Jump to content
Wolfram

№21 Даниел Джеймс

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед привлече Даниел Джеймс

Заснемане.JPG

Манчестър Юнайтед с радост съобщава и потвърждава привличането на Даниел Джеймс от Суонзи Сити.

Джеймс подписа 5-годишен контракт с опция за удължаване от още една година.
21-годишният Уелски националн направи своя дебют за Суонзи Сити през Февруари 2018 и за Уелс през Ноември 2018, като преди това беше в представителните отбори на страната на младежко ниво. 
Мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви "Даниел е отлично младо крило с много умения, добра визия и добра футболна етика. Той имаше страхотен сезон в Суонзи Сити и има всички дадености да бъде играч на Манчестър Юнайтед. Доволен съм, че подписа с нашия отбор и ще се радваме да работим с него. За Джеймс това ще е най-добрата среда, в която той да продължи развитието си".

Даниел Джеймс сподели:
"Това е един от най-добрите дни в живота ми и едно предизвикателство, за което съм развълнуван. Висшата Лига е най-добрата Лига в света, а Манчестър Юнайтед е перфектното място за мен да се развивам като играч. Това наистина е един момент за гордост както за мен, така и за семейството ми, въпреки че е и с привкус на тъга, защото баща ми не успя да изживее всичко това с нас. Гледам напред и ще се радвам да работя с Оле и да се запозная с тима в най-скоро време."

www.manutd-bulgaria.com

• Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Diablo Rojo мерси, но все пак закво си правих труда да пиша новината и да я превеждам :mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успех на момчето ! Дано покаже желание и борбеност  и бързо да влезе в ритъм. Не очаквам още първия сезон да му е много силен , най-вероятно ще влиза повече от пейката , но дано Гигс се окаже прав и Даниел да е основна фигура в бъдеще. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Похвала за виновника на този трансфер,иначе смятам че момчето е  много сериозно,отговорно,отдадено на футбола и ще го покаже на терена,успех сноуфлейк !!!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успех и след 3 години да надбяга всички и за Златната топка :) Що пък не, късмет на младия джедай! :devil3:

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щастлив съм от тоя трансфер. Ай дано не се променя настроението ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и успехи с Манчестър Юнайтед!

Както казах и в другата тема:

Карвахал 40% + Окслейд-Чембърлейн 15% + Оуен(1998-2000) 15% + Гари Невил 5% + Рафаел 20% + Шоу 5 % = Даниел Джеймс!

• Хаха 3
  • WTF? 2
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама не може да подхвърляш някви проценти просто ей тей  в пространството...подробна характеристика всеки процент от дадените играчи на кои качества отговарят  и кои компоненти съответстват с Даниел Джеймс ...чакаме

• Хаха 3
  • WTF? 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

5 процента некадърност ще е взел от Гари Невил,40 процента рейдове на Карвахал,20 процента къдрици от Рафаел,15 физика от Чамбо,а от Оуен ръста предполагам?? Смуути близо ли съм до истината

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
On 6/12/2019 at 5:36 PM, TheGameIsAboutGlory GGMU said:

Еми добър трансфер за не много пари, дори и да флопне няма да е края на света. Дано не се събира в групичка с отрепките 

Е, то, бате, сам пред блока да тренира... 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой Оли? Оли Мърс ли?

Рано е да му правим евала, пък такива приказки за изправяния на крака, за наелектризиращи моменти са несериозни.

Има само една наелектризираща суперзвезда в света и тя се казва The Rock. И има само един наелектризиращ момент - The people's elbow!

• Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пича от днес ли се е включил на тренировките с наще хубавци?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 hours ago, iv0 said:

Пича от днес ли се е включил на тренировките с наще хубавци?

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове