински щаб да направят пълни изследвания на Андерсон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рано му е за такива контузии,а и той ми мяза на Роналдо..от тая гледна точка че се контузва трудно.Дано да не е нищо сериозно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this