Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

То пък само Принтера ли искат да купят Луканку. Баса му макята... Ако бяха Юве или Челси да го бяха взели вече. Тръгнали просяците от Интер, дето не са в елита от 8 години да фърлят монети за наш играч, ае сиктир! Само голямо име може да го купи тоя. 

Язък за Реал, че купиха Азар, иначе Погбицата вече да разтваря банани на стадиона им. 
Лятото върви нито зле, нито добре. Сега и харито взимаме и ще имаме 3ма. Ама трябват още 2ма. Бруно да се взима и някой, който бележи голове мама му стара...  Едко марионетко, айде пусни по 1 обръщалчица на бат ти Венци и спечели пари да купиш нещо, бе! Оръфляк   :} 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че Лукаку ще го продадем.Ще въртят, ще случат и накрая ще го развържем. Даже ми се завърта още от вчера след "изясняването" на трансфера на Магуайер, че ще продадем и един защитник и според мен ще е Смоулинг(дай-боже).

Лошото е че тоя патладжан Погба май ще си остане и тая година при нас. 

Със сигурност трябва и да се продава. Неможе само да се взимат играчи. А ние имаме още да взимаме и съответно много баберик за чистене 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@jizzlie  този лийква съставите през сезона, обикновено

Цитат

over the next three weeks

:mood(17):   тогава ще го напусне въздействието на амфетите?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Screenshot_1.png.85a8b8f99f3595c6a485046db269fcbe.png

бах, 100 кила ли ве, този ще може ли да скача въобще

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7 hours ago, H17MAN said:

3то лято не мое се продаде Дармиан бе майка му стара. Рохо с два мача на полусезон не мое се продаде. Бойкотиращия Байи стои и той не знае защо. Та ние с Валенсия едва се отървахме и то щото човека вече бе на години и от кумова срама не му подновиха договора.

Тва е тотална щета.... Аз не знам, Дармиан знае ли въобще, какво прави там... Ония трима английски балуши + вечно младият Лингардиньо и те са бетон вече 10 г ли направиха, не знам... Малко ми прилича на Българска работа, разни връзкарчета, заплатковци, тоя е на ония, ония е на тоя и така диря няма... 

Пеп още на 1 прозорец изчисти плявата, Моу не успя, а Оле само дърдори и той - бил доволен, кво си доволен бе майка, като Декември ще ти правим бенефис и на тебе... ей ся с 1 загуба и няколко равни в началото и като се налее гипса и стой гледай мача.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
8 hours ago, H17MAN said:

Макар че ако Погба остава за мен Бруно е мираж.

Дори не съм убеден че реално имаме сериозен интерес към него. Лингард и Мата играят на тази позиция, добавяме и Погба. Дългият и Телето очаквам и приключваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дългиястаф докато не дойде, не мога да обявя лятото за успешно, сори.

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вземем ли английския дървар вместо Бруно, и нито един офанзивен футболист, ще стискам палци да се провалим с гръм и трясък този сезон. Явно докато не стигнем дъното буквално, сериозни мерки няма да се вземат. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

Inter Milan are expected to make a new offer of £60m plus bonuses for Romelu Lukaku this week. [Sky Sports]

Lindelof on Barcelona speculation: "I'm very very happy to be a Manchester United player and I'm really looking forward to this season. I'm very excited for a new season to start so yeah, that's my answer, I'm very happy here."

#mufc are still no closer to signing Leicester defender Harry Maguire, with the clubs still apart in their valuation of the England CB. [BBC]

'I think the situation is that Manchester United need him more Manchester United want him more and Manchester United are willing to pay more than Manchester City at the moment' - @SkyKaveh on #MUFC's pursuit of Harry Maguire. [The Transfer Show / Sky Sports]

Manchester United will look to press ahead with talks over a new deal with Paul Pogba, if they can convince him to drop his efforts to secure a move to Real Madrid. [Standard]

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, MUnited1878 написа:

Вземем ли английския дървар вместо Бруно, и нито един офанзивен футболист, ще стискам палци да се провалим с гръм и трясък този сезон. Явно докато не стигнем дъното буквално, сериозни мерки няма да се вземат. 

И дъното на дъното няма да притесни Глейзър. Тампа Бей Бюканиърс, дето са тяхна собственост, не са се класирали за плейофите от 2007ма в НФЛ и въпреки това евреите явно ги боли шнура. Та и с Юнайтед сме се запътили по тоя път.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Натискаме с Грийнлулд и Гарнер в атака и тва е, после ги продаваме за 120 + и така ставаме Донори на пазара. Нова ера, нова идеология... малко по Португалски тертип. 

Явно както казахте, това дъно Янките ги устройва и докато не ни вземе някой принц, ще си я кретаме така...

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

с челси ще го изядем немит на олда, няма как :D

джоунс, смалдини, йънг, лингард

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Норич са купили нов десен бек, подсигуриха си замесник вече можем да атакуваме и да купуваме другия

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, iv0 написа:

с челси ще го изядем немит на олда, няма как

Точно пък срещу Челси сме в серия от 6 мача без домакинска загуба. За последно загубихме при... сър Алекс 2013.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Франкито с плебеи като Дарби ни еба че сега с Челси ли няма.

• +1 3
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

80 млн. за тоя тромав дървар Магуайър ?!?! 
:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked: 

Некомпетентността в трансферната политика на Юнатед придобива нови измерения. На фона на платените 65 мл. за Делигт ( който беше ТОП целта на всички клубове)  да  счупиш трансферния рекорд за защитник с 80 МЛН. ЗА БРИТАНСКИ ДЪРВАР е направо плачевно!!!!!
По-добре да добавят още 15-20 млн. и да вземат Кулибали!

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, H17MAN написа:

Франкито с плебеи като Дарби ни еба че сега с Челси ли няма.

Колаборационно погледнато(особено в последните 3-4 години) Азар бе/е Челси и Челси бе/е Азар. В никой друг гранд няма/ше чак такава зависимост, дори при Меси и Роналдо за Барса и Реал. Логично, това трябва да е равносилно и на вид колапс за Челси през сезона, особено и на фона на трансферната им забрана. 

Тежки думи, факт, но реалността е такава, че Лампард буквално ще трябва да вади кестените с голи ръце. А и неутрално погледнато, Челси са най-интригуващият казус за новия сезон. Толкова много "ако" има, че... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
57 minutes ago, pako7 said:

80 млн. за тоя тромав дървар Магуайър ?!?! 
:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked: 

Некомпетентността в трансферната политика на Юнатед придобива нови измерения. На фона на платените 65 мл. за Делигт ( който беше ТОП целта на всички клубове)  да  счупиш трансферния рекорд за защитник с 80 МЛН. ЗА БРИТАНСКИ ДЪРВАР е направо плачевно!!!!!
По-добре да добавят още 15-20 млн. и да вземат Кулибали!

Нали е англисе, та трябва сами да направят боост, че пак да държат рекорда за защитник след Рио, дефакто ако това стане - най-скъпото бекче и най-скъпоте теле ще са при нас :D

Колибалито е машина, робокоп, а и освен него има толкова други... абе все тая, така или иначе сезона ще е преходен(6 пореден).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Wolfram написа:

Ти и без да стискаш палци ще се провалим :mood(17):

Тамън и аз това да кажа :mood(33):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена