Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

plex_80 (08:14 PM) : narani me Мире, злато. Прости ми! Говори ми! Моля те! Ще ти падна на коленеееееееееее! едит: plex_80 (08:19 PM) : ne niama da ti prostia Хора помогнете ми! МОЛЯ ВИ! как ще спа иначе. Не, отивам да се хвърлям в Марица!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека да помогнем на нашия любим приятел Плекса. Момчето в момента се чувства ужасно и не знам как може да се оправи настроението, но аз ще се опитам да направя всичко възможно да му помогна.

ОБЯВА

Юзера Плекса спешно си търси партньор в живота. С предимство са мъжете, които приличат на Джони Деп или К.Роналдо и жени приличашти на оная мишка Миша Бартън! Моля всички заинтересовани да пишат тук!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека да помогнем на нашия любим приятел Плекса. Момчето в момента се чувства ужасно и не знам как може да се оправи настроението, но аз ще се опитам да направя всичко възможно да му помогна.
                                          ОБЯВА

Юзера Плекса спешно си търси партньор в живота. С предимство са мъжете, които приличат на Джони Деп или К.Роналдо и жени приличашти на оная мишка Миша Бартън! Моля всички заинтересовани да пишат тук!

[post="35167"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Обмислях възможността да ти простя....но вече всичко изчезна....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обмислях възможността да ти простя....но вече всичко изчезна....

[post="35169"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ей за това държавата ни е на това дередже. Аз се опитвам да помогна, а той никва благодарност. Долу неблагодарниците! Поне малко уважение да беше проявил. Ужасен си. Твойто отношение към мен е покъртително и меко казано неприемливо. Само ме третираш кат по ниш. Защо? :( :( :(

Оставка! Оставка! Оставка! Оставка! Оставка! Оставка! Оставка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дееба къде намесихте Джони Деп при педалите...:(
Са6ко-заинтригува ме....трябва да е някой съвременен щом става дума за "призрак"....Клинтън??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае какво общо има името на раздела с всичко тук?...не е Сталин...то по негово време къв призрак баси,комунизмът си е реален

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кат заговорихме за кумунизъм, капитализъм и такива простотии се сетих за моя даскало по Логика. пича членува в една партия. И ся още една задачка закачка ще ви дам. Познайте в коя? п.п. Моля плекса да не отговаря, защото той знае!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КапитализМ Рулз!

[post="35166"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Момченце,ще изгоня ей! :smile3513: Бойко,да ти подскажа.Тва е така да го кажем,човека изобретил комунизъма ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момченце,ще изгоня ей! :smile3513: Бойко,да ти подскажа.Тва е така да го кажем,човека изобретил комунизъма ;)

[post="35201"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Бенито??? Второто име му го знаеш....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оффтопик: Насунко що не ти бачка ЛС-то бре ?

[post="35204"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Щото Насунко ползва ЛС за чат и му е пълна кутията! Знаеш ли колко мацки е свалил така а?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щото Насунко ползва ЛС за чат и му е пълна кутията! Знаеш ли колко мацки е свалил така а?

[post="35209"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ти беше първата, която зарибих. Ти ми писа да ти пиша в ИРС и да търся чатър с ник Ludata_feq{P}
Бтв пробвай ся да ми пишеш ЛС! М-Юнайтед 86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бенито??? Второто име му го знаеш....

[post="35205"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

ХАХААХАХАХА....хвани една книга бе еееей,хахаха...лидера на фашистка Италия да е изоретил комунизма...охххх...охххх ще се задавя...Жоро Атанасов педераст!
Препоръчваме Ви, да пишете на Кирилица.
деазнам...Маркс ли къв беше?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шест кура за пуул...поредната крачка къв Витошка е направена...хаахх...мама им деееба,,сган..
Публикувано изображениеПЕДЕРАСТ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
М/у другото Анал са купили некво типче Никола Жигич дет бил над 2метра. Ся няма да може да се смеем на Крауч, щот тоя великан в баси чудовището. Иначе Лузърпул са гейове. Тъпаци!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена