Jump to content
VILIO

Кой отбор най-много мразите ?

Препоръчани публикации

Аз лично много ме дразни Арсенал отбор който свързвам с Франция,Африка и къде ли не,но не и с Англия А иначе най-много ме дразнят феновете на Ливърпул които почнат да разправят какъв отбор са били преди 20 години :blahblah: :blahblah: :blahblah: Аз лично не мразя никой отбор просто има такива които ме дразнят световен мащаб най-много ме дразни Милан И кой отбор смятате за най-голям враг през годините

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя Ливърпул, Уест Хям, Арсенал, Лийдс и Сити ... Враг Номер 1 - Ман Сити и Пуул

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул, Челси, Арсенал, Сити и Милан. Може би най-много мразя Милан, но гласувах за Арсенал, защото ме държи още от вчера... Ако говорим за фенове, най-много ме дразнят тези на Челси.Преди чукчата да ги купи, хващам бас, половината не са чували за "великия" си отбор. Враг №1, според мен, е Ман Сити.Ако не се лъжа, те са най-старият ни враг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента можеби Арсенал!!!Зареди заблудените им фенчета!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Който каквото ще да говори и да гласува, но феновете на Юнайтед в Англия знаем кои отбори най-мразят. Това са Сити ( вечно съперничество, градски съперник ) и Пуул ( по-успелият клуб в Англия, вечен конкурент за славата и трофейте, като Левски/Цска, Барселона/Реал, Бока/Ривър ). Разбира се, не трябва да се забравя Лийдс Юнайтед, боклуците мръсни, а също и гадните чукове. Именно от отборите от Лондон най-голяма е омразата ни към Уест Хям, а не Арсенал или Челси. А всеизвестен факт е, че ние сме най-мразния тим в Англия, но това само ме радва ... :newsm20: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вечният враг-Ливърпул Градският съперник-Сити Кръвният враг-Лийдс Съперникът в последните години-Арсенал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е за мен не става щото въпроса трябва да е друг кой отбор Не мразите иначе от тия горе сичките не мога да ги понасям даже и мачовете не им глед освен ако не е някое дерби а и към тях мога да добавя още дозина отбори дето не харесвам........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иначе регионални ни съперници освен Ливърпул.Сити и Лийдс са Евертън,Блекбърн,Болтън,Престън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя е много силове дума но не ми харесва Челси,докато Ливърпуул и Арсенал не ме дразнят ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дразнят ме сички освен Манчестър , съндърланд и левски сички други ме дразнят враг номер 1 : Арсенал , Барселона Милан

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не харесвам или по скоро са ми безразлични всички останали отбори ONLY UNITED!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено Челси. Харесват ми някои играчи индивидуално, ама като цяло този отбор го ненавиждам - и преди като беше Моуринъо, и сега с този още по-голям грозник... Особено с тоя късмет, който ги беше обзел до заминаването на Жозе. Всеки мач се измъкваха с някъв смешен гол в последната минута от продълженията... Редактирано на от faire

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул фенове най ме дразнят защото като започне спор все вадят коза че имат повече титли от нас... Ама забравят че не са печелили нищо от 20 години... Живеят си със някаква стара слава на добряци а сега са си поредното посредствено отборче което го мачкат гигантите на футбола....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал са ми най противни и много ме е яд че не ги бихме и то без Ван Перси единственния им класен играч и Росицки донякаде останалите измислени играчи като Фабрегас, Адебайор, Тео Мео и др. са втора класа и направо ги изтървахме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул са историческия ни враг,тях ги мразя най-много. Такива еднодневки като Арсенал и Челси са ми просто смешни... А иначе феновете на Арсенал са ми най-противни. Няма такива боклуци и дебили,изкривяващи нещата,както са им угодни във всяка ситуация и то при ясно личащи преимущества на Юнайтед... Но като отбор - Ливърпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ливърпул са историческия ни враг,тях ги мразя най-много. Такива еднодневки като Арсенал и Челси са ми просто смешни...
А иначе феновете на Арсенал са ми най-противни. Няма такива боклуци и дебили,изкривяващи нещата,както са им угодни във всяка ситуация и то при ясно личащи преимущества на Юнайтед...
Но като отбор - Ливърпул.

Абсолютно съгласен съм.Скаузърите са ми най-противни,особено по начина по който постигат своите победи.Не може подобен отбор да е носител на КЕШ преди 2 години,та те за тея три години си играят само в ШЛ,а в Англия са 4ти.А и нечовешкия им късмет още повече ме кара да полудявам като ги гледам.Относно играта им в ШЛ мога да кажа,че е супер несправедливо отбор,който играе толкова слабо във вътрешното си първенство да е на финал за ШЛ,същото важи и за Милан като и 2та отбора играят по 10-12 мача на сезон и те са в ШЛ,другите в първенствата минават на заден план и просто се гони последното място даващо право за участие в ШЛ.
Относно феновете най много ги мразя тея на Арсенал.При последния мач(2:2) като бяхме в Мърфис почти не стигнахме до бой заради надменното им отношение.Бяха на косъм.Феновете на скаузърите ще ги видя какви са след 20 дена като се срещнем отново в Пъба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:202uu: Ливърпул :glare: :thumbsdownky7:

Напълно подлрепям винаги са ме тварели изключително много :angry: затова се надявам в скорошния мач да ги разбием :newsm36: !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове