Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

към тоя момент негово величество е неплокатим и главен кандидат за капитан на ман юнайтед.

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-----------------дефанзивен----
---------------------Погба---------
--Джеймс-----Бруно--------Рашо/Санчез/Марсо
--------------------Дебила-------

е така да се мъчат

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Sir Bobby Charlton написа:

Тоя дефанзивен в такава схема трябва да е някой ултрамаратонец с 4 бели дроба, щото иначе жална ни майка:mood(17):

И да е бял, за да са му по-бели дробовете :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

If Dybala is to accept a move to United, he wants a salary worth €10m per year net. #mufc [Di Marzio]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Glorious Dogg написа:

Kenenisa-Bekele-2.jpg

Бекеле е нашия човек,тоя в гръдния си кош има само бял дроб

Ако Хайле Гебреселасие беше по-млад с 15-20 години, щеше да пасне идеално също в профила:mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предпочитам Бруно пред Дибала,  а Лукаку и да не се махне смятам, че ако му се доставят топки ще бележи много , не са чак толкова прости тези които го искат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз като цяло съм против подобен трансфер, но след като е ясно, че имаме имаме интерес и сме започнали преговори за привличането, то би било много лошо и грозно за клуба, ако нещата не се случат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако белия н е г ъ р дибала замени младата черна местна надежда джей лингз съм с 2 ръце за. 

макар че  и аз не харесвам като цяло поведението на дибала, поне това което съм гледал, просто нивото е скандално ниско и още 1 сезон, в който джеси джей да оперира в 30 мача ще ми дойде малко в повече.

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

Negotiations are at an early stage regarding Dybala's potential move to Manchester United. No guarantee that #MUFC will make an offer or that Dybala would welcome a move to Old Trafford. [BBC]

Щом и английските медии съобщават за интерес, значи съществува такава реална възможност. Истината е, че Интер не заслужават да им даваме Лукаку, защото ни скъсаха нервите с Ванко 1. Плюс това е добре да получим играч в замяна, а не пари, които ще потънат. Аз лично не вярвам сделката за Дибала да навреди на тази с Бруно. Би трябвало Бруно вече да е уреден, просто сега изниква възможност за Дибала, доста неочаквана от страна на Юве, които явно не искат Икарди, а са готови да ударят Интер с взимането на тяхната цел - Лукаку. Предлагат ни Дибала, а не забравяйте, че реално не искахме играч в замяна, а кешовица. Явно това сега се променя. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами Дибала колкото и да е лайно, прай сметка Икарди колко е лайно, щом никой не го иска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Юве е по-добре да вземат Лукаку който е основна цел на Интер и да ги оставят с 9ка която Конте не иска.

От колкото да направят услуга на Конте и да му вземат ненужния Икарди а Конте да си вземе желания Лукаку.

Умен бизнес от тяхна страна. Защо обаче махат Дибала е интересно. Дадоха му 10ката и като цяла има много качество в краката но в главата май не е толко добре. В аржентина е ясно че няма как да има позиция след като позицията му я държи Меси. А той не се пипа. За това е и резерва или играе на др място.

При нас почти сигурно няма да е успещен и ще е поредния АДМ, Санчес. По същия начин както и Гризман щеще да флопне. Но колкото и да флопне го предпочитам пред Лингардиньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Solskjær when asked about Paulo Dybala: “I’m not here to talk about any rumours or speculation about other team’s players. But of course we’re working on one or two cases, as I’ve said before." #mulive [mirror]

Solskjær: “There’s another ten days before we start the league and hopefully we can announce a fresh face or two.” #mulive [mirror]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен Бруно и Телето са ни сигурни докрая, особено за втория след контузията на Баий. Ако Лукаку замине в посока Юве евентуално може да се направи сделка и за Дибала. 

Жалкото, е че играчи като Дармиан, Джоунс, Йънг, Лингард, Марсиал, Санчез остават в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, priceless написа:

Жалкото, е че играчи като Дармиан, Джоунс, Йънг, Лингард, Марсиал, Санчез остават в отбора.

Добави и матич и ме съгласяваш :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е стига бе хора, такава замяна кой е очаквал? Бизона за Дибала...?! 

Такива играчи като Бруно и Дибала вдига драстично класата, не мисля, че има спор в това. Ся къде щял да играе Дибала, нямал позиция... затова има треньорски щаб за да му намерят мястото. 

+ Погба и Санчес(ако останат), и съответно покажат нивото, което могат, то отбора ще е топ. 

Но все още всичко е на коментари, нека изчакаме Едко да се снима с тях. 

161A4A6E-2B77-4688-B12B-68CC5309BE98.jpeg

• WTF? 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена