Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

За контраст преди 2 месеца:

image.png

Единствения който си замина е Ерера и то Оле е искал да го задържи.

Ебаси чистката ебаси чудото. 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако се взима въобще някой, ще е Телето и Дългиястаф и то не на всяка цена. Разни Бруновци, ЕСЕМЕСИ или Пепета, Пелета и тем подобни са измислици на журналистите или агентите на играчите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

закривай тоя прокажен отбор и всички путарани, които са в него.

• негър 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ахахаххах Хитмена е яхнал Дълъг Стаф ми се струва :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Svilen92 said:

Послушко.. Разочарован съм... 

Че той МОУ, дето е с визитка, слушаше и вместо след проваленият летен прозорец(2018) да си набие камшика с високо вдигнаата глава, чакаше да го уволнят, та Оле без грам реноме ли да се прави на интересен.... ще слуша докато не го уволнят и него.... и те така те. 

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Материално Отговорно Лице при нас не е ли баш Едко. 

Кой е тоз МОЛ. 

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кви мъже бе Нитрам. 

Много ясно че всички знаем че Моу е имал предвид.

Толкова очевадна е тая негова грешка че шегата ми отдолу освен шега не е нищо друго. 

Едва ли ме мислиш за толкова глупав че ще трябва да пускаш тоя излишен очеизваден коментар какво е имал предвид Адриано77. Че и "най-вероятно" добавил да се застрахова ако случайно не е МОУ. Щот има няква такава възможност нали? Пффф.

• WTF? 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахаха, нереални сте, честно. 

Обвиняваш някого, че няма чувство за хумор, а ти самия си опериран от него отдавна, ми се струва.

След като си взех поуката да не се закачам безпричинно с хората just for the lolz, ви препоръчвам и вие да не го правите с мен, за да няма излишни "мерения на пишките".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Закачай се бе. Тука обичаме да се смеем. Само да не ти излязат сметките криви кой на кого се смее.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уплаших се. :blush: 

Сметките оставям на по-висшестоящите. Аз съм един прост пУтрИбител.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
8 minutes ago, Sir Bobby Charlton said:

надали ще струва повече от 50-60 млн.

Президентът на Спортинг каза, че със сигурност няма да го продаде за сумите, които се тиражират из медиите - 55 - 60 млн. евро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е иска му 75, а ние сме дали 55-60.  Ще клекнем до 65  и ше го вземем. Знаме Еди как тропа с по няколко милиона на всеки 2 седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bobby_m написа:

Президентът на Спортинг каза, че със сигурност няма да го продаде за сумите, които се тиражират из медиите - 55 - 60 млн. евро.

Еми, ок и 70-80 да е, пак е по-добре в пъти от оня сръбски нефелник, дето му искат и на него минимум толкова е, а по-слаб бая от Бруно. Ако ще се взима офанзивен халф, трябва да е той, а не сърбето. Иначе пак ще е грандиозно набутване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дося си мислех,че става въпрос за защитника Савич,а то за пирожката Савич...стига са ни го пробутвали тоя,иначе по последно инфо Тотнъм ще спазарят Селсо за 55-60 милиона,което ще е кражбата на века.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
23 minutes ago, Sir Bobby Charlton said:

За тоя мега ментак Савич ако избичим 70-80 млн, просто не знам...Но от Еди Ретарда всичко може да се очаква. Бруно Фернандеш е класи над него, а и ще е по-евтин почти сигурно. Какво толкова умуват ? Момчето е младо, талантливо, каза че иска да играе в Англия, надали ще струва повече от 50-60 млн. Да ги дават и да го взимаме. Имаме нужда от такъв футболист.

Е що пък да е ментак? Бял, храстиянин, братушка! хахаха Майтапа на страна, ами един от стабилните през последните сезони на своята позиция в Италия. Е мене ме кефи де.

А и какво пречи  и Бруно и СМС заедно... под формата на диамант - Матич пред защитата, Погба в ляво, СМС дясно и Бруно на върха :chalga: 

П.П все пак мечтите са безплатни :D

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена