Jump to content
Konteto

Бензема иска да стане съотборник на Бербатов

Препоръчани публикации

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън планира сделка на стойност 21 милиона паунда за нападателя Олимпик (Лион) Карим Бензема, пише The People. 19-годишният френски национал прави невероятен сезон и Фъргюсън е готов на всичко, за да го има в състава си. Скаути на Юнайтед са наблюдавали изявите на нападателя при победата над Глазгоу Рейнджърс с 3:0 в Шампионската лига, като именно Бензема отбеляза последните два гола за Лион. Представянето на „Айброкс” обаче значително е повишило цената на Бензема, като първоначално Фъргюсън е бил готов да предложи размяна, включваща Луи Саа и Микаел Силвестре, но след това е добавил към тях и 6 милиона паунда. „Юнайтед трябваше да повишат първоначалната си оферта за Бензема, но след представянето му срещу Рейнджърс, Фъргюсън е сигурен, че е на път да привлече голяма звезда”, коментира източник, близък до ръководството на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям сделката, въпреки че Саа, Силвестър и 6 милиона лири са множко според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен лично Бензема много ме кефи доста е добър и най важното много млад... Но едва ли Лион ще се навият да го продават през зимата при положение че продължиха в ШЛ а и Силвестър за момента е контузен и трудно ще се осъществи тази размяна...... Редактирано на от Nikildihno

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бензема ми харесва, определено за своите 19 годиини показва качества, но все още обмислям дали сделката е добра, дали си заслужава, за Саха - ОК, ама и Силвестър + 6 млн ?! :wacko: ПС: и все пак вероятността този транфер да се осъществи е много малка ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лион казаха, че не продават нито Бензема, нито Бен Арфа и са им сложили цена от около 100мил Евро така, че не очаквам развитие по този трансфер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки,че много бих се радвал да видя Бензема с червената фланелка,не мисля че ще напуска Лион до края на сезона..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер ще е ако стане, но малко вероятно според мен.На мен много ми харесва Бензема ще пасне добре на отбора и е млад.Иначе звучи хубаво да се отървем от 2-ма наведнъж и да вземем преспективен играч като него.Дано има нещо вярно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм "ЗА". Млад и перспективен играч а и парите си заслужават.Те ще се избият от заплатите които се плащат на Саа и Силвестре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бензема днес направи хеттрик,не спира да бележи момчето.Много ми допада като играч и на САФ ако не му е минал мерака за него,смятам че ще се впише добре в Юнайтед.Особено с Бербо ако нищо не стане,Бензема е човека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SnOOkeD
Бензема, процента е нулев да го вземем прези зимния трансферен прозорец, след намерението на САФ да не взима нови играчи в отбора, освен спряганата алтернатива за Бербо, което ме съмнява да се получи. Също така и след отказа на Лион да продава през този сезон Бензема, шансовете се свеждат до минимум. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бензема иска да замени Бербатов в Тотнъм

Лион/Лондон. Младата звезда на Олимпик Лион Карим Бензема иска да играе в Тотнъм, пише „Observer”. Според изданието, представителите на 20-годишния голаджия искат да уредят клиента си за заместник на Димитър Бербатов в тима на Хуанде Рамос, ако капитанът на България напусне клуба. Президентът на Лион Жан Мишел Аула, обаче едва ли ще склони да се раздели с Бензема, тъй като младокът е един от най-добре представящите се играчи на френския шампион този сезон.

http://focus-sport.net/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е тва пък вече е пълна щуротия от Лион та в Тотнъм да бе цял свят го иска а той иска да ходи в Тотнъм....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лион отхвърли оферта на Манчестър Юнайтед за Бензема Манчестър Юнайтед трябва да се потрудят много повече за да вземат на „Олд Трафорд” Карим Бензема, след като френския шампион Лион отхвърли офертата на „червените дяволи” за нападателя на стойност 20 милиона паунда. „Контрокампо” съобщи, че Юнайтед са предложили 20 милиона паунда за младата звезда на френския футбол, но от Лион са отказали да продадат най-добрия си играч за тази сума. Отборите на Интер и Милан също напират за подписа на Бензема, но те не са готови да дадат толкова много пари за нови попълнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
жалко ... а наистина прави много добър сезон дано през лятото имаме по голям късмет да го привлечем ако не успеем до края на месеца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тия и за 20 млн.паунда щом не го дават значи е сериозна работата.Аз не мисля че струва много повече от тези 20 млн.Наистина в бъдеще може да струва и двойно и тройно, но сега е доста млад и все още недоказал се като нападател от световна класа.Дано да сме по-настоятелни за Бензема тъй като си заслужава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за жалост не мисля, че ще се осъществи просто много пари трябва да се дадат...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SnOOkeD
Твърде много пари трябва да се дадат, а и САФ каза, че няма да прави трансфери. Вероятността да го вземем е много малка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бензема: Искам да играя в Милан

09 януари 2008 | 21:42 | Агенция "Фокус"

Лион. Младата звезда на Лион Карим Бензема заяви, че мечтата му е да играе за Милан, съобщава Daily Mail. 20-годишният нападател впечатли повечето европейски грандове с играта си през сезона, като успя да вкара 21 гола в 33 мача за отбора си във всички турнири. Бензема обяви, че няма да напуска Лион, докато не спечели Шампионската лига с тях. „Мечтая да играя за Милан. Там играе идолът ми Роналдо. Той е от друга планета. Няма подобен нападател никъде в света. Харесвам още отборите на Ювентус, Манчестър Юнайтед и Интер. Ще напусна Лион, за да продължа да печеля. Нужно ми е още време да се оформя като футболист и да съм на нивото на големите отбори”, каза още Бензема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SnOOkeD
Това потвърждава горния ми пост, че Бензема няма да дойде на ОТ. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БАРСЕЛОНА НАПИРА ЗА БЕНЗЕМА Шефоете на Барселона първи ще имат право да преговарят с Лион за закупуването на правата на младия нападател Карим Бензема, съобщават медиите във Франция и Испания. Това е било единственото условие, което са искали от ръководството на каталунския клуб, за да дадат под наем на Лион полузащитника Марк Кросас. Президентът на шампионите на Франция Жан-Мишел Ола е дал съгласието си и през летния трансферен прозорец Барселона ще бъде с преференции при преговорите за привличането на Бензема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Талантливият нападател на френския шампион Лион от последните 6 години - Карим Бензема е обект на интерес от страна на много големи европейски грандове. Името на 20-годишния френски национал постоянно е едно от водещите заглавия в пресата, признава, че вече е готов да играе зад граница. "Мисля, че вече съм готов за това предизвикателство. Милан е моята мечта, а Роналдо винаги е бил моят идол", признава Бензема. - "Харесвам росонерите, но също така ми допада и Реал Мадрид", каза още нападателят, който вече има 8 мача с фланелката на петлите и 3 гола. Откакто Бензема бе взет в представителния отбор на Лион, той има 54 двубоя зад гърба си и 17 попадения. Статията е взета от вестник "Tuttosport" Никога няма да дойде в Ман Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз много харесвам Бензема, но незнам дали ще успее да се впише в сметките на САФ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КАРИМ БЕНЗЕМА ИЗПРЕВАРВА БЕРБАТОВ ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД?

Френският национал Карим Бензема може да изпревари българина Димитър Бербатов за трансфер в Манчестър Юнайтед, съобщават различни източници на Острова.
Според информациите, Бензема, който е смятан за един от най-прогресиращите млади нападатели в Европа ще напусне френския шампион през лятото, а мениджърът на „червените дяовли“ сър Алекс Фъргюсън е готов да предложи близо 22 млн. паунда за футболиста.
От ръководството на английския тим обаче ще трябва да се справят с конкуренцията на италианските грндове Милан и Ювентус, който също проявяват интерес към таланта.
Вчера изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Дейвид Гил заяви, че ръководството на клуба не планува да прави трансфери през зимния трансферен прозорец, който затваря на 31 януари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Притесняваме факта че след като са казали че няма да купуваме играчи през настоящея трансферен прозорец е много вероятно до изтървем някой от спряганите за играчи на Манчестър.Банзема е млад и много-добре развиващ се нападател и при по-висока цена Лион могат да склонят да го продадат и ако това стане на този етап,просто може да го изтървем.Ако САФ го желае в отбора дано го вземе сега защото на лято нищо не се знае а и цената му може да е двойна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове