Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

108 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

От това дето чета от сутринта, ако го спазарим за 60, ще е осмото чудо на света :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бисака е добър бе,макар разочаровам някои потребители и ако щете ме баннете нямам против тоя трансфер и ще огромно надграждане спрямо дългата агония отдясно...единствено не ми харесва,че офанзивната игра не му е голяма сила,защото съвремения футбол го изисква ама в защита е много стабилен.

Редактирано на от Glorious Dogg
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо де,

За сметка на това дясното ни крило е супер продуктивно в офанзивен план.

Опа.. ние нямаме дясно крило. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е как онзи помак джеси джей къв е, опа да, той е най продуктивен без топка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бейл в Юнайтед и Де Хеа в ПСЖ - това ми е мечтата за трансферния прозорец, всичко останало е бонус. 

Редактирано на от Smoothc
  • WTF? 2
  • Кофти 1
  • -1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Smoothc написа:

Бейл в Юнайтед и Де Хеа в ПСЖ - това ми е мечтата за трансферния прозорец, всичко останало е бонус. 

Ако това стане, да те оноди бяло магаре. Амин!

• Хаха 3
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Smoothc написа:

Ако е за сметка на Погба да си ходи, съм много за Бейл да доиде. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, FL0PY написа:

За едни мечта, за други кошмар...

Въпрос на вкус. Всеки има право на мнение и предпочитания. Просто различни гледни точки. 

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смутито избегна бана след финала, но за мен ако се случи Де Хея аут и Бейл ин, вече ще си го заслужи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, jizzlie написа:

и Ромерката ли вече започна да туитва за трансферите ни? Kрая е близо :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, DetkovGK написа:

Смутито избегна бана след финала, но за мен ако се случи Де Хея аут и Бейл ин, вече ще си го заслужи. 

Е, ако не друго, то поне ще бъде много сладък край! С песен на уста ще отлетя от форума. :mood(33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя Рафа Силва и той добре се включи, централния защитник Рубен Диаз също ми се понрави,  Рубен Невес цял сезон радва (нищо, че неска не игра)

абе бих им изкупил целия национал, португалска инвазия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз и от националния им по плажен футбол съм си набелязал няколко,които директно влизат в първия ни състав

• Харесвам 1
  • Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, CR7 написа:

тоя Рафа Силва и той добре се включи, централния защитник Рубен Диаз също ми се понрави,  Рубен Невес цял сезон радва (нищо, че неска не игра)

абе бих им изкупил целия национал, португалска инвазия

Рафа Силва е машинка, след Жоао Феликс може би той беше най-добрият в Бенфика тая година. Определено има сериозен потенциал.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 hours ago, John said:

Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Ед Уудуърд може допълнително да падне в очите на клубните фенове. Според „Мирър” и без друго непопулярният ръководител се колебае дали даде благословията си за извършването на сделката, която би докарала звездата на Спортинг Лисабон Бруно Фернандеш.

Португалското издание „О Жого” също подкрепя тезата, че директорът на „червените дяволи” е основната причина за забавянето на преговорите. Босът бил разтревожен от факта, че ще трябва да похарчи огромна сума пари за играч, който все още не се е доказал на най-високо ниво. Уудуърд в никакъв случай не би искал да се повтори фиаското с Алексис Санчес, който пристигна с големи очаквания и прибира по космическите 500 хиляди паунда седмично, докато в същото време приносът му е почти нулев.

Кълвачев трябва да е на много евтина дрога за да спре трансфера...

Редактирано на от matanasov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове