Jump to content
Ryan Giggs

Strictly Offtopic

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Споделете всичко,което ви вълнува,тревожи,какво ви дразни и харесва,изобщо всичко,което ви идва на ум... Ники е мишка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във родното първенство и чужбина има голяма разлика.Бих дал един пример с наш български футболист Гонзо.Отиде в Турция и нищо не направи.Затова даден играч се признава за голям само на световно равнище.

[post="34887"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

ГОНЗО утре ше ви бодне тройка, мазутчета :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да Е*А есента дадох 1200 лева за 4 гуми и преди 2 дни видях , че две от тях са изпращели /имат подутинки отстрани / Ся трябва да ги хвърлям ..... направо ще откача :blink: :blink: :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе да Е*А есента дадох 1200 лева за 4 гуми и преди 2 дни видях , че две от тях са изпращели /имат подутинки отстрани /  Ся трябва да ги хвърлям ..... направо ще откача  :blink:  :blink:  :blink:

[post="34972"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

САмо от някой мангал си ги купил :lol: Баси колко мразя мангали...

Znachi ot vsichko na sveta nai-mrazq kato sera i lainoto kato copne da mi izcapa guza i madqta s lainqna voda.

Ako znaete otkoga iskah da spodelq tova s nqkogo... smile.gif

хахаахаха....нечовек.хахахааха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оо да! Момчета, аз имам техника, при която като сера и само с един замах си избърсвам гъза! Само че няма да я споделя с вас...! Бе...аз съм превърнал срането в изкуство!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оо да! Момчета, аз имам техника, при която като сера и само с един замах си избърсвам гъза! Само че няма да я споделя с вас...! Бе...аз съм превърнал срането в изкуство!

[post="34981"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

4ove4e tova me vpe4atli no az puk moga taka da se isera 4e posle da nqmam nujda da se bur6a . Mislq 4e taq tema stava mnogo tupa nie vzehme 4e go prevurnahme tozi forum v 4at a ne vuv mqsto kadeto da opsujdame vsi4ko za lubimia otbor mislq 4e tazi tema trqbva da se mahne.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имах мечта кат порасна да направя фабрика за тоалетна хартия и да си развия бизнесче, ама с такива клиенти като Плекса и Уейн Рууни 8 почвам да се отказвам :(! :2oops: Иначе тая тема разкрва душата на всеки един от форума! много е приятна! Ся и аз да си излея душата! Мразя ЧАЛГАТАААААААААААААААААААААААА! Ама кат я чуя и ми става гадно! повръща ми се! :angry2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

4ove4e tova me vpe4atli no az puk moga taka da se isera 4e posle da nqmam nujda da se bur6a . Mislq 4e taq tema stava mnogo tupa nie vzehme 4e go prevurnahme tozi forum v 4at a ne vuv mqsto kadeto da opsujdame vsi4ko za lubimia otbor mislq 4e tazi tema trqbva da se mahne.

[post="34983"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ае незнам ,ама ви препоръчваме да пишете на кирилица

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имах мечта кат порасна да направя фабрика за тоалетна хартия и да си развия бизнесче, ама с такива клиенти като Плекса и Уейн Рууни 8 почвам да се отказвам :(!  :2oops:

Иначе тая тема разкрва душата на всеки един от форума! много е приятна! Ся и аз да си излея душата! Мразя ЧАЛГАТАААААААААААААААААААААААА! Ама кат я чуя и ми става гадно! повръща ми се!  :angry2:

[post="34990"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Хахахахахх тая тема усещам че ще стане култова! Точно така трябва да е! Примерно прибирам си се в нас след поредния тъп ден в даскало и като прочета нещо такова като тва с фабриката за тоалетната хартия и да си се изхиля както си трябва и деня ми ще стане една идея по-готин!

Уейн, когато обстоятелствата ме притискат, и аз мога да го направя така че да не се налага да го бърша, ама не всеки път става и има нужда от още усъвършенстване!

Определено форума имаше нужда от нещо такова...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя турците,тъпата им религия и скапан език,който впрочем могат да си го говорят само в Анадола.Долни резаци с шибани джамии. Срането е велико нещо,аз мога да го правя обаче в моя си кенеф.Не се чувствам яко в нечий друг.Най-яко си е у дома.Щях да направя сравнение със секса,но щеше да стане вече мн просташка темата :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз бих направил със спането.. от срането у собствения кенеф и спането в собственото легло, по-големо НЕМА! аз с моя стомах.. най е кофти на некв купон, да ти се досере.. майката си трака. седиш в кенефа 30 минути и проветряваш някак с подръчни материали, докато не се отсмърди.. ужас. случавало ми се е, да не ви се случва и на вас. вкъщи си е най-добре - а и винаги има нещо за четене под ръка, абе.. блаженство! ..само да не ти се падне някое от тея много кофти лайна, дето здраво се дърпат и неискат да те напуснат.. много е кофти да зацикли и да усещаш че има още, ама да не можеш да го пуснеш на свобода. и после излизаш някак незадоволен.. скапана работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати сравнението сране и секс...търся и търся общи неща и така и не успявам да намеря....може би ,че и в двата случая си гол

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз бих направил със спането.. от срането у собствения кенеф и спането в собственото легло, по-големо НЕМА!
аз с моя стомах.. най е кофти на некв купон, да ти се досере.. майката си трака. седиш в кенефа 30 минути и проветряваш някак с подръчни материали, докато не се отсмърди.. ужас. случавало ми се е, да не ви се случва и на вас. вкъщи си е най-добре - а и винаги има нещо за четене под ръка, абе.. блаженство! ..само да не ти се падне някое от тея много кофти лайна, дето здраво се дърпат и неискат да те напуснат.. много е кофти да зацикли и да усещаш че има още, ама да не можеш да го пуснеш на свобода. и после излизаш някак незадоволен.. скапана работа.

[post="35009"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

:newsm10: Точно,удоволствието е най-яко.Аз чакам да съм най-на зор тогава ми е най- приятно :newsm36: Тва с книгата е идейно,особено и ако е списание с луксозна хартия.Безинтересно,но ............практично.Малко лукс ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
трай бе балък.. кво да направя че си тъп и не схващаш? много ясно че има много общи неща. освен тва аре не сери 1 месец и не еби 1 месец, да видиме кое ше ти се иска повече? ..и дали ше има нещо по-върховно нещо от това да си седнеш в собствения кенеф и да откараш 2 часа вътре.. дали не е същия кеф да се прибереш да си спиш у вас след 3 дена спане по некви купони, хотели и чужди домове.. и да се прибереш да се изсереш у вас след 3 дена сране по ресторанти, градски кенефи и гости? аре да няма нищо общо а? мишка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,ама представи си...ае кво ти се обяснявам бе калъф,мише такова.на една среща да беше дошъл.ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА
,ОСТАВКА, ОСТАВКА ,ОСТАВКА ,ОСТАВКА, ОСТАВКА, ОСТАВКА, ОСТАВКА,ОСТАВКА ,ОСТАВКА, ОСТАВКА,ОСТАВКА ,ОСТАВКА,ОСТАВКА, ОСТАВКА ,ОСТАВКА ,ОСТАВКА , ОСТАВКА ,ОСТАВКА ,ОСТАВКА, ОСТАВКА,ОСТАВКА , ОСТАВКА,ОСТАВКА ,ОСТАВКА , ОСТАВКА ОСТАВКА ОСТАВКА, ОСТАВКА, ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА,ОСТАВКА
...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре пускай си най-накрая мнението, че искам да си лягам бе, от 30 минути пишеш.. спокойно - нищо умно нема да измислиш. едит: браво браво.. мноо си хитър, кво флуудиш само деба? нема ли кой да го банне тоя :2offtopic:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз знам, смей се. Ако не никой не те кара да ни четеш простотиите. Ние си се забаляваме, тва че ме мислиш за идиот не ми пука много. Мисля, че и другирте са така.

п.п. 10.30 да не забравите.

[post="35152"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Усещам че тук си искал да напишеш другарите...ти си гаден комунист! Въобще не знам не те ли е срам като се гледаш в огледалото! Аре недей да внасяш комунистическите си схващания във форума а? Ебати боя ще ядеш казвам ти! Имам един приятел дето бие всичко що мърда! А Пловдив е близо до София, още повече че имам кола...внимавай човече...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Усещам че тук си искал да напишеш другарите...ти си гаден комунист! Въобще не знам не те ли е срам като се гледаш в огледалото! Аре недей да внасяш комунистическите си схващания във форума а? Ебати боя ще ядеш казвам ти! Имам един приятел дето бие всичко що мърда! А Пловдив е близо до София, още повече че имам кола...внимавай човече...

[post="35153"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

:lol: :lol: :lol:
Ама не мое да отречеш че при Бай Тошо беше дриго! :baaa:
И вече стига си се самоизтъквал. Кво кат имаш кола и IPOD. Да не си 100кила? Само се гъзариш пред другите, а всъщност не си нищо, само един комплескар. То и ника ти е такъв - КомПЛКСА А мъха. Браво много си интересен, браво! Страхотно!
Ае ела в Пловдив, защото то се е видяло, че аз скоро в София няма да дойда?
П.П. ЖОРО АТАНАСОВ ПЕДЕРАСТ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво псуваш по комунизЪма бе,Мирославе ! Да не би капитализЪма да е по-добър?НЕ! КапитализЪма трябва да бъде изкоренен,той е нещо лоооооооооооооооооооошо.Един призрак броди из Европа,призракът на комунизма! Ае който познае кой е казал тая велика фраза му пиша 6 за срока!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво псуваш по комунизЪма бе,Мирославе ! Да не би капитализЪма да е по-добър?НЕ! КапитализЪма трябва да бъде изкоренен,той е нещо лоооооооооооооооооооошо.Един призрак броди из Европа,призракът на комунизма! Ае който познае кой е казал тая велика фраза му пиша 6 за срока!

[post="35157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Залагам си пакета дъвчащи бонбони, че е Плекса(той е върл комуняга, то си му личи! :o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:lol:  :lol:  :lol:
Ама не мое да отречеш че при Бай Тошо беше дриго!  :baaa:
И вече стига си се самоизтъквал. Кво кат имаш кола и IPOD. Да не си 100кила? Само се гъзариш пред другите, а всъщност не си нищо, само един комплескар. То и ника ти е такъв - КомПЛКСА А мъха. Браво много си интересен, браво! Страхотно!
Ае ела в Пловдив, защото то се е видяло, че аз скоро в София няма да дойда?
П.П. ЖОРО АТАНАСОВ ПЕДЕРАСТ

[post="35156"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Нараняваш ме с тези си думи.... :wacko: :( :( :( :( Направо незнам...май няма да го бъде...да не говорим че ИПОДа се развали нещо...а колата ми няма бензин... :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена