Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Квартирите над 400-500 лева на месец в Пловдив са идеалка. Ако нямаш/нямате толкова пари, то общежитието също е опция. Тия до 300, 350 и под 300 са повечето кочини, има и спретнати предполагам, но за над 400 стават много добри, за парите. Съотношението цена-качество е много по-добро минеш ли 400те лева.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

като знам какви са условия на общежитията от 1576 година, по-добре на квартира.

Най-големият ужасТ е в тези на "Димитър Благоев". Лично имах участта да видя една какво представлява миналата година. На Марица също половината не са особено приятни, останалите заедно с Чайка са си вече идеални, но реално нямаш шанс да влезнеш там. Сега уж строят собствено общежитие на ПУ и бяха обявили, че ще е готово до началото на учебната година, но така доколкото ми казаха едва ли ще успеят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Квартирите над 400-500 лева на месец в Пловдив са идеалка. Ако нямаш/нямате толкова пари, то общежитието също е опция.

Тия до 300, 350 и под 300 са повечето кочини, има и спретнати предполагам, но за над 400 стават много добри, за парите. Съотношението цена-качество е много по-добро минеш ли 400те лева.

Не ми е проблем и да ги дам всичките, като цяло парите не са проблем, но предпочитам с някъв приятел да влезна в тая квартира. Но май засега се очертава сам да съм на квартира, а тва е кофтито. Никъв опит в тоя голям град, тотално неорентиран, сам като изгубени :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам наблоюдения за общежитията в цялата страна ама само от слухове е някъв хорор филм. Иначе не знам как са наемите в цялата страна, ние имаме едно апартаметче 50-тяка и го даваме за 350, мен 500-600 освен ако не си в перфектния център на София ми се струват много, освен ако не е някъв супер модерен. Освен ако не ги делиш де, тва е масовата практика и за по 100-200 лева излиза евтино и постижимо за средната класа :) Плюс това на мен ще ми е супер тъпо 4-5 години да живея сам в некъв празен апартамент. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми е проблем и да ги дам всичките, като цяло парите не са проблем, но предпочитам с някъв приятел да влезна в тая квартира. Но май засега се очертава сам да съм на квартира, а тва е кофтито. Никъв опит в тоя голям град, тотално неорентиран, сам като изгубени :mood (17):

Ти ако трябва да учиш в София не знам как ще устискаш :mood (17):
Пловдив не е толкова голям град, точно за 1 година ще го знаеш на изуст, така че релакс, нема се плашиш.

Щом парите не са ти проблем вземи си квартирка някъде по центъра, таман ще си близо до стара сграда, главната ще ти е близо, fast food има на почти всяка крачка, което е важно, транспорт има за навсякъде, има и някой по-приличен ресторант да заведеш некоя съкурсничка и тн...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе парите не са проблем, ама х6-ца или Q7 нямам, за няква гадна женска майничка. :mood (33):

Е, тогава ще си земеш некое бедно и скромно момиче от некое малко градче, те на кашкавалец и сиренце кълват :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бал съм ги в грозните и двамата тея. че и тварежни, не само грозни. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що си мислиш,че ще ти трябва X6-ца или Q7-ца да ти вържат? :mood (17): Използвай сега 1-вата година,докато са неориентирани и заблудени,че после се окопитват и мамата си е*ало. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако си грозен и бугати няма да те спаси, особенно с някоя хубава. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако си грозен и бугати няма да те спаси, особенно с някоя хубава.

Нека,нека.Достатъчно съм ги виждам такива с далеч по-евтини коли от Бугати да им връзват.Както казах,80% от красивите момичета в нашето общество на възраст между 20-30 са меркантилни кучки,които гледат само да ти изцокат паричките.

Дотолкова е загрубяла играта,че преди 6-7 месеца на центъра във Варна,видях оставена бележка с надпис "Звънни ми и номер" на една бяла Х6-ца.Толкова ме хвана яд,че я преместих на една Голф 2-ка спряна наблизо. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не са баш 80 и аз говоря за някоя хубава, щото познавам достатъчно хубави дето не се вълнуват от пари толкова много, иначе аз съм от бургас и имам представа за какво става особенно че имам къща и в приморско всяко лято съм там и има всекакви, все пак всичко се излива по черноморието през лятото. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една колежка наскоро освободи квартирата си, която е на 20-30 метра от Ректората, не била лоша. Като бонус имало и тук-там по някоя хлебарка.... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде вече сме майни.

Друг в ПУ, има ли? :D

Аз съм във ФМИ - Софтуерни технологии и дизайн.
Общежитията на Медицинския Университет и Медицинския Колеж са ОК. Работата е там, че в тези на Мед. Уни. се влиза ужасно трудно, главно с връзки.. така съм чувал.. Имам познат, който учи в колежа и по думите му общежитието е супер (лично не съм ходил да го видя)

За квартирите работата е сложна.. ако не си в града, почти задължително ти трябва агенция, за да си намериш под наем.. отделно много от обявите из нета са фейк
До преди няколко дни и аз търсех тристаен под наем (в Мараша главно).. в крайна сметка намерих от познат етаж от къща под наем в Смирненски, близо до спирка..

та така, бая условности има

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много станахме колегите, аз, CR, още 2-3 поне, а аз от 3 седмици вече съм инженер по IT технологии така че държа да ме наричате ИнжИнер и това е положението, тва като го казвам се сещам че навремето в средното още, в механото, имахме кокошка дето ходеше с табела на облеклото си инженер Колева, изтрещяла баба дето като си за 2 пишеше 5 а като си за 6 пишеше 2, знаеше некви елементарни неща (е тогава не бяха толкова елементарни за мен поне 9 клас, а по към накрая) по електротехника, общо взето закона на Ом, Кирхоф, трифазните, мостовите там и още 5-6 неща и като някой объркаше нещо се чуваше на съседната улица и хората се обръщаха навънка, Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да обобщим последните две страници КУР ЗА МАЙНИТЕ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да обобщим последните две страници

Които бяха последни. Закриваме темата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена