Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

101 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Абе, да му е*а майката, толкова ли сте тъпи вие дето обесявате, че сме расисте? Сериозно ли? За толкова години не можахте да разберете, че НЕ ХАРЕСВАМЕ черните по една единствена причина - защото са мързеливи копеленца, които прибират много пари и доставят 0, нула, зеро, кур!!!! Защото никой тука не си е позволил да каже лоша дума за Евра, Саха, Йорк, Коул и другите, който за разлика от лайненцата сега, ДОСТАВЯХА! 

Аре вкарайте си го в главите, щото ми писна да идва някъв рандъм гай и да сере по темите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то има алтернатива. ей го мюслимкафето и там официалните фейсбук групички, в които се мъчат да приличат максимално на боби дебелото и гостите ретарди, които кани, отива, беседват интелектуално, макар, че всеки от тях има iq като на кюнец и смятат, че расизма няма място в спорта. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United are willing to entertain a potential swap deal involving Alexis Sanchez and Juventus playmaker Paulo Dybala. Talks between the clubs have already taken place but United will likely have to fork up a sum of money for the Argentine's services too given his reported £85m price-tag. [Source: Sky Sports]

Твърде хубаво е това за да е истина....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да идват мамбите да еба! Купата на африканските нации не сме я печелили

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Веднъж ни го спуснаха м/у филиите с Погба, що ли да не ни го спуснат още веднъж с Дибала...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, StreetSoldier написа:

Днес Пеле, утре златна топка, на края на седмицата кой знае!?

нов наследник, долу-горе такъв му е графика на него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

този е бил редовен посетител на калигула, така ми се струва. 

Редактирано на от ss4
  • Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм го виждал, ходих там като бях на 14, защото не нинпускаха другаде. Абе... не е за разправяне. :D :D :D

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кулибали е адски луд, поне това, което съм наблюдавал от него. Хич няма да съм против такъв трансфер. Кажете ми по-добра алтернатива за ЦЗ, която да е на пазара? Де Лихт няма да го вземем, това е ясно. 

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колибали за тия 100милки дето му търсят, бая анти-конти, не че аз ги плащам ама за халф или нападател под 200млн. Ще е зор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тежкия Ерик Байи ли ще вземем ся.

Сметай. Още един тролей.

Казват че имал добра игра с топката в крака и можел да изнася. Тва някой може ли да го подкрепи. Гледал ли го е повечко да каже бива ли го поне колкото Линделов или е ниво паника като Chuckle brothers.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кулибали идва малко като Гарай – всяко лято слухове. Може и да има някакъв интерес, ама тия 70-100 милиона са си сериозна пречка. Иначе си е животно, ако не беше черен, щях да съм с 2 ръце за подобен трансфер. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някои хора тотално прекалиха с мантрата за трансферите на шоколадови играчи и псевдорасизма, който се носи из форума.

Да видим какво се случи(в това направление) след най-големия успех на клуба - Требъла 1999 година?

Таиби, Боснич, Форчън, Силвестре, Бартез, РвН, Верон, Форлан, Керъл, Рио, Рикардо, Роналдо, Клеберсон, Джемба-Джемба, ХауърдБелион, Саха, Рууни, Хайнце, Смит, Пике, Видич, Евра, Парк, ЕвдС, Фостър, Карик, Ларсон, Кушчак, Андерсон, Нани, Харго, Тевес, Бербатов, Тошич, Валенсия, Диуф, Обертан, Оуен, Бебе, Смолинг, Чичарито, Линдегор, Де Хеа, Джоунс, Йънг, РвП, Кагава, Пауъл, Енрикес, Бютнер, Заха

52/19(37%)

След 2013-та

Мата, Фелайни, Ди Мария, Шоу, Ерера, Рохо, Фалкао, Блинд, Марсиал, Шнайдерлин, Депай, Дармиан, Швайни, Ромеро, Валдес, Погба, Мики, Ерик, Златан, Лукаку, Матич, Линдельоф, Санчес, Фред, Дало, Грант

26/7(27%)

Редактирано на от Smoothc
  • Хаха 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 hours ago, Wolfram said:

Критика, каква критика? Ти дори не си предложил нещо, което да е "нормално". Я кажи според теб, една анкета как трябва да изглежда за тази тема и да бъде интригуваща и outside the box, съответно забавна за потребителите. Ще се радвам да видя какво мисли "нормалния човек".

Между другото, освен Руут Админа ни, всички сме на 30+ така че много те моля, такива изказвания, които си направил по наш адрес са толкова сухарски, неинтересни, неистинни и mainstream, че няма накъде повече. Анкетата ли ще попречи на Ман Юнайтед да си свърши работата или пък форума? Като не ти харесва - не влизай, толкова ли е сложно?

Дон Кихот и Робин Худ отдавна са герои, които не могат да спечелят във форума.

Алтернатива ? Ами като за начало отнасяйте се малко по-сериозно. Неможе целия форум да се върти около тоя е черен ония е бял, не искаме чернилки и тн.

Не се правя на интересен въобще ми е през к...а, каквото искате правете. Просто спрях да влизам и след почти един сезон влизам пак и гледам едни и същи глупости.

И не става въпрос само за администраторите разбира се, но ми прави впечатление, че расизма се толерира за сметка на някакви смислени неща.

На останалите льольовци, дето са ме охарактеризирали и преценили вече какъв съм и що съм изобщо няма да си правя труда да им отговоря.

Знам, че не е относно трансфери, но ето едно УНИКАЛНО интервю в случай, че не е поствано днес.Заслужава си да се изгледа.

Поздрави.

Редактирано на от Souljah
  • Кофти 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коой да дойде при нас ве пичове ..... То дано изхвърлят шити от ШЛ и франсенала да бият челсито което доста се говори и пак сме в ШЛ :D

А за трансферите аз искам да видя млади бързи и креативни момчета стига с тея измислени бейлове мейлове рабиоти п*тките им майни! 

Де Хеа

Бисака    Де Лихт      Кулибали     ( ?/шоу)

Фернандеш  Погба

Санчо/Дибала                          Рашфорд

Н.Пепе     Йович

Редактирано на от FeNNaMaNuTd
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пепе между другото е много луд тоя сезон. Честно казано доста ми харесва. Ама едва ли ще дойде при нас- много отбори го искат. Не виждам с какво можем да го привлечем, освен с много пари, които пак биха взривили съблекалнята евентуално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове