Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Блазе ви. Тука от вчера на одави бе, то не беше градушка, към 1 час почна да трешти, язясни са, ся пак заваля доста и трещя, изясни, отзаде пак тъмно такова - ко е тва чудо да е*а, тва апокалипсис ше има бе :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Блазе ви. Тука от вчера на одави бе, то не беше градушка, към 1 час почна да трешти, язясни са, ся пак заваля доста и трещя, изясни, отзаде пак тъмно такова - ко е тва чудо да е*а, тва апокалипсис ше има бе :D

Не знам дали е от правописа или от поста, ама тоя пост ма кара да болдна някои неща :mood (35): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След 4 дена го дават да спира за поне 2-3 дена.Иначе лятото тая година ще е от края на тоя месец,до средата на следващия,демек 2 седмици. :mood (17):

Добре че е Световното,кОр за времето.

http://www.dunavmost.bg/news-bulgaria/item...ne-v-istoriyata Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сaйтът dalivali.bg променя своя aдрес, който вече ще бъде dalishtespre.ne :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Варна

Публикувано изображение

holy shit. Тва току що го мернах във Фейс-а, някои от Варна може ли да потвърди, че нещо не ми се вярва. Ебати потопа. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма лъжа,няма измама.. Тази последната снимка е от кв.Аспарухово,където има най много щети...

http://varna24.bg/pic/12587/1.html - Още няколко снимки от днес..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново заваля, засега е леко, дано да няма подобен порой като преди няколко часа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

A Лорда е точно класическия нърд-девственик,дето цъка 24/7 компютърни игри и следи всички възможни първенства :mood (20):

Ем то тва се отнася за 2/3- ти от присъстващите тука. Нали требе да се компенсира с нещо в тоя живот :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати ужаса във Варна... :( В нашия район също е страшно... стига вече!

A Лорда е точно класическия нърд-девственик,дето цъка 24/7 компютърни игри и следи всички възможни първенства :mood (20):

Ем то тва се отнася за 2/3- ти от присъстващите тука. Нали требе да се компенсира с нещо в тоя живот :mood (17):

Понеже се припознавам в думите ви. Ако искате може да ви пробвам на Фифа, Стар Крафт или Халф Лайф, да ви дам няколко платени, но сигурни прогнози за Финландия втора лига.... или в краен случай да ме отървете от най-тежкия ми комплекс - девствеността, като ме черпите една курва? :mood (36): Лелеее.... обещавам, ще се похваля на всички у форумО! А ако тя се навие да и направим тройка с Лорда.... въй,чуек,майна,брато,копелееее - ще е епично!

Ако не приемете предизвикателството, ще ви разбера и ще го приема някак си. Все пак вие сте големи животари, ебачи, гъзари, доказани бизнесмени, добри хора с висока популярност, влияние и със силно обществено положение.

Мен това не ме притеснява, аз си купувам редовно "Блясък" и "Уикенд", а и съм лайкнал страницата "ШОК" във фейса. Чета постоянно за публичните ви изяви и се гордея с вас! Като прочета нещо за Манчестъра и веднага го шервам, за да видят всички приятели, че се имам с него! Като доказателство давам и линк към форума където ясно се вижда, че се обръща към мен с дружелюбното "селяк". Събирам повече лайкове, отколкото като споделя на Галена новата трепачка!

Обаче селското ми мислене, нескритата простащина и цинизъм, дълбае в мен един жесток въпрос... и се чудя, и се мая, абе аджеба... вие какво компенсирате в тоя живот, че пишете у тоя форум? Видно е, че футболните ви познания надхвърлят многократно тея на девствените геймър-нърдове (между другото, не знам кво значи тва, не ми е много богат речника, може и да е нещо яко... ама на село не я ползваме тая дума), а има две жени на кръст?

Карате ме да гадая и се обърквам.. сигурно и светския живот писва и търсите нещо различно... А дали пък чуждицата, която описва играещият 24/7 компютърни игри човек не ви дава грешна представа за форума?

Иначе за манчестъра имам наблюдения, че пише само някакви изречения по един ред. Гаранция ползва блек-скина на форума, чертае си едно мнение... и после го шмръква. За да го няма толкова време, сигурно е прочел нещо на Илийката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом и Красимир почна като Илийката да пише километрични постове, значи работата във форума е взривоопасна.

и после го шмръква.

ахахахахах :champs (14):

Тва за девствеността му е редовен лаф.

Айде да сменим темата :)
В Бургас почти нямаше валежи, само зафуча по едно време, сега пече даже. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Краси,не знам защо си мислиш,че ше ме обидиш на "наркоман" :) В крайна сметка не си ми правил кръвни тестове,цялата ти "информация" идва от неколко мои коментара от някакви партита,на които съм присъствал. А сега провери в речника какво точно означава "наркоман". Да не говориме,че не бях влизал от много време изобщо тука,и просто ми казаха,че некой си бил писал нещо за мен. Некви безлични хора,които дори съм забравил,че съществуват,да ме коментират - не знам кво говори това за теб... :) Аре лорда ясно,че е бавен,ама ти с твоите претенции... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и ти на "селяк". :mood (33):

Само не разбрах къде в поста ми прочете, определението "наркоман" :) Явно и ти се припозна някъде :mood (17):

По същия начин, ти си правиш заключения от няколко поста във форума и даваш определения за хора, които не познаваш, нали? Ясно е, че всеки сам изгражда своя образ и слага своя маска, ясно е и че има доста никове, изградили образ на растения.

Обаче да влизаш и да казваш, вие всички сте отрепки, аз съм ебати пича.. не върви :)

Особено, че всички виждаме какво пропагандираш Публикувано изображение

КЗ майните!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/IDWjJCgR56s&feature=kp

Тук положението е подобно :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена