Jump to content
Authentic

Роналдо гледа към Мадрид

Препоръчани публикации

Испанският гранд Барселона може да привлече Кристиано Роналдо, ако Роналдиньо напусне клуба, съобщава goal.com. Очаква се звездата на каталунците да получи много добра оферта от друг тим и да си тръгна от „Камп Ноу” още през идващото лято. Интерес към него има от Милан и Челси. Барселона са готови да се разделят с Роналдиньо за около 40 милиона паунда, с които смята да купи Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед. 22-годишният португалец подписа нов договор с „червените дяволи” през април и ще остане още 5 години на „Олд Трафорд”. Реал (Мадрид) също проявява интерес към Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
това е много лошо, каталунският 'Спорт' също съобщи за интерес, дано е спекулация и Роналдо да не ни напуска в близките 6-7 години ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барселона сменя Роналдиньо с Роналдо?

Барселона обмисля да замести Роналдиньо с крилото на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо. Според soccer.ru каталунците обмислят да продадат бразилеца за около 25 милиона паунда, срещу които да се опитат да привлекат португалеца.

По-рано президентът Лапорта отрече пред Скай Спортс каквито и да е опити за раздяла с Роналдиньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ще бъде да убедят Юнайтед да го продаде, да не кажа невъзможно.Ако играе така, може да остане до края на кариерата си на Олд Трафорд.Барса да си разтягат локумите. :blahblah:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото по-добре играе Кристиано , колкото повече вкарвва , толкова повече спекулации ще излизат из вестниците и интернет ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лапорта каза, че Зъбатия ще остане в Барца, така че не виждам причина Роналдо да напусне ОТ, това са пълни глупости, няма как да стане .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те за 25 милиона паунда немогат да купят Дрогба... пък какво да говорим за Роналдо като той е безценен.. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кристиано Роналдо е голямата трансферна цел на Реал Мадрид за 2008 г

Португалското крило на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо е голямата трансферна цел на Реал Мадрид за 2008 година, пише „АС”. Още през миналия сезон се заговори за интерес на „белия балет” към португалския национал, но той поднови договора си с Юнайтед до 2012 г. Въпреки това 23-годишният играч има клауза за освобождаване срещу 70 милиона евро. Бернд Шустер настоява в състава да има класен флангови играч, който да умее да бележи попадения. По тази причина за 36 милиона евро бе привлечен Ариен Робен от Челси, но холандецът не оправда очакванията и дадените за него средства. Предраг Миятович е готов да се раздели през лятото с играчи като Солдадо, Савиола, Дренте и Робен, като парите от продажбата им може да финансират трансфера на Роналдо на „Бернабеу”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе що не си ............ майката.Реал най-тъпия отбор в света.Купуват играчи и им провалят кариерата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе що не си ............ майката.Реал най-тъпия отбор в света.Купуват играчи и им провалят кариерата.

:newsm10:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе що не си ............ майката. И аз това си казах.Мразя Реал, че и Барса.Дадох ме им Бекъм, Роналдо няма да го дадем.Ако ще и 100 милиона да дават, съм против.След няколко години не знам, може би ще му дойде времето, но сега е абсурдно да продаваме такъв играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реал (М) вади 70 млн. евро за Роналдо

Публикувано изображение

Португалецът имал клауза в договора с Юнайтед, че за тази сума може да си тръгне

Испанският футболен колос Реал (Мадрид) е приготвил оферта в размер на 70 милиона евро за португалския нападател на английския Манчестър Юнайтед - Кристиано Роналдо, съобщи мадридският вестник "АС" на първата си страница.

Роналдо има договор с "червените дяволи" до 2012 година, но "АС" твърди, че според една от клаузите правата му могат да бъдат откупени за 70 милиона евро.

Мадридският ежедневник пише, че португалският национал лично е настоял за включването на тази точка в договора поради огромното му желание да играе за "белия балет".

"Ще бъде страхотно да заиграя в Испания", заяви 23-годишният Кристиано Роналдо преди известно време, цитиран от испанската преса.

Повод за трансфера е желанието на президента на Реал Мадрид Рамон Калдерон да подкрепи добре представящия се отбор на Бернд Шустер, който зимува на първо място във временното класиране на испанската Примера дивисион със седем точки аванс пред Барселона.

Калдерон иска да доведе в клуба "медийна звезда" след отказа на италианския Милан да продаде Кака, обещан на привържениците на шампионите при издигането на кандидатурата му за президент преди година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Искам един ден да играя в Примера дивисион

Публикувано изображение

Португалецът иска финал срещу Кака или Меси в Шампионската лига

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо завяи, че един ден би искал да облече екипа на някой испански отбор. Роналдо, който бе класиран на трето място в допитването на ФИФА за Футболист на 2007г., заяви, че в момента се чувства много добре в настоящия си клуб, с който има договор до 2012г.

"Мечтата ми е един ден да заиграя в испанското първенство, което наистина е фантастично. Според мен Премиършип е най-силното първенство, както и да го погледнем, но би ми се искало да играя в Испания, за да усетя разликата", заяви полузащитникът.

"Не знам дали ще мога да изпълня тази моя мечта, но и да не се получи няма да е фатално. В момента се чувствам отлично в Юнайтед, където феновете ме обичат", допълни португалецът.

Както е известно, преди време от Реал (М) обявиха, че желаят Роналдо. Моментално журналисти от в-к "Ас" се изстреляха към Манчестър и посетиха къщата на звездата, а впоследствие Сър Алекс трябваше да ги гони от "Олд Трафорд".

Роналдо заяви, че се чувства привилегирован от това, че е номиниран сред най - добрите в света заедно с Кака и Меси. Халфът добави, че иска и през следващите години да бъде застигнат от успехи.

"В бъдеще искам не само да присъствам на церемонията в Цюрих, но и да печеля титли с клуба ми. Те са по - важни от индивидуалните отличия", каза Роналдо.

22 - годишният португалец е на мнение, че възрастта няма значение при определянето на най - добрите играчи. Португалецът изрази желание неговият Юнайтед да не се пада с Милан или Барселона на 1/8 финалите в Шампионската лига, а в по - късна фаза на турнира.

"Ако е възможно, искам да играем срещу Барса или Милан на финала. Това ще бъде страхотно", завърши полузащитникът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

..."Ако е възможно, искам да играем срещу Барса или Милан на финала. Това ще бъде страхотно", завърши полузащитникът.

И аз го искам.Ще бъде страхотно да ги унижим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да и аз искам но с Роналдо в нашия отбор ... дано тези спекулации не са верни! :2censored: :2censored: :2censored:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако КрисЕ напусне Манчестър и отиде в Реал или някъде другаде може би това ще му бъде най-голямата грешка в живота .. Дано наистина тези писания не са верни ! :angry2: Редактирано на от LOVE_CRISTIANO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо има договор с "червените дяволи" до 2012 година, но "АС" твърди, че според една от клаузите правата му могат да бъдат откупени за 70 милиона евро.

Дано да няма такава клауза.Тия реал могат да извадят всякакви пари.Искам Роналдо да играе при нас поне още 2-3 сезона.Ясно е че няма да завърши кариерата си при нас, въпреки че много ми се иска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо ще напусне някой ден,но няма да е скоро най-вероятно в Барса или Реал както направи Бекъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Барца продадат Зъбатия, със сигурност ще се опитат да изкушат Роналдо и той да отиде при тях, Реал също проявяват апетити, а и да не забравяме, че с тях си имаме приказка в последните години, примери: Кейрош, Бекъм, Хайнце. Тази кауза определено е гадничка, а и сумата според мен е малка, трябва да спечелим трофей този сезон, за да задържим Роналдо, Господ да не дава да ни напусне, той е най-големия играч в последните години стъпвал по терените на Англия, в този комерсиален футболен свят едва ли ще можем да го задържим в клуба, надеждата ми е, че докато САФ е на ОТ, той няма да позволи Роналдо да си отиде толкова лесно .... :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове