Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Точно така, къде е темата за трансферите на Сити, да си ги обсъдим на спокойствие?

Тук е ясно до 8.8 ще вдигаме по милион на седмица и после оправдания, че е нямало време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Wolfram написа:

Всеки живее в собствен свят.

не точно, печките живеят в чужд свят (нашият) и нямат място в него...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
21 hours ago, Zoufa said:

Очевидно впечатленията ми, че си адски тъпо парче и празна кратуна от най-висша степен се потвърждават, щом ти е отнелно НЯКОЛКО ДНИ, за да стигнеш до заключение, че 90 млн. паунда за Магуайър са много пари.

Успокой се бе, паляк. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смешно ли ти е, изроде? Я обясни сега, колко дни ти отнеха, за да може половинката ти останал мозък да осъзнае, че 90 млн. паунда са много пари за Магуайър? Обясни ми, моля те, кажи ни какво толкова си мислил дни наред и накрая как си стигнал до това заключение. По-развълнуван съм за отговора ти от мазохист, който е арестуван от испанската инквизиция.

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sporting Lisbon expect Manchester United bid for Bruno Fernandes 'in the coming hours' as Premier League giants ramp up pursuit of £70m target - Daily Mail :shocked: :mood(17): Това ми писна да го чета вече, не може да сме толкова неадекватни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От една страна всеки момент ще пратим оферта за Бруно, от друга от 3 седмици мениджъра му пътува до Англия.... И така до 8ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

какъв е този флирт на Оле с Погбито ? Той, видите ли, бил най-добрия човек на света. Нещо като Майка Тереза на футболният свят. Лошото е, че не го прави да му вдига цената ,  а да се подмазва на (п)едито.
Толкова ли не разбира, че тия двамата със Санчез са наистина отрова и ще разсипват отбора докато са там. И богове да бяха трябва да са вън. Не му епроблемът в Лукоки. А кво праим със Санчез и 500 000  му седмична заплата и боносите за гол и асистенция които подлудяват останалите ?

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е той поне не ни вкарва в преразход понеже няма и 5 гола за почти 2 години. Иначе тва за тея бонуси май не е вярно.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Konteto написа:

He’s not Nemanja Vidic, he’s not Rio Ferdinand and he’s not Virgil van Dijk.

Забавно е как някой "разбирач" журналист поставя ван Дайк до Видич и Фърдинанд... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Zoufa написа:

Късно е, наша несбъдната мечта... 

Невъзможен порив се оказа любовта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Loca Pasion написа:

Забавно е как някой "разбирач" журналист поставя ван Дайк до Видич и Фърдинанд... :D

Човека не ги поставя на едно ниво а просто ги съпоставя с най добрите ни защитници от близкото минало и актуалния най скъп и добър във ВЛ. Даже според мен ги класира точно така. Ван Дайк след Рио и Вида. 

Изцяло е прав човека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що трябва да се ядосваме от рано дейба

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, H17MAN написа:

Човека не ги поставя на едно ниво а просто ги съпоставя с най добрите ни защитници от близкото минало и актуалния най скъп и добър във ВЛ. Даже според мен ги класира точно така. Ван Дайк след Рио и Вида. 

Изцяло е прав човека.

Да, ван Дайк е добър защитник, но изобщо не му е мястото там, защото всъщност е на светлинни години от другите двама, и това не е просто фенско мнение.

Редактирано на от Loca Pasion
  • Благодаря 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пепе не е точно крило. Флангови нападател по-скоро. Дори и като 9ка игра в някои мачове. Голаджия си е. Изключителен беше в Лил миналия сезон. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реалността при нас е че ако дойде ще се окаже менте. Ако някой друг го купи ще е бок.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Официално Зидан е потвърдил, че Гарет Бейл си тръгва от Реал Мадрид и вече се работи по неговия трансфер. 

Да видим кой ще е големият печеливш? Дано е Манчестър Юнайтед. Сега или никога за Гарет Бейл! 

• Хаха 1
  • Кофти 2
  • -1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Smoothc написа:

Официално Зидан е потвърдил, че Гарет Бейл си тръгва от Реал Мадрид и вече се работи по неговия трансфер. 

Да видим кой ще е големият печеливш? Дано е Манчестър Юнайтед. Сега или никога за Гарет Бейл! 

Човек това дори и на шега не го казвай!

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена