Jump to content
Authentic

Аз, фенът

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

До някаде Интер и Милан като кажа,че съм донякаде от тези 2 отбора ми се смеят :biggrin: Иначе симпатизирам на Левски и Манчестър други няма :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В интернет пространството често срещам момичета, по-големи от мен, които се пишат фенки на Юнайтед и на Арсенал. Идва въпросът - защо точно тези два отбора? За мен причината е ясна - Кристиано Роналдо и Сеск Фабрегас, жалкото е, че тази групичка се разраства и то вече с представители на силния пол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... жалкото е, че тази групичка се разраства и то вече с представители на силния пол.

Е кво бе, Сеск не е ли секси !? :wub: :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В интернет пространството често срещам момичета, по-големи от мен, които се пишат фенки на Юнайтед и на Арсенал. Идва въпросът - защо точно тези два отбора? За мен причината е ясна - Кристиано Роналдо и Сеск Фабрегас, жалкото е, че тази групичка се разраства и то вече с представители на силния пол.

Е кво странно - аз през седмицата съм за Юнайтед и Арсенал, уикендите за Барса и Реал, лятото викам за Ривър и Бока, а в България подкрепям ЦСКА, Левски, Локо СФ, Литекс, Славия (като съм си в София) и чат-пат Ботев и пловдивското Локо (като ида в Пловдив). Като се върна край морето пък викам за Нафтата, Черноморец, спартаклии и "Морето". :wink: Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дааа беее.. сууупер е нервещо e тва. Някой тe пита от кой отбор си и като кажеш Манчестър и сички "Ууу то всички са за Манчестър" :angry: :angry: :angry: :angry: Кои всички бе мама му ** ***.
Good posting, babdbaby22 :mood (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми да, всички сме за МанчестЕр (щото повечето така го изговарят). Кой заради Кристияно :wub:, кой заради Бербо. :mood (35): Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само,само,само Сиера але але але алеееееееееее Сиераааааааааа ,але алеееееее. В Хасково отиваме,циганите да убиеме,а ние сме Сиера о-о-о Сиера Димитровград ! Реал Ладс Редактирано на от Форум Айдъл

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скрита Сила Мъдрево!

Най-великите са... босът им Мъйрям Апти - "Марчо" е събрал солиден отбор, сред които личи и името на небезизвестният централен нападател Зекерие Зекерие!

П.П. http://konxompax.wordpress.com/2008/07/16/bg-football/ Редактирано на от xtRael

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имената са култови, а "Скрита Сила Мъдрево" са турци, така че :mood (4): В "Бед Бойс Слатина" играеше един приятел, който не съм виждал от много време. Значи може и да се е махнал :D преди бяха стабилен отбор, спор няма, сега не знам. Съпорт до гроб за Ужас (с. Зетьово) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед е над всички останали, на друг отбор извън България нито симпатизирам, нито харесвам.
От България - Само Левски естествено, а принципно ми харесва играта на Португалския национален отбор, Английския, и естествено Българския, все пак съм българка. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мн се кефя на Маритимо от португалия,на Италианския и Холандския национален!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе преди 2 дена имаше доста фенове на Сити, как не са си изказали "симпатиите" в тая тема?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си прав. Те просто симпатизираха на английските отбори в Европа. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Симаптични са ми Лион и Валенсия. Бг футбол - левскарче съм :) Но само Юнайтед и англииския национален отбор са ми в сърцето!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

като малък ми харесваха Милан и Реал, но вече са минало... Редактирано на от .CR7.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз освен Юнайтед подкрепям Литекс. Също така много ме радват отборите, които с малко постигат много, макар и само за сезон .. като Реал Сосиедад навремето .. Ман Сити и Фулъм при дебютните си сезон в премиършип .. Палермо и Киево като влезнаха в Серия А .. като цяло съм за футбола и много мразя предразсъдъци на клубна и расова основа .. когато играчът е в твоя отбор го покрепяш, ако не .. това не е повод да го мразиш .. съшото е и за расата .. съшото е и за покрепянето на отбор .. харесвай своите .. но не мрази чуждите само, защото е казано, че твоят клуб има вражда с него .. това са пъни глупости и детински истории и не мога да повярвам, че зрели хора изповядват подобни схващания Аз примерно има отбори, които не харесвам, но заради начина по който се ръководят, а не задето са врагове на отбор който подкрепям. Мразя Реал заради фалшивата им слава .. бездарното им ръководство и снозходителността им към всички останали .. мразя Барса .. от малък .. не помя вече защо, но не мога да ги понасям .. мразя ливърпул, защото не може английски клуб да играе с толкова много испански играчи, Мразя милан защото играят пенсионерски футбол и от това само губи футбола. Редактирано на от Soul_VB

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Natalcheto
На първо място за мен са Манчестър Юнайтед, иначе симпатизирам на Левски и Милан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На последък когато имам възможност гледам PSV, не че са кой знае к'во, ама са симпатични :) И да, заради Манолев започнах да ги гледам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове