Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ейй Наско само анали са ти в главата, заеби....

[post="35217"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Тва щот ти почна да говориш за сране за кво да се сетя. И за кво в всеки твой пост в който има анал, след тва има думичката ЕБЕ в него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Са кво ше си вадиме думи от контекста ли?!?

[post="35220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

И тука намерих скрития подтекст! само за тва ли мислиш бе човек?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[post="35221"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Култов, Култов!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[post="35221"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

хм.....
Препоръчваме Ви, да пишете на Кирилица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да кажем лека ношт на Бобчо а? Смисъл, аз не му говоря де, всъщност и на другия не му говоря ама все пак нека юзър с ник Nasunko да каже лека нощ на Бобчо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да кажем лека ношт на Бобчо а? Смисъл, аз не му говоря де, всъщност и на другия не му говоря ама все пак нека юзър с ник Nasunko да каже лека нощ на Бобчо!

[post="35225"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Нощ се пише с Щ а не с ШТ! Иначе лека и на тебе Мирославе :angry: и на теб бобчо и на всички, с които прекарахме вечерта :)!
П.П. Сърдитко Петко празна му торбата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нощ се пише с Щ а не с ШТ! Иначе лека и на тебе Мирославе  :angry:  и на теб бобчо и на всички, с които прекарах вечерта :)!
П.П. Сърдитко Петко празна му торбата.

[post="35226"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Малее...и очакваш да ти простя? Не си познал човече....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Nachi purvo iskam da vi kaja da pishete predimno na kirilica, shoto tva e uvajenie kum bulgarskiqt ezik. Nachiiii(nai-hubavata duma v bulgarskiqt ezik sled maina i kopele,neshto kato "you know" v angliyskiq , "na" v nemskiq i "man man man" v ruskiq). Ta znachi stana dostatuchno dulgo i tupo suobshtenie , az iskah neshto za sraneto da napisha,ama vie 5 stranici samo gluposti capate i mi mina jelanieto. Ta mislq , che dosta grub offtopick stana,no za da bude konkurentnosposoben na 5te stranici gluposti shte spodelq s vas, che imperatorskiqt pingvin (mujkiqt individ) muti qicata si 8 sedmici prav, neprekusnato. Ako dori i za 1 minuta napusne mutiloto, malkite pingvincheta shte umrat.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи най-мразя да чакам,направо се побърквам като чакам.А и мразя някой "СМЕШНИК"-в моя клас са доста,да почне да ми развива някви теми за някъв спор и нищо да не разбира,ама нищичко и само и само да спори,.,направо се побърквам.... А Винаги съм се чудел кво има в главите на момичетата.Много са ми странни,всички ми изглеждат някви курветки. :newsm65:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добрата стара тема се завърна! искам само да кажа на плеска, че е супер мишка! п.п. Не е същото. Чувствам се доста тъпо поне в началото, дано да се промени това!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо? ако искам ще го направя с огромни черни букви! моя си работа? не е ли така?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо? ако искам ще го направя с огромни черни букви! моя си работа? не е ли така?

[post="35287"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ми не е !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Домъчня ми и реших пак да пиша. кво става луди? i da ne zabravite da pi6ete na kirilica :angry2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

oooo, kak e be.. bratoci? :newsm36:

[post="36042"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Препоръчваме Ви, да пишете на Кирилица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Препоръчваме Ви, да пишете на Кирилица. Otkakto sum v BG ne sum sprql da piq, taq vecher mi e 4ta pored. Препоръчваме Ви, да пишете на Кирилица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми то от мъка за играта на Арсенал кво друго да направиш освен да се напиеш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
A predstavqte li si kolko qko shte stane ako Totnum sa 4ti ,a nie spechelim CL i igraem za tqhna smetka sledvashtiq sezon, prosto gorkite shte poludeqt ot qd, tolkvoa godini sa ni dishali prahta i sega sled kato se klasirat po-napred v klasiraneto i da gi preebem s nqkvo si pravilo ot 2006ta godina :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена