Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

кво значение има дали е предрусал... или от е препил.. или е преебал.. трезвомислещ и кадърен в професията си човек.. публична личност.. за такива хора само добро трябва да се мисли. другото е комплексарщина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Христо е пич, ве, стига глупости. Малко като него останаха, ако останаха изобщо... Дано оздравее, напълно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човека едно е че е активен артист със пиеси(за филми не знам) сигурно през 3-4 дена пък и е някъв шеф доколкото знам с нещо свързано театъра и сигурно му е дошло множко тва напрежение...първо се поинтересувайте за нещо и тогава давайте мнения,че е наркоман,пияница или някъв там..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...и филми... отделно мисля, че пийва, пък и е нервак сериозен, така че... и пак ми се струва, че е доста млад за инсулт, не знам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Млад, млад, една моя съученичка 12 клас изкара инсулт и Слава Богу се оправи ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И между другото кур за тоя гаден, студен, махмурлийски ден. Зъл ден. Майненски ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък казвам кур за ссс, и за гадните шопи, дето си мислят, че света е техен. Редактирано на от OneManUtd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък казвам кур за ссс, и за гадните шопи, дето си мислят, че света е техен.

Доста еретично, колега. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък казвам кур за ссс, и за гадните шопи, дето си мислят, че света е техен.

Еми братле, никой не те държи на сила... знаеш къде е изхода :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми братле, никой не те държи на сила... знаеш къде е изхода :)

Знам, знам, още утре ще го видя :D
Мен ме издразни не друго, ами онзи ден стана една конфронтация на едно игрище и се почна едно такова подигравателно "бегайте си у харманли, или там откъдето сте" ама едно такова гадно подигравателно, доста е дразнещо ... и малоумно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
. Чакат да напраят терен с тревичка в Харманли :mood (17): Редактирано на от TauCaHa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе, ти сигурно си кореняк шоп, пък и да си, останалите два милиона сигурно са :mood (33): Мене това ме гложди, че някои си мислят, че баща им като се е преместил от село в големия град и като е отраснал в някой тъп панелен квартал и вече голямата работа и останалите са селяци, че чак подигравателно да се отнасят, тъпо е, не че ми пука, щото в крайна сметка онея повечето от тях са и ще си останат цял живот бачкатори за 400 лв, нека това да им е гордостта от съществуването .... пп. стига с това харманли, нас това ни издразни всъщност, че имат всичко извън техния град за селско и използваха нарицателното харманли, всички бяхме от бургас. тая година по-рядко ходя да ритам, те онова голямото в западен парк нали го направиха платено и понякога ходим на едно малко, пак такова изкуствена трева, дето е съвсем наблизо до платеното, до едно училище е. а пък случката беше на едно в квартал лагера май беше, до някаква болница на бул. цар борис 3 Редактирано на от OneManUtd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и ние почнахме да ходим на малкото при 17-то, шот не е оферта да си плащаме на голямото... уж щяха оградите да дигат, да слагат съблекални, кенефи, путки майни, а си остана некво мизерно, след като мангасарите го съсипаха... ма поне са нема никой :D и ми е спокойно на главата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ми аре като се оправи времето може да съберем по 5 човека да направим едно мачле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена