Jump to content
Authentic

Представете се

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Нека всеки потребител каже по нещо за себе си и по този начин да се опознаем по-добре :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека всеки потребител каже по нещо за себе си и по този начин да се опознаем по-добре :)

E, ти нищо не каза за себе си.. :blink:

Аз съм от Варна,на 2-ри януари ставам на 16 г. .. казвам се Жулиан(май от тук трябваше да започна),уча строителство и архитектура..общо взето спортен човек съм.. :) Tренирал съм футбол,бейзбол,ръгби(всъшност отидох само 1 път,ама беше супер тъпо и се отказах),плуване,брейк(^^)..(най-много ми хареса бейзбола ) Обичам да гледам филми(хубави) и TV.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм Ангел на 22 от Пловдив, студент съм в Технически Университет - София филиал Пловдив 4та година индустриален мениджмънт, работя в кантора за недвижими имоти. Спортувах от 5ти до 12ти клас и първите 3 години в университета волейбол, като съм участвал в отборите им, достигайки областните групи, също всяка неделя играем футбол с приятели от квартала и колеги. Занимвам се в свободното си време с подържане на сайтове(joomla/mambo/e107/), форуми(IPB/phpBB2), влизам редовно в IRC(UniBG) с различни никове, но предимно с crossroader. Голям фен съм на футбола предимно на английският, любимите ми отбори са Манчестър Юнайтед, Парма, Барселона и Селтик... не обичам български футбол макар че следа изявите на Ботев(Пловдив), любим футболист не мога да определа като цяло предпочитам латино-американските сред които има големи таланти от сорта на Роналдиньо и Кр. Роналдо. Не мога да определа любим жанр филми просто предпочитам такива които от началото ме грабват и до края ме заинтригуват и не са брутални от сорта на поредицата Saw, слушам R&B/Hip-Hop и House(progressive, minimal и tech), любима група Blink182, певец Lil Wayne.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм Кристофър живея в Пловдив на 16 години съм. Уча в частната математическа гимназия.. Тренирам борба вече 2ри месец... Любим отбор ми е Юнайтед, фен съм и на Аякс... Бг първенството не го следя ама се водя че съм от Ботев.. Любим футболист ми беше Зидан, сега е Роналдо.. Любима музика House (Deep, Funky, Electro).. Любими жанр филми гангстерски предимно.. Любимия ми филм е Scarface..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм Ангел на 15 години от Велико Търново.Уча "Строителство и архитектура", в девети клас съм.Основните ми хобита са футболът, автомобилите и автомобилния спорт, които ме запалиха по третото - четене на форуми по такава тематика.Рядко гледам мачове от българските първенства, английската висша лига ме влече повече.Манчестър Юнайтед завинаги ще бъде моят любим футболен отбор.Слушам всякаква музика, стилът няма значение, важното е парчето да ме кефи.Предимно слушам радио Fresh или на компютъра си прослушвам личната си колекция.
Това е в общи линии.Наскоро един приятел ме базика, че ако не говоря за момичета, ще говоря за коли,а ако не говоря за коли, ще говоря за Юнайтед.
Те така.Ако някой го интересува нещо друго, скайпът ми е anhrimik.

ПС BreathOfFrost, излязохме колеги. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казвам се Велимир(накратко ми викат Вильо) на 16 съм уча Икономика и Стопански менинджънт и съм 10 клас Слушам черна музика Винаги съм обичал футболът,но в последната година и полувина съм полудял на тема футбол и заради футболът взех по-рядко да излизам(всяко зло за добро) Тренирал съм плуване и хандбал.Никога не съм тренирал футбол,но като малък много играех в квартала Сега ходя на фитнес Любим алкохал бира и поняга доста наблягам на нея :rolleyes: :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм Петър (Пешо) на 17 години :). 11 клас съм и уча във Френската гимнация в Бургас :) На 22 Януари ставам на 18г. :P Слушам всякакъв вид Метъл и Хард Рок ;) :bandgm7[1]: Като по-малък тренирах футбол, но се отказах (за което съжалявам). Иначе друго не съм тренирал. В момента се водя нещо като геймър :P ;) Винаги съм обичал Юнайтед. Още помня на Фифа 99 играх само с тях, не знам защо. Като малък бях и от ЦСКА, но в последните години не следя БГ първенството много. Според мен най-велекия спорт е футбола, а най-великото първенство Английското! :) За завършек ще кажа само ROCK ON! :manutdd: ПП. Намяше ли подобна тема. Там беше с някакви въпрости... ПП2. Използвал съм максималния брой емотинконки в този пост :lol: Редактирано на от Magnum

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Опааа..момичЕнцЕ =) Казвам се Мартина наа .. 16 години :bounce: От Монтана съм .. Уча в Гимназия с Преподаване на Чужди Езици /ГПЧЕ/ .. вече 10ти клас

Нямам определен любим стил музика ,който да харесвам .. обичам да слушам всичко .. /без опера,жици..ала бала/

Като по-малка ходех на спортни танци,рисуване,училище Европа .. но вече не ;]

Ужасно много много много харесвам Кристиано Роналдо .. направо .. :bounce: :wub: Фенка до гроб! :blink:

Гледам футбол понякога,когато имам свободно време.А мачовете на Манчестър не ги пропускам :P

Обичам страшно много да играя футбол.Другите ми любими спортове са тенис и баскетбол ,но играя само когато мога и има с кой

Ам.. това е от мен .. Ако някой иска някаква по-конкретна информация .. да ми пише ЛС,с удоволствие ще му отговоря ;)
п.п1: :manutdd2: :manutdd:
п.п2: Българския футбол НЕструва ! :lol: :2oops:
Редактирано на от LOVE_CRISTIANO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
казвам се Цвети от софия на 15 години .от малка съм фенка на юнайтед. :manutdd: . слушам всякаква музика .от бг отбори съм фенка на локо сф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Hello I'm Rogo administrator from manutd-serbia,and yesterday we became a partner's.I hope our collaboration will last for a long time ;)
sory for my very poor English :2oops:
:manutdd2: :manutdd:
Публикувано изображение :2bg: Редактирано на от manutd-serbia

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Hello, Rogo, and welcome to our forum. I hope you like it. We're very happy about our partnership and we think it's great that people from the Balkans who are fans of Manchester United can gather and have a chat about our favourite club :)

ManUtd-Bulgaria and ManUtd-Serbia.co.nr :trink39:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте аз съм Алек от Русе.На 31години.Фен на Юнайтед от близо 17 години.слушам IRON MAIDEN MANOWAR HELLOWEEN JUDES PRIEST HAMMERFALL RUNNING WILD MOTORHEAD.Естествено съм фен и на ДУНАВ и Нотингам Форест и Хартлипул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мм аз съм Кирил и съм от Враца... 9ти клас Пмг Враца (rock) 16 години правя .. 30 март. Юнайтед винаги е бил моя отбор на 6 години вече знаех всички футболисти от тогавашния отбор. Кфо друго да кажа нз, ако има Врачани ЛсС... иначе в България има един отбор и една А гитка.. Ботев Враца завинаги! ако някой нещо ЛСс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казвам се Щилиян на 15 години съм,на 2 ноември ще направя 16.Уча в Електротехникум "Мария Кюри"(Сливен) с паралелка Компютърна Техника и Технологии(9-ти Клас).Фен съм на Манчестър Юнаитед от някаде 5-6 годишен и до днес ги подкрепям и ми е тенденция лятото поне по 1-2 фанелки да си зимам на Ман :lol:.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казвам се Васил Христозов и съм на 17 години . В IRC съм по-известен , като (J-M-Saive^ , ManUtD_fen^ , Jimi ) :) Живея в град Стамболийски . Уча в Стамболийски в една гимназия с профил (Английски , Математика и Имформатика 11 клас) Много обичам да спортувам ... По-конкретно занимавам се с тенис на маса от 7 годишен , а от миналата година професионално . Вече втори сезон представям град Стамболийски в родната ни А професионална група за мъже , като тази година успяхме да победим доста титоловани отбори като : Марица Фест (Пловдив) , Роса Попово , Академик Свищов , Тетрон Плевен , Шумен и Локо София :) . Имам много участия на републикански първенсва , както и много медали ... Участвал съм също на Балканияда преди няколко години , а тази година успях да се класирам и са национарният отбор на България за юноши старша възраст , като се надявам да представя страната ни лятото на Европейското първенство в Рим :manutdd23: Иначе сам неизменен фен на Ман Юнайтед от 1996 г . :) Сега отборът се превърна в нещо невероятно за мен , в нещо което ми носи радост и ме кара да се чувствам добре . Не пия и не пуша (само согато се налага :D) Обичам приятелите си .. Обичам да залагам (Evrofootball) :lol: Айде това е накратко от мене , успех на всички луди фенове ;) Редактирано на от Jimi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Варненец ГОРДОСТА НА ГРАДА :) Карам си Хондата гледам си мачовете на МАН УТД и тва е истината !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде нещо и от мен :) Казвам се Марин Маринов и съм от гр. Шумен . Вече ударих 19-ката :D Фен съм на Юнайтед от около 10ина години . Тренирах до скоро футбол но се наложи да спра . Сега разцъквам по площадките с приятели. Играя народни танци съшо от 10 години и ходя на фитнес (от време на време) :) Уча последна година в Природоматематическата гимназия в града. Слушам сякаква музика , но предимно транс и техно . За филми не мога да кажа точно , но определено ми харесват тийн комедиите и приключенските филми. И особено ужасите , макар ,че според мен до сега няма направен на max качествен ужас :) :) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте!! Казвам се Деян и съм от Стара Загора,първо искам да ви поздравя за страхотния сайт,разбрах едва преди няколко дни за него и то съвсем случайно(търсих някви картинки gif на К.Роналдо в google и най-отгоре ми изкочи :newsm36:много яко ).Нещо за мен,на 22 год. съм уча в УНСС работя,като барман и активно се занимавам с спорт(избухвания по партита :wacko: ),любимото ми място club PLAZMA PLOVDIV!Играл съм футбол около 4-5 год. във всички отбори в СТЗ и много ме е яд,че се отказах... Аз съм дразнещо голям фен на MAN UTD(така ме определят приятелите ми),за мен червените са просто религия,начин на водене на политиката в клуба,тренйорски щаб,футболисти,фенове възхищавам се на всичко свързано с този клуб.Лятото бачках на Златни Пясъци и се запознах с Английски фенове,ми те са просто фанатици,за тях смисъла на живота им е MAN UTD.Най голямата ми мечта е да отида на театъра на мечтите,ако имам повечко късмет може да го осъществя още тази година. :blush: Много ми се иска тази година да вземем КЕШ,според мен сме по добри,много по добри от 99 год.Роналдо не е футболист той е явление в футбола ще е глупаво ако не е следващия носител на златната топка... Пожелавам успех на всички и най-вече на любимия ни отбор :manutdd23: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм Йордан Божилов от София на 13 години.Любимия ми отбор е Manchester United ( то се и разбира по това че съм в сайта ) , но по точно харесвам Cristiano Ronaldo защото има доста добри изпълнения и самия той е добър ... :) . Тренирам футбол във ПФК " Септември 95 " Е това съм аз и помнете :manutdd: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте. Казвам се Мирослав Василев Георгиев от Добрич на 18 години съм.Фен съм на Юнайтед от доста време не помня с точност годините може би се зарибих към 1998/99 . А сега съм заклет фен на отбора :) :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте всички казвам се Николай Новаков от София съм на 22 години уча в НМА "Панчо Владигеров" поп и джаз пиано голям фен съм на отбора от '98 г. иначе започнах да се зарибявам '94 когато потдочувах за велик отбор от Англия с много добър треньор :) и с велика история.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички,казвам се Илияна Николова от град Монтана на 21 години съм.фенка съм на Манчестър още от малка(баща ми и брат ми ме запалиха по отбора :manutdd2: ).
Форума е много хубав,само ме е яд че не го открих по-рано :( ,но няма значение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е, че вече го откри :) Добре дошла си, както и всяка друга фенка на отбора и да се надяваме, че ще се задържиш ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Амии казвам се Александрина и съм от Пловдив.На 14 години съм - зодия Водолей.Обичам футбола много!Запалих се покрай момчетата в у-ще и покрай чичо ми.От Юнайтед съм от около 4-5 години.Някой ден се надявам да стана спортен журналист за да мога да се занимавам със спорт или по-специално с футбол.От Ман Юнайтед няма футболист,който да не харесвам,но любимци са ми Кристиано Роналдо,Райън Гигс,Уейн Рууни,Скоулс и Рио :))) Регистрирах се във форума преди няколко минути...Здрасти на всички! :) :manutdd2: :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Привет и на всички новорегистрирали се през последните дни!Добре дошли Фенове на най-великия клуб на острова!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове