Jump to content
Authentic

Представете се

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Не съм много активен засега, но да се представя. Казвам се Михаил, от Добрич съм, на 42 години съм, имам дъщеря и 2-ма сина, естествено фенове на Манчестър Юнайтед също :) Програмист по диплома, мениджър по професия в ИТ бранша, за съжаление от работата не ми остава много време да чета и драскам по форуми. Фен съм отдавна и ако искам нещо, то е моите деца да могат да преживеят отново онова, което съм преживявал аз по времето на Алекс Фъргюсън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

Казвам се Илиан ,22г. Гледам Юнайтед от 2001/2002 - Г/Д след идването на Рууд в отбора. 

Любими моменти са дербито със Сити 4:3; Финала в ШЛ и победата над Вила 3:2 преди няколко години.

Радостен съм, че успях да хвана голяма част от мачовете на поколението 92-ра като горчивина остава заради невъзможността да гледам отбора 93/94 , който е един от любимите ми състави. 

Favorite Red е Рой Кийн, макар че извън терена не е един от блестящите умове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

Аз съм Сашо, на 39г. от Варна. Привърженик съм на отбора от както се помня. Последните години малко ми е болно за отбора, след като Съра си тръгна. Но надявам се сега с новите попълнения да им потръгне играта.

Любим момент: гола на Солскяер за 2:1 на финала на КЕШ срещу Байерн 1999г. Невероятен момент и невероятно поколение футболисти!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Приятно ми е,казвам се Любомир и съм на 31г.Живея в Бургас.Любимите ми отбори са Манчестър Юн. и ЦСКА,водя и си записвам всякакви статистики за мачовете и на двата клуба.Интересувам и се от историята им.По професия съм историк-археолог.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотно! Предлагам да си включваш редовно в най-активните теми - преди/след мачовете и трансферните спекулации. И да не забравиш да споделиш статистиките, които си водиш... със сигурност ще са интересни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Казвам се Виктор. Роден съм и живея в София. На 14г. съм, а след седмица и половина ще направя 15. Луд фен на Манчестър Юнайтед още от малък, но манията ми към отбора изникна през сезон 2009/10. От сезон 2010/11 пък гледам редовно мачовете на отбора. В последните две години започнах още повече да се интересувам от любимия клуб. Мога да се похваля, че в семейството ни имаме трима човека, които обичаме Манчестър Юнайтед. Това сме аз, братовчед ми, който макар и на 7 години не изпуска нито един мач, а също така знае и почти всички футболисти. Разбира се и двамата бяхме пристрастени от дядо ми, който е фен на Манчестър Юнайтед вече над 45-50 години.  :mood (5):

За този сезон си пожелавам само титлата, както и да запазим трофея от ФА Къп. 

Редактирано на от hristow_fan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз отдавна съм в форума де, но не видях тази тема. Казвам се Иван, на 18 години, от Стара Загора. Голям фен съм на спорта от малък (не толкова аз да спортувам, колкото да гледам де). Фен съм на Манчестър Юнайтед и Берое, а футбол гледам от 2003/04 година (не беше тогава много сериозно, защото все пак бях малък, но...mood%20(17).gif ) Та през 2005 или 2006 станах фен на Манчестър Юнайтед. Почнах да ги харесвам, понеже от време на време по телевизията пускаха мачове от 90-те години (с Кийн, Бекъм, Шмайхел, Кантона), След това почнах да ги гледам и през самият сезон. Най-странното при мен беше, че от моето семейство само аз гледам футбол, другите гледат само когато аз ги карам  :chalga: . Надявам се да завърша нещо от сорта на туризъм и да имам възможност да посетя мач на Юнайтед или поне Олд Трафорд да видя на живо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте дяволи и дяволици :mood (17): ! Казвам се Бранимир Статев и от скоро съм член на фенклуба (но от дълги години съм фен на отбора)! Искам да попитам, дали се събирате някъде във Варна да гледате заедно мачовете, и дали си организирате седмични или месечни срещи на привържениците? Благодаря предварително! Лек ден на всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! Казвам се Кристиян, от малък съм червен дявол! Работя в спортната сфера. От доста време не съм използвал форума, но се завръщам като една от основните ми идеи е да намеря хора от пловдивския регион, за да разбера дали има събирания между феновете за гледане на мачовете на отбора. Ако да, това е много добре, но ако няма подобно място съм готов да се заема с търсенето и организирането на място в града под тепетата, където феновете на Юнайтед да се събираме. Просто като виждам как феновете на други отбори имат подобни събирания ми е някак неприятно да си мисля, че феновете на най-великия отбор не се събират да гледат заедно мачове! Поздрави на всички и нека си пожелаем много победи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошли, приятен престой във форума. За Варна доколкото помня май имаше хора, които ходеха в Three Lions club или нещо такова. За Пловдив не знам, ама бая хора сте напоследък оттам, евентуално някой от тях да каже :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бе, доста пловдивчани са се навъдили напоследък. Направо са като хлебарките. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте. Приятен престой във форума на всички, ако нещо не ви работи, не можете да си смените подписа и т.н. - Жозе Моуриньо е виновен. Така, че don't bother.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, на Най-великия отбор! Казвам се Петър и съм на 28 г. Фен съм на Манчестър Юнайтед от сезон 1998/1999 г. Тогава съм бил на 10, и беше модерно да си от футболния хегемон на Англия и Европа, но в последствие Манчестър Юнайтед се превърна в религия за мен. Сериозно следя отбора (доколкото можеше тогава) от сезон 2001/2002, та до днес.
Като цяло не съм от активните пишещи! Следя форума от 1-2 години, но чак сега получих одобрение, за да мога да пиша, и да чета определени теми, не знам защо но няма значение. За да няма, от коя "партия" или "поток" съм :mood (17): , да кажа, че съм зад мениджъра и футболистите, които горят, за отбора. Критикувам и двата полюса, зависи кой е виновен! Не пиша с цветни букви, и не вадя каквито и да е статистики. Може да съм Ви малко скучен, но се надявам да НЕ подразня някого, с някои от бъдещите ми редки коментари! Редки, защото нямам почти физическото време, да пиша и отговарям постоянно, но поне ми остава време за четене, защото има доста потребители, от този форум, които пишат много интересни и качествени неща!
Това е от мен, за сега. Мога да пожелая на всички един сезон, изпълнен с много емоции и усмивки на края! GGMU  :devil1:  :devil1:  :devil1:  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имахме проблем с админ панела, който не позволяваше и да се одобряват нови акаунти. 

Сега вече всичко е точно.

Като се цитират мнения се ползва гумичката за да излизат коректно и на двата скина на форума.

Друг съвет- не приемай нещата тука на сериозно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте, Казвам се Михаил на 30г от гр Трявна но от 10г. живея във Варна. Голям фен съм на отбора още от както се помня и съм много хепи, че бях свидетел на велики моменти (Глори Глори).  Следя форума от няколко години но от скоро съм официален обитаващ :) 

Поздрави и дано новият сезон донесе повече радост отколкото разочарование... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще следим развитието ти под лупа :mood(17): Защото има много спорове как се интегрират новите хаха

• Хаха 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове